Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

19 kwie 2007, 17:38

Czesci dziwczyny czesc Aniu kurcze mam tak samo jak Ty mialm juz od jakis 2 tyg tylko takie brazowe plamienia i nie duzo rawie wogole a od 2 dni bardzo krwawie leca mi skrzepy jeszcze tak nie mialam no po porodzie zaraz ale teraz sie boje czemu tak jest czy to okres chya nie mozliwe boli mnie brzuch tak jak Anie jak bym miala okres nie wiem co to jest moze to ostatnie dni i sie czyszcze nie wiem jesli mozecie napisac co to jest to bardzo prosze jestem 5 tyg po cesarce nie karmie piersia jesli nie przejdzie trzeba bedzie sie do lekarza wybrac. pozdrawiam

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 maja 2007, 14:36

A ja tydzień po porodzie już prawie nie krwawię...zmieniło się już to raczej w braunatno-żółta wydzielinę...A Wy piszecie, że krwawi się dłużej... :ico_olaboga: to co, ja jakiś cyborg jestem na prawdę??? :ico_szoking:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

16 maja 2007, 15:02

dziewczyny ja tez mialam tylko tydzien jakies plamienia a tylko dwa dni po porodzie lalo sie ciurkiem doslownie- u kazdej kobiety inaczej... moj porod trwal 3 godziny urodzilam bez pekniecia i ciecia tak wiec 2 tyg po porodzie nawet moglismy juz :ico_wstydzioch: a polozna wlasnie 2 tyg po porodzie kazala mi isc po antykoncepcje bo wygladalo jej na to ze zaraz bede gotowa na nastepna ciaze... tak wiec roznie sie zdarza a najlepiej to zapytac lekarza czy wszystko w normie :-)

Dariunia21
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 08 maja 2007, 01:17

17 maja 2007, 00:52

Dziewczyny kazdy jest inny i inaczej to wszystko przechodzi. Jedna tydzien krwawi a dróga 2 miesiące. Mojej sistrze wystarczył tydzien a mi dwa miesiace tylko ze ja byłam z tym u gin i powiedziała ze dostałam od razu okres a teraz jestem pół roku po porodzie i nawe nie ma sladu okresu tylko ze ja karmie piersią. Jezeli któras z was dziewczyny nie karmiła po porodzie piersią to wiadomo ze okres pojawi sie szybciej niz u tych kobiet co karmią. :-)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

31 maja 2007, 13:55

dziewczyny jak to jest z tym krwawieniem?? jest ono bardzo obfite?? czy w tym czasie pologu mozna uzywac tamponow??

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

31 maja 2007, 18:01

Dominisia, to wszytsko roznie bywa...czasem mozciej,czasem slabiej,zalezy jakie szwy i ile i wogole...ja duzo nie krwawilam ale wydzielina byla przez 8 tyg :ico_olaboga: tamponow bron boze!to wszystko ma z ciebie wyplynac a tampon by tego nie wchlonal bo to nie zwykla krew tylko takie geste...trzeba podpaski a nawet takie podklady poporodowe.ja uzywalam 'nocnych'wiekszych podpasek.no i o higiene trzeba dbac-podmywac-ja polecam tantum rosa!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

31 maja 2007, 20:55

Dzieki Dorotko za odpowiedz :)
To ja sobie tego nie wyobrazam... Okresu nie moglam przetrzymac i bym zginela bez tamponow a tu nie wolno... cos czuje ze kiepsko bedzie, ale mam troszke czasu na oswojenie sie z ta mysla :-)

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

31 maja 2007, 21:19

Dominisia, ja też używam tamonów ale po porodzie nie myślałam o niech byłam przerażona je wszystko bolało a poza tym wszystko musi "wylecieć" Dasz radę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wrzosia86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 22 maja 2007, 12:21

01 cze 2007, 10:05

hm mój połóg trwał książkowe 6 tyg na początku z tydzień byl obfity a poźniej to jak końcowe dni okresu

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

03 cze 2007, 18:46

czy jest mozliwy okres 2 tyg po porodzie??? na koniec 1,5 tygodnia mialam juz taką wydzieline brunatna- żólta - bialawą a następnego dnia normalna krew - jak na @ .. i tak juz jest od 3 dni .. i krwawienie sie zmniejsza .... jak @ ... karmię piersią - dośc regularnie - mam małego zasysacza :-D co 1-2 .... w dzień i co 3 w nocy .. więc co? @??? czy lepiej gnać do lekarza? czy to połóg jeszcze??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość