ewa27
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:13

15 mar 2007, 18:26

gosiaperełka musisz wejść w swój profil i wkleić kod w ramce PODPIS , a następnie zaznaczyć TAK "przy zawsze dodawaj moj podpis", wiem troszkę inaczej niz na starym forum, tez miałam z tym problemy i bez skutku szukałam "sygnatura avatar", ale w końcu doszłam.
Aha i nie polecam suwaczków z "szip szop", bo mimo że ładne to literki są bardzo niewyrażne.
Pozdrowionka!

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 mar 2007, 19:11

Dzień dziś fatalny! Jak się pogoda psuje to moje samopoczucie też i śpię. Nawet apetytu nie mam i wogóle nic mi się nie chce. Jutro idę do gin- zaplanowana wizyta. Pozdrawiam! Dziewczynki, może to za wcześnie, ale czy myślicie nad imieniem?

ewa27
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:13

15 mar 2007, 21:38

My z imieniem dla dziewczynki mamy niemały kłopot, wiem że jeszcze duzo czasu myśli się już o tym. My nie mamy na razie żadnego imienia które by nam się podobało wspólnie, mnie się podoba imię Maja, ale ze strony męża jest zdecydowane veto ( mimo tego wiem, że go urobię :ico_haha_01: ). Co do chłopczyka to postanowione, będzię Jasiek

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

16 mar 2007, 08:56

hej dziewczyny wczoraj widzialam moja kruszynke na usg. maz liczyl na to ze pokaze co ma między nóżkami :) ale nie chciał. wazne ze jest wszystko ok i że prawidłowo sie rozwija. Jest śliczny. Ja mam przeczucie ze bedzie chlopak, ale moze to mylne wrazenie :) pozdrawiam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 mar 2007, 10:24

Ewasiek- super! A jak duży już dzidziuś?
Ja wiem,że z imieniem będzie duży problem. Ale liczę na to, że samo sie wymyśli. Jaś bardzo mi sie podoba, ale mąż nie chce,żeby synek miał na imię tak jak dziadek...

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

16 mar 2007, 13:16

Hej Kocura bura. dzidziuś ma prawie 9 cm. Pani ginekolog powiedziała ze to prawidłowy "rozmiar" jak na tydzien mojej ciąży. Strasznie sie ciesze ze jest narazie wszystko ok. Pierwsze 3 m-ce były dla mnie strasznie nerwowe, gdyż bałam sie ze znow moge poronic. Dobrze że juz to za mna i teraz naprawde zaczynam sie cieszyc moim malenstwem. Troche mi ciezko w tym miesiacu bo własnie zblize sie termin porodu poprzedniej ciazy i mysli o tym troche mnie smuci. Wiem jednak ze musze sie cieszyć dzieckiem ktore teraz nosze i starac sie zeby moje nastroje nie wplywaly na ciaze. My mamuski musimy sie duzo uśmiechać :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 mar 2007, 14:10

Ewasiek, ależ doskonale Cię rozumiem! Ja też bardzo chciałam,żeby szybko zleciały te pierwsze tygodnie i żebym mogła być spokojniejsza. O tej ciąży dowiedziałam się w tym samym czasie, kiedy miałam termin rozwiązania- poroniłam pierwszą ciążę... :ico_placzek: Ale teraz musi być dobrze :-)

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

16 mar 2007, 16:07

I będzie Kocura bura :) musi być :) Jeszcze troche i skonczy sie u ciebie 1 trymestr. Uspokoisz sie tak jak ja. Trzymam kciuki :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 mar 2007, 11:51

Dziewczyny! Trochę jestem zdezorientowana. Według suwaczka jestem w 12 tygodniu. Wczoraj pani gin powiedziała mi,że właśnie się zaczął 13 tydzień ( ma takie ruchome tarcze i patrząc na ostatni okres wychodzą tygodnie). I właśnie przeliczyłam to ręcznie i wczoraj zaczął się 13 tydz! Liczyłam do 40 i 40 kończy się dokładnie na dacie porodu! To dlaczego ten suwaczek tak mi wskazuje? Wpisałam datę napewno dobrze.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

17 mar 2007, 18:50

Hej dziewczyny, czy moge sie dolaczyc? Mam termin na 30 wrzesnia :ico_haha_01: A jesli chodzi o suwaczki to mi tez lekarka mowila ostatnio ze jestem w 12 tygodniu a suwaczek pokazuje 11 tydzien i iles tam dni. Mi sie wydaje Kocura bura ze twoj suwczek pokazuje 12 pelnych tygodni czyli to ze zaczal ci sie 13 tydzien, choc moge sie mylic

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość