aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

08 paź 2008, 12:23

Dzień dobry.

Natashka, Magdalena_82, brawa dla dzieciaczków za pozbycie się pieluszki.To ogromna wygoda i dla dziecka i dla nas :ico_sorki:

Pozytywka, fajny pomysł.Ciekawe czy te przyjęcia tak będą popularne jak zagranicą?Oby bo będziesz miała co robić i pieniążki przyjdą :ico_brawa_01:

Natashka, zdrówka dla synka.
Magdalena_82, dla Ciebie również.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 paź 2008, 12:24

Witam psiapsiolki Wiki zasnela,mieszkanko prawie ogarniete zaraz zrzuce foty to Wam pokaze maly pokoj a duzy pokoj jeszcze nie skonczony bo bedzie jeszcze drzewko namalowane to wtedy pstrykne i pokaze
Ale mielismy noc ,Wiki o 2 sie obudzila tak krzyczala plakała łzy jej strasznie lecialy nie umielismy jej uspokoic,wybudzalam ja na sile bo moze jakis koszmar czy co???
Wkoncu przebralismy jej pampersika i dalismy syropek przeciwbolowy i zasnela ojoj biedna niunia!!


Zdrowka duzo duzo dla chorowitkow :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-08, 12:25 ]
POZYTYWKA gratuluje pomyslu na biznes napewno bedzie to sukces :-)

[ Dodano: 2008-10-08, 12:26 ]
Natashka, Magdalena_82 dla dzieciaczkow wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-08, 12:32 ]
FOTKI MALY POKOJ

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 paź 2008, 12:55

Frydza moze malutkiej faktycznie sie snilo cos zlego,albo przezywala cos co robila poprzedniego dnia,lub widziala...

dziw w nocy Pslar obudzil sie o 1:30 i zaczal krzyczec,siusiu siusiu..ale tak przerazliwie ze jak sie obudzilam nie wiedzialam o co chodzi..oczywiscie jak go posadzilam nic nie zrobil....za to rano pieluszka zalana byla :ico_haha_01:

Aniulek w sumie pieluszki pozbylismy sie tak prawie 2 miesiace temu juz..ale wciaz sie borykamy z nia w nocy i ostatnio mielismy jakis kilkudniowy kryzys ze Oskar nie wolal i sikal w majty,ale przeszlo mu i juz ok :ico_haha_01:

Frydza super pokoik,przyjemy kolorek scian!
juz nie moge sie doczekac az Oskarowi zrobimy pokoik,ale to pewnie za minimum rok dopiero :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

08 paź 2008, 14:41

Frydza, pokoik boski;))Natashka,

Natashka,
baby shower to impreza ktora organizuje sie dla kobiety w ciazy;-)naprawde fajna sprawa zaluje,ze sama takiej nie mialam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-10-08, 14:43 ]
Dzieki dziewczyny kochane jestescie :ico_haha_01: Tyle z was trzyma kciuki ,ze zapewne za pol roku 60% kobiet z mojego miasta bedzie chodzic z brzuszkami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

08 paź 2008, 15:19

Pozytywka, naprawde super pomysl i mysle ,że wypali , zycze ci tego z całego serca :ico_haha_02:

Frydza, kolor soperowy , aja tez u Ali bede malowała na różowo (takie jest życzenie mieszkani owego pokoju :ico_oczko: )


Frydza pisze:Natashka, Magdalena_82 dla dzieciaczkow wielkie


przyląnczam isę do tych braw :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 paź 2008, 07:09

dziendoberek
witam o poranku z goraca kawusia...chetne na czarna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: ??

wyprawilam swego chopa do pracy,przy okazji Oskara obudzilismy,ale nie szkodzi,najwyzej troche wczesniej pojdzie spac w dzien...

dalam Oskarowi jednak wczoraj weiczorem pierwsza dawke antybiotyku,mialam wrazenie jakby kaszel byl coraz wiekszy i brzydszy. a juz zachwalilam ze dziecko mi nie choruje :ico_noniewiem:

wiec dzis czeka nas siedzenie w domu caly dzien bez wzgledu na pogode :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

09 paź 2008, 07:46

hejka :ico_haha_01:
Natashka, zdrowka dla Oskarka :ico_sorki: :ico_sorki:
U nas młoda juz lepiej :ico_haha_01: mezowi tez juz przechodzi :ico_sorki: Bedzie dobrze o ile sie znowu w pracy nie zaprawi :ico_sorki:

[

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 paź 2008, 08:16

ja zakupilam wczoraj tran dla nas,bedziemy go lykac,aby sie uodparniac... o smaku cytrynowym,nawet nie jest taki zly..
ja to mam traume z dziecinstwa,wciaz pamietam jak mama kaze mi polknac ten wstrnty smierdzacy tran :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 paź 2008, 09:03

Dzieńdoberek z rańca, ja juz od prawie godziny nie śpie za sprawą mojego synka.
Narazie zimno i to mnie jakoś super nie nasptraja ale się nie poddaję.
Dzisiaj idę koleżance poniańczyć synka bo ona idzie do ginekologa :ico_oczko:

aniulek, my też pieluszki pozbyliśmy się dosyć dawno, ze cztery miesiące temu ale wczoraj była pierwsza noc bez pieluchy, dzisiaj druga i znowu ani kropelki, dopiero nadr ranem pół nocnika
:ico_haha_01:

Ala super pomysł z tym biznesem, napewno sie uda, trzymam kciukasy :one:

Frydzuś pokoik jest przesliczny, taki jak dla dziewczybnki, cudo :one:

Natashka pisze:wyprawilam swego chopa do pracy

Nat czyzby Twój T już wrócił z zagranicy :ico_oczko: cos chyba nie w temacie jestem :ico_wstydzioch:
A z tym tranem to dobry pomysł.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 paź 2008, 09:08

Madziu T wrocil z Danii na tale juz do szczecina w maju..a teraz zalozylismy wlasna dzialanosci prowadzimy ja od 1 sierpnia,tak wiec na razie na pewno nigdzie znowu nie wyemigruje i dzieki Bogu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_haha_01:

choc bywaja gorsze dni miedzy nami :ico_haha_01: ..juz zapomnielismy jak to jest tesknic za soba :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość