Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

13 lis 2008, 16:34

Witajcie.
edulitko, współczuję :ico_olaboga: Biedna Nikola. Życzę zdrówka malutkiej. A za zdjęcia dziękuję, cudne. Tylko zimno nad tym morzem, u nas chyba cieplej było :-D
witaminko, tak włosy mam ciemniejsze. Wersja jasna jest zawsze latem :ico_haha_01:
iwciu, a co ja mam powiedzieć, jak u nas lekarz nie ma terminu wyznaczonego na przyjmowanie zdrowych dzieci :ico_zly: A teraz to w przychodni można różne świństwa złapać
kasiulka, odezwij się

Sto Lat dla Anetki :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

13 lis 2008, 16:39

czyli przyjmują zdrowe i chore dzieci razem :ico_szoking: ,to skandal.U nas jest podzielone,zdrowe dzieci jednymi drzwiami a chore innymi,ale jak czasem widzę,że lekarz przychodzi od chorych i zaraz przyjmuję zdrowe, to nie wiem czy to rozdzielanie cos daje :ico_noniewiem: .Myślałam,ze u nas taki bałagan a widzę,że wszędzie to samo :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-11-13, 15:41 ]
Bartek mi się dziś rozespał ,śpi juz ponad dwie godziny,ciekawe co będzie wieczorem :ico_szoking: ,pewnie do 23 dobryka :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

13 lis 2008, 16:46

U nas też dzieci zdrowe wchodzą innymi drzwiami a chore innymi :-) Też jeszcze nie byłam na bilansie może we wtorek pójde. Moja mała dziś spała bite 2 godz, a teraz siedzi i ogląda sąsiadów :-D Własnie dostałam zaproszenie na spotkanie jak dostać dotacje na własny biznes :-D Kórcze musze coś wymyśleć do tego maja, bo niechce mi się wracać na stare śmieci :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 lis 2008, 17:05

Edytko u nas też lepiej działał Nurofen, dawaliśmy na zmianę, teraz to tylko jeden dzień miała temp, gorzej było przy tej trzydniówce. Dużo zdrówka dla małej życzę

Anetko ja co roku mówię, że kończe 18 :-D

A dziś odebrałam wyniki krwi Wiki i ma wzorowe :-D
Co do spania to Wiki nie śpi za dnia już od dawna, wstaje między 8-9 i śpi już przed 21, ale kiedyś też ganiała nawet do 24. Teraz się śmieje z mężem że sami do łóżka uciekamy po 22 i oglądamy sobie TV albo :ico_wstydzioch: W każdym razie mamy czas dla siebie...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

13 lis 2008, 23:21

Zajrzałam z wieczorka przed snem a tu ucichło już po 16 a myślałam że sobie coś poczytam, nic w takim razie zmykam do łóżka bo mam juz dosyć mieliśmy nawroty 40 - to poprostu jest straszne mam nadzieje że jakoś już jutro będzie lepiej bo powinny byc efekty antybiotykoterapi - zobaczymy co nowego noc przyniesie :ico_noniewiem:
Co do przychodni to u nas tez osobne wejścia dla dzieci zdrowych osobne dla chorych tylko rejestracja jest na dzieciach chorych :ico_szoking: i i tak z małymi dziećmi matki muszą wchodzić w skupisko zarazków bo dosłownie przy rejestracji stoi ławka na której czekają chorzy :537: - mówcie co chcecie ale jak ja byłam mała to owiele lepiej było to wszystko zorganizowane a chore dzieci przechodziły przez filtr i tam juz na wstępie wyłapywali te dzieci z chorobami zakaźnymi a lekarz badał takie dziecko w izolatce. Teraz zwykłe przeziębienie czy np. wizyta kontrolna po chorobie i łapiesz inne paskudztwo bo wszystko i wszyscy razem :ico_szoking:
Dobranoc

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

14 lis 2008, 00:43

Anetko - Tobie wszystkiego najlepszego - dosłownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maciusiowi - wybacz kochanie, ciocia wczoraj zalatana bo koleżanka roczek kończyła :-D dziś składamy Ci najlepsze życzenia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Niki - buziaki od nas - zdrrrrówka...

Kochane, napisze tylko tak: moje dziecko kochane jest grzeczne, dzielne i całuje jej stópeczki za to, że jest taka - pani ukłuła uszy, płacz był (jak przy szczepieniu - chwilowy) ale pani... słabo trzymała uszko i omsknęło jej się i w jednym musiała kłuć dwa razy - moje cudowne skarbunie tylko tuliło się po tym... tym razem miałam wyrzuty - ale teraz jest super, zero odczucia, goi się cudnie - moje córki to jednak wytrzymałe po mamuni :-D

Lilcia ma typowy bunt dwulatka... nie dodam nic :-/


Jutro postaram się cos więcej - tato przyjechał ;-) w końcu :-D

sorki, że chaotycznie, ale w biegu...

Asiu - ucałuj Wiki

Mery - raz do roku to i zwierzęta po ludzku gadają :-D

Asia Witaminka - witaj kochana... :-)

b u z i :-D

dzięki za życzonka kochane cioteczki

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

14 lis 2008, 10:36

Witam i rozpoczynam nowy dzień od mycia klatki :-D Byłyśmy już na zakupach i kupiłyśmy jagodowy pysio :-) Matyldzia wstała z wózka i cały wózek z siatkami i soczkiem runą do tyłu :-D teraz pachnie na klatce jagódkami :-D Ale miałam dziś przeprawe z rana zaraz mykam do kuchni piec szarlotke bo dzić duzo gości mam. A tak jakoś wszystkie kolezanki się zejdą :-D mój mąż przerażony mówi ze chyba dziś bardzo pózno wróci :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

14 lis 2008, 10:58

posłałam zdjęcia :-D

dziń dybry - tak w ogóle :-)

oj Maziu - ja to szału bym dostała, ostatnio cierpliwości mi brakuje do wszystkiego... :-/

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 lis 2008, 11:21

No witam

No to jeszcze raz dużo zdrówka dla Niki, ja chodze prywatnie do lekarza, chociaż jak byliśmy w szpitalu to też źle nie było, ale we Wrocku większa część służby zdrowia jest sprywatyzowana i uważam, że zmiany są widoczne i konkretne....

Bunt dwulatka hmmm, już przywykłam, że Wiki robi sceny, a cierpliwości mam chyba więcej, nie wiem czemu, ale jestem ostatnio spokojniejsza :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

14 lis 2008, 11:30

ooooooooo Maritko słodkie te twoje dziewczynki, i ubierasz je jak blizniaczki :-D Tyle razy juz chciałam moim dziewczyną kupic takie same ubranka ale między nimi jaest za duza różnica rozmiarów :-) kupiłś takie same wózki a niełatwiej by ci było jak byś kupiła dla blizniaków wózek, sama bys mogła z nimi wychodzic :-) A co do cierpliwości to ja jej też nie mam nikiedy to po prostu wysiadam, krzycze na ta moją Martyne a potem mi głupio :ico_wstydzioch: A le dziś jakoś wyjatkowo spokojna jestem nawet jak Martyna rano wymyślała z ubraniem do przedszkola to spokojnie bez krzyków dogadałyśmy się. Chodz nierozumiem nadal dlaczego jedne skarpetki lubi bardziej od drugich, i te nowe co jej kupiłam niechce w nich chodzić :ico_olaboga: Bo coś tam jej spadają potem jak je naciaga to pietka niejest tam gdzie powinna i tak w kółko :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość