igula
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 27 sty 2009, 10:45

27 sty 2009, 23:06

Zawód wyuczony w szkole średniej konserwator zabytków architektury trochę dorabialam w tej branży, studia mgr administracji praca trochę na Błękitnej linii, obecnie w zakładzie krawieckim od wszystkiego :ico_wstydzioch: ale zakład prawie juz się rozpadł :-/ no i dorabiam szyciem torebek :-)

A wymarzona to gdzieś w biurze albo bibliotece lub szpitalu :-)

GraziekPiotrek
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:04

28 sty 2009, 09:19

A ja nie mam wyuczonego zawodu, jestem po szkole średniej ogolnej.

Obecnie pracuje jako telemarketer
Od pazdzirnika wybieram sie na filologie angielska wiec potem chcialabym robic cos z tym zwiazanego

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 lut 2009, 19:02

wyuoczny po technikum to technolog żywienia zbiorowego
obcnie studjuje socjologię turystyki i rekreacji
wychowuje Oskara i pomagam swojemu T prowadzic firme
wymarzony zawod: :ico_noniewiem: chyba instruktorka fitness :ico_haha_01: cos zwiazanego z aktywna forma pracy, wlasnie najchetniej ze sportem

NICOLA_1985

01 cze 2009, 21:58

ja mam zawód wyuczony po studium pracownik socjalny, zawód wykonywany i wyuczony(w trakcie) :asystent/opiekun osoby niepełnosprawnej - mam staż w Osrodku Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczym dla dzieci z upośledzieniem umysłowym, a marzą mi sie studia oligofrenopedagogiczne i praca w tymże ośrodku na stanowisku nauczeciela - terapeuty.
po za tym pracowalam tez jako barmanka, hostessa w firmie Coca Cola, prywatna opiekunka do dziecka.

Mallema
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 29 mar 2016, 09:38

Re: zawód wyuczony, zawód wykonywany, zawód wymarzony!

12 gru 2016, 16:13

Ja skończyłam ochronę środowiska i właściwie teraz szukam pracy. Wcześniej imałam się różnych zawodów, żeby dorobić na studiach. Byłam hostessą, kelnerką i ekspedientką. Teraz mi się marzy dostać pracę w firmie zajmującej się zarządzaniem środowiskiem w przedsiębiorstwach i doradztwem środowiskowym (coś w ty stylu http://ieserwis.pl/ ):)

kate1989
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2018, 21:44

Re: zawód wyuczony, zawód wykonywany, zawód wymarzony!

26 gru 2018, 14:52

Tytuł watku brzmi jak idealne polaczenie wykonywanej pracy :) Niestety nie zawsze mozna sobie na to pozwolic, nie jest tez latwo osiagnac taka mieszanke :) Jesli chodzi o wykonywane zawody to najbardziej podziwiam lekarzy weterynarii. Przebywaja dluga i trudna sciezke edukacyjna, maja stresujaca odpowiedzialna prace, ale jednoczesnie pomagaja zwierzętom odzyskac zdrowie.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość