Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

05 cze 2009, 09:54

eve.ok pisze:zgadzam się całkowicie i pdpisuję pod tym co napisała dana :ico_sorki:
bo co byłoby większą szkodą - ze ktoś nas sprowokował do udzielenia rzetelnych odpowiedzi czy że jakaś dziewczyna na prawde się zagubiła a my zamiast pomóc osądzamy na wstępie...?
swięta racja! Dana ma rację.

To juz kolejny raz, gdy widze ze wciąż dziewcyzny oceniają, oburzają się na postępowianie innych. A nie po to jest to forum. :ico_nienie: Dziewczyna może faktycznie przyszła po radę!

To jakas nowość, bo jak zaczęlam pisać na forum jakieś dwa lata temu, nie było tego. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-06-05, 09:55 ]
tEż bym po prostu radziła nie brać tabletek po takim okresie zapomnienia. Szybko udalabym sie do lekarza i zrobila test. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

05 cze 2009, 12:10

Moim zdaniem tu jest zero konsekwencji. Jak można nie brać tabletek regularnie, to po pierwsze. A po drugie- jeśli jesteś świadoma że możesz zajść w ciążę to dlaczego kochasz się bez zabezpieczenia?? Oczywiście jeśli chcesz być w ciąży to zrezygnuj w ogóle z brania t.
A jeśli chodzi o radę, to biegnij i rób betę i nie bierz tabletek, bo to może zaszkodzić "ewentualnemu" zarodkowi...
Pozdrawiam i życzę zdrowia

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 cze 2009, 14:27

Gabi pisze:Poza tym co innego, gdy ma taki problem osoba piszaca cały czas na forum, a co innego jak pojawia się ktoś nowy od razu z takim problemem, naprawde to moze wygladac na zart.
teoretycznie tak.. ale czasem ktoś ma problem i szuka odpowiedzi w necie... i trafia na nasze forum... Niektóre dziewczyny potem zostają a inne po uzyskaniu odpowiedzi (lub nie) już więcej nie piszą.
Sama nie wiem jak traktować ten przypadek... Innego rozwiązania tego problemu jak testy i konsekwencja nie podam. Jedynie co to przy takim roztrzepaniu stanowczo odradziłabym tabletki W OGÓLE i poleciłabym gumki lub jakieś globulki itp :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 cze 2009, 14:45

Gabi pisze:Nie uważam, żeby odbyło się tu ocenianie osoby, która zadała pytanie, myślę, że raczej było to zdziwienie z powodu brania w taki sposob tych tabletek.


też tak uważam :-)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

05 cze 2009, 15:04

aj kochane :-) utnjmy temat i tyle. Po prostu dobrze byłoby gdyby wyciągnać wnioski na przysżłosć i nie wyciągac pochopnych, z uwagi na czyjąś pisownie (rozumiem, ze o interpunkcje chodziło i stylistykę...bo o co?) czy ilosć postów. Ja moze naiwnie wychodze z zalozenia, że nowi ludzie pojawiają sie tu szukajac pomocy i nie nam oceniać pobudki, rodzaj błędów, które popełnili itd. tylko na ile potrafimy - wesprzeć. Prawda moje drogie? Bo nawet jeśli ktoś przysłowiowe "jajca" sobie zrobi...a my udzielimy powaznych odpowiedzi to komu z powagi ubędzie, hm ? :ico_haha_01:
miłego weekendu więc :-D

Awatar użytkownika
Najeli
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 13 kwie 2009, 10:40

06 cze 2009, 10:29

Muszę Wam powiedzieć....
Minął miesiąc, a tu @ nie ma. Wczoraj był termin i nic sie nie zapowiadało, aby przyszedł. Dziś zrobiłam test i muszę się przyznać, że jestem najszczęśliwszą osobą na świecie! Dwie kreski! Boże, jestem w :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-06-07, 20:37 ]
ciascio a jak u Ciebie starania?

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

08 cze 2009, 08:06

eve.ok pisze:Bo nawet jeśli ktoś przysłowiowe "jajca" sobie zrobi...a my udzielimy powaznych odpowiedzi to komu z powagi ubędzie, hm ? :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

cattti
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 18 mar 2008, 01:00

Pominięcie dwóch tabletek w pierwszym tyg.

26 cze 2009, 15:57

Dziewczyny... zapomniałam 1-ej i 7-ej tabletki w pierwszym tygodniu... nie stosowaliśmy dodatkowego zabezpieczenia Sad

[ Dodano: 2009-06-27, 22:30 ]
Dziewczyny, powiedzcie mi jeszcze.... bo ja w ogóle nie wzięłam tej pierwszej zapomnianej tabletki. zastanawiam sie teraz, czy mam skończyć opakowanie (zjeść tez ta 1-ą tabletkę) czy zostawić jedną tabletkę z pierwszego dnia? Jak myślicie? Proszę o odpowiedz.

Awatar użytkownika
Najeli
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 13 kwie 2009, 10:40

02 lip 2009, 10:20

cattti pisze:czy zostawić jedną tabletkę z pierwszego dnia?

Catti nie bierz tej tabletki, tylko ją omiń. Proponuje teraz się zabezpieczać, bo nic nie wiadomo. Następnym razem pamiętaj, że możesz się spóźnić o 12 godzin, lecz nie później. Skończ to opakowanie i poczekaj na @, następne rozpocznij normalnie.

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

03 lip 2009, 20:59

ciascio ja w ciąży z synkiem zrobiłam test 2 dni po spodziewanej miesiaczce i wyszlo ze nie jestem w ciazy... a ze okresu nadal nie bylo za tydzien znow zrobilam i wtedy wyszły dwie piekne kreseczki :ico_brawa_01: zaraz pobieglam do gina bo chcialam wiedziec na 100% ale bylo za wczesnie by na oko to stwierdzic i jak jej mowilam ze pierwszy test nie wyszedl to ona powidziala ze jak test jest negatywny to nie koniecznie znaczy ze niejest sie w ciazy ale jak pozytywny to ciaza jest! trzymam kciukasy za ciaze!

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość