goniaq
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 24 gru 2008, 14:40

26 sie 2010, 12:20

hej witam wszystkie mamusie i ich maluchy, bardzo chętnie dołączę do nowego wątku mam córcie Julę ur. 20/10/2008

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

26 sie 2010, 12:24

ania, na grudniowkach nie bylo afery, byla na forum tutejszym :ico_oczko: od czasu do czasu jakis oszolom sie trafi co sie podszywa pod kogos innego albo cos chce wyludzic :ico_zly: Chodzi o osoby, ktore wykorzystuja zdjecia innch dzieci do wlasnych celow, sa niektore co podczytuja otwarte watki i pozniej oczerniaja piszace osoby po prostu dla przyjemnosci afery, zamieszania. stad decyzja grudniowek o zamknieciu watku - zeby nikt naszych zdjec ani danych o nas przeciwko nam nie wykorzystal :ico_sorki:
goniaq, witaj :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

26 sie 2010, 14:10

Witam nową koleżankę - cześć goniaq

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 sie 2010, 14:37

goniaq, witaj :-)

osita, święta racja, nie wiadomo na kogo się trafi w sieci, 99% urzytkowników sieci i naszego forum jest uczciwych, ale zawsze znajdzie się jeden popapraniec, który narobi zamentu..

Ja mam dzisiaj masakryczny dzień, Młody nie schodzi mi z rąk, marudzi, kwęka, płacze.. obudził się z drzemki z takim przeraźliwym rykiem, że myslalam że go ze skóry obdzieraja, uspokoil się po dawce espumisanu, nurofenu i kąpieli.. puki co biega jakby nigdy nic, ale nie znam dnia ani godziny.. szczególnie dzisiaj.. chyba go brzuszek boli, bo puszcza straszne bączki i w ogóle się napina jakby miał kolke..

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 sie 2010, 16:34

czesc laski :ico_haha_02:
my dzis pierwszy raz bylysmy u znajomej bez pieluszki no i sie udalo nie bylo wpadki :ico_sorki:
odpieluchowanie idzie jak narazie pieknie :ico_sorki: zostalka nam pielucha na noc :ico_noniewiem:
ale w sumie budzi sie z sucha pielucha i wysadzam ja to robi siusi wiec razcej w razie czego jej zakladam no i jak jade do sklepu ( gdzie nie ma toalety) tez jej zakladam :ico_noniewiem:
oczywiscie tydzien temu kupilam 2 kartony pampersow w promocji :ico_zly:
chyba poczekaja sobie brok w szafie :ico_haha_01:

goniaq, witaj
#ania#, wiesz pam,ietam za Igusia tez najgorzej 3 jak wychodzily :ico_olaboga: masakra
teraz zostala nam jedna 5 ostatnia :ico_sorki: ale co z tego jak za 2 miesiace zaczne zabkowanie na nowo z Amy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

26 sie 2010, 18:20

Moj maluch tak szybko pieluch nie opusci :ico_oczko: Jest mu wszystko jedno gdzie i jak, niby wie ze nocnik=siusiu ale ... :ico_noniewiem: moze latac w mokrych i zakupczonych gatkach i nic nie powie, tylko muchy za nim ganiaja :ico_haha_01: :ico_oczko:
mmarta81, u mnie tez carmen z dnia na dzien zostawila pieluchy na noc i teraz mlody wlasnie je wykorzystal - przelezaly 3 paczki nie ruszone tez wlasnie z promocji :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 sie 2010, 18:28

mmarta81, jak ja zazdroszcze odpieluchowania.. mój puki co nocnik nosi na głowie, albo w ogóle go nie zauważa.. a pieluch mam coś koło 210 sztuk, trafiłam w tesco na promocje pampersów pomarańczowych, 20 zł za paczke 50 szt, po za tym odkąp P pracuje w Niemczech to robie sobie takie zapasy, bo ja bez samochodu, prawa jazdy, musiałabym co chwile kogoś prosić żeby z nami pojechał..

A jak u Waszych dzieci z mówieniem? Nasz zasówa po swojemu, dużo rozumie, własciwie wszystko co do niego mówie, ale z utęsknieniem czekam aż się rozgada, bo byłoby mi dużo łatwiej, szczegolnie że jesteśmy tylko we dwójke..

U nas "trójki" to przekleństwo tzn górne, bo dolne wyszły bez większych problemów, Młody tak się drze się okropnie, dzisiaj z drzemki obudził się z takim placzem, że nie mogłam go uspokoić, aż się biedny zanosił.. dopiero w wannie mu przeszło, gdzieś kiedyś wyczytałam, że jeśli już nic nie dziala, to trzeba dziecko wykapać, bo szum wody uspokaja, u nas się sprawdziło.. Ale czuje się okropnie, noc nieprzespana, w dzień też nie odpoczełam, masakra oczy same mi się zamykają..

Po za tym pogoda paskudna, nie ma jak wyjść na dwór..albo deszcz, albo wiatr.. przeszło mi dzisiaj przez myśl, zeby rozpalić w piecu, załujeze sie powstrzymałam.. teraz to już za późno, bo zanim się nagrzeje, to na noc będzie gorąco, ale jutro z samego rana rozpale, to w dzień będzie przyjemnie.. masakra nie pamiętam kiedy ostatnio paliłam w piecu w sierpniu..

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

26 sie 2010, 22:02

Ale super :D ledwo weszlam na nowy watek a tu juz 4 strony do pisania ;)

Nina - 05 pazdziernik 2010,

Witam nowe kolezanki :)))))

WIOLA!! GRATULUJE! Za pierwszym razem sie udalo super :)))

Gie widze, ze i ty wpadlas :) daj znac co u Ciebie!

A ja zapracowana biegam jak szalona - Nina jest u moich rodzicow :) Wiec wczoraj zaliczylam impreze, w weekend nastepna :D dzisiaj do pracy na rano i na dodatek zostalam na 11 h ;) praca magisterska w toku ... przybywa jej a to najwazniejsze!

Pieluchowanie u nas dalej trwa - ostatnio sama siadla a ja zagadana sie zagapilam, po czym nocnik gra :D poszla zrobila siku boshh ile mi to przyjemnosci sprawilo :) mialam nadzieje,ze wroce po kilku dniach i sikac juz bedzie tylko na nocnik ale rodzice mowia ze sie nie zanosi :( za to nauczyli ja jezc lizaki ;) czego nie pochwalam!

Ide polezec chwile i zabieram sie za pisanie :/ chociaz po 4 godzinach snu dzisiejszej nocy pewnie szybko zasne :( - swoja droga olalam silownie chwilowo zeby dokonczyc to swinstwo :(

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

26 sie 2010, 22:23

A jak u Waszych dzieci z mówieniem?
hahahhaa, ja nawet nie wiem, co to moje dziecko mowi :ico_haha_01: dopiero co sie "rozgadal" - wyobrazacie sobie, ze dopiero niedawno uslyszalam swiadome zawolanie "mama"??? porazka. wolal tata, dziadzia, baba, nawet carmen (amen :ico_haha_01: ) a mama - nie :ico_placzek: teraz jeszcze mowi brum brum na samochod, ciupete (chupete - z hiszpanskiego) na smoczek, picie, woda, am, wszystkie zwierzaki to gua gua (z hiszpanskiego) i chyba na tym koniec naszych popisow jezykowych :ico_noniewiem: Ale z drugiej strony - jest jak siostra dwujezyczny i rozumie doskonale w obu jezykach, wiec nie jest zle :ico_oczko: wiem, ze nie powinno sie porownywac dzieci, ale Carmen w jego wieku juz pieknie mowila, w zasadzie zdaniami a tu zonk... z drugiej strony to dobrze, bo wystarczy, ze mlodej paszcza sie nie zamyka, i tak sie kloca pieknie i miedzy soba wszystko obgadaja, jak maly zacznie "normalnie" sie wyslawiac to osiwieje chyba :ico_haha_01: :ico_oczko:
masakra nie pamiętam kiedy ostatnio paliłam w piecu w sierpniu..
a ja nie pamietam takiego pieca na zewnatrz w sierpniu... mamy rekordowe upaly tego lata, najwyzsze temp ostatnich dziesiecioleci i to jest porazka dopiero, bo nie da sie wyjsc na pole a i w domu tez nie usiedzimy, bo jak w saunie :ico_noniewiem: jutro temperatury ok 40 stopni znowu, a odczuwalna ok 50 :ico_placzek: dajcie mi troche "zimnicy" z pl, przyjme te - 20 stopni, a i wy bedziecie jeszcze sie opalac :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

27 sie 2010, 07:57

osita, a 15 stopni tez chcesz?? i deszcz?? Jesteśmy skazani na siedzenie w domu dzisiaj, bo leje jak z cebra..

Z mówieniem, to u nas podobnie było, świadomie powiedział tata dopiero z miesiąc temu, wcześniej miał dwie mamy.. w ogóle mama znaczyło prawie wszystko, w zależności od intonacji.. do tego mówi jeszcze baba, dziadzia, cici (na kota), ma w sensie nie ma, no i mama w każdej możliwej kombinacji.. Jak sobie przypomne córke naszych znajomych, to ona w jego wieku nie dość, że mówiła już pełnymi zdaniami, to potrafiła powiedzieć autobus, transformator i inne tyego typu słówka.. Mi by się bardzo przydało, aby zechaciał się wypowiadać normalnie, byłoby mi lżej..

Yoanna ja Jasiowi daje lizaki tzn bardzo żadko raz na 2 tygodnie, raz na miesiąc, kupuje mu z NIM2, bo wydają mi się najmniej chemiczne..

[ Dodano: 2010-08-27, 07:58 ]
Nina - 05 pazdziernik 2010,
Yoanna jakie masz maleńkie dziecie, chyba go jeszcze nawet nie ma :-).. za pewne literówka, ale ubawiłam się troche :-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość