emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 cze 2011, 21:37

uff, dzieci spia, podczytywalam Was caly dzien i teraz nie wiem co mialam odpisac
w sensie ze po jego przejsciach nie wskazana jest 6w1
dlaczego?
taki juz nabral rytm i w dzien nie spi w ogole
a co robi jak nie spi? nie marudzi?
Emilia jak brzuszek Tosi?
dzieki, juz drugi dzien bez placzu, dzis 3 razy dostala ten syropek i tak tez bedziemy go podawac narazie
tylko obym nie zapeszyla...

Koroneczka, zdrowka dla Maksia

mama Izuni, wytrwalosci Ci zycze
Mateusz to dziecko zimnolubne i jak mu za ciepło to fajt-fajt nóżkami i odkryty, fajt-fajt-i skarpetki ściągnięte.
podobnie jak Tosia :ico_oczko:

lece sie umyc

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

17 cze 2011, 21:52

HEjo ja tez jak zywkle w zaległosciach.

U nas nadal bez zmian, ale bede miała załatwiony ten ss od kuzynki, wiec patrycja wielkie dzieki za propozycje,

Kochana i wspołczuje ci tych chorobsk okropnych, wracaj do siebie :-)

MAmaizuni niedługo pewnie bedzie lepiej, trzymam kciuki zeby Izunia jakos to przetrzymała :-)

No i zycze zdrowka wszystkim dzieciaczkom bo od Koroneczki i Ani dzieci tez chorowite.

Zmykam bo jestem padnieta, taka opieka nad dwojka dzieci jest wyczerpujaca :ico_szoking: :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 cze 2011, 22:10

w sensie ze po jego przejsciach nie wskazana jest 6w1
dlaczego?
Właśnie dlaczego? Chodzi o żółtaczkę, że w jednym zastrzyku? Na żółtaczkę szczepiliście teraz czy później?
Emilia jak brzuszek Tosi?
dzieki, juz drugi dzien bez placzu, dzis 3 razy dostala ten syropek i tak tez bedziemy go podawac narazie
tylko obym nie zapeszyla...
To trzymam kciuki by już tak zostało.

Ja się obawiam, że młody ma na coś uczulenie. Buzia zrobiła się jak tartka. Ja tak mam jak zaczyna pylic olcha i topola. Smaruje mu to kremem, który kiedyś poleciła mi dermatolog (jest też dla niemowląt od 1.dnia), pomaga ale nie do końca. Mam nadzieję, że przejdzie szybko.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2011, 22:11 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

17 cze 2011, 22:10

Murchinson skóra Krzysia po Oilatum rewelacja! Ten cały Oillan to o kant d... teraz skórę ma milutką w dotyku i już się nie łuszczy. Młody już ustabilizował się z jedzeniem i je zazwyczaj co 2,5h, czasem co 3h, ale bywa że i po 1,5h się domaga, próbuję go wtedy przetrzymać, ale jak już zacznie krzyczeć, to daję mu cyca. Z fridą to jest tak, że ja za słabo zasysam i nic nie mogę wyciągnąć, a mąż nie chce, bo się boi :ico_noniewiem:

mamaIzuni jak Ada tak wymiotuje, to lepiej idź z nią do lekarza :ico_sorki:

Motylek ja pewnie wpadłabym w panikę jakby Krzysiu mi tak zwymiotował :ico_sorki: na szczęście nawet nie ulewa.

Koroneczka zdrówka dla Maksia :ico_sorki:

Patrycja ale masz cyrki z tą teściową :ico_sorki:

Ania bardzo fajna kiecka :ico_brawa_01:

Mariola super, że jesteście już w komplecie :ico_brawa_01:

NOWA ale masz fajnie z tym opalaniem :-D

[ Dodano: 2011-06-17, 22:13 ]
Wiola opieka nad jednym dzieckiem to spory wysiłek a co dopiero nad dwójką :ico_sorki:

Murchinson oby Mateuszkowi szybko minęło to uczulenie :ico_sorki:

Mój młody śpi, mąż na rybach to ja też idę spać :ico_spanko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 cze 2011, 22:14

Murchinson skóra Krzysia po Oilatum rewelacja! Ten cały Oillan to o kant d... teraz skórę ma milutką w dotyku i już się nie łuszczy.
Wiem że o kant d... bo kiedyś go miałam i nic mi nie pomagał. Mojemu siostrzeńcowi też nie pomógł.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 cze 2011, 08:28

Hejka.

U mnie nocka nieprzespana :ico_sorki: Pawełek ma odparzoną pupkę i budził się co chwilę, musiałam zmieniać często pieluszkę w nocy i smarować grubo bepanthenem :ico_sorki: Przez to odparzenie też się denerwuje przy karmieniu i dłużej chwyta cycuszka. Do tego strasznie mu zaropiało oczko :ico_szoking: Całe sklejone i zaropiałe. Przemywam solą fizjologiczną i właśnie zaparzyłam herbatkę i będę przemywała. Macie jeszcze jakieś sprawdzone sposoby na zaropiałe oczko?

MamaIzuni ja bym poszła do lekarza na Twoim miejscu, czytałam że jeżeli wymioty się powtarzają to trzeba iść do lekarza. U mnie jak narazie się nie powtórzyło ale od tamtej pory zaczął ulewać. A jak zwymiotował to tak jak piszesz miał w uchu, na oku cały był w tym to było straszne. Tak samo jak Ty potem cały czas czuwałam przy nim bo się bałam. Jakby mnie nie było przy nim to strach pomyśleć co by się stało :ico_sorki:

Emilko oby Tosi już brzuszek nie dokuczał :ico_sorki:

Markotka super że już Krzyś je regularnie :ico_brawa_01: Jak chce częściej to pewnie chce mu się pić. Mi położna mówiła żeby nie odmawiać jeśli czasem chce częściej.

Koroneczka oj biedny Maksio, oby mu nosek się udrożnił szybko bo napewno mu przeszkadza przy jedzeniu i spaniu :ico_sorki: Dla mnie frida też radzi sobie świetnie. Chociaż Pawełek też nie lubi, no ale co się dziwić to nic przyjemnego. Ale już ładnie waży :ico_brawa_01: Ciekawa jestem ile moje szczęście przybrało, ale wizytę mamy dopiero 28.06.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

18 cze 2011, 08:38

emilia7895 napisał/a:
patrycja_g napisał/a:
w sensie ze po jego przejsciach nie wskazana jest 6w1

dlaczego?

Właśnie dlaczego? Chodzi o żółtaczkę, że w jednym zastrzyku? Na żółtaczkę szczepiliście teraz czy później?
Tak chodzi o ta zoltaczke, dostal ja teraz ale w osobnej szczepionce i podobno jakas inna odpowiedniejsza dla dzieci po zoltaczce serologicznej, podobno. Ja sie na tym nie znam wiec zostaje mi ufac pediatrze
a co robi jak nie spi? nie marudzi?
no wlasnie marudzi i domaga sie towarzystwa, chyba ze jest zaraz po jedzeniu to przez jakas godzine jest zobojetnialy ale pozniej zaczyna stekanie. W poniedzialek dostanie juz swojego bujaka mam nadzieje ze to cos da bo poki co jak go mama albo siostra nie wezna na spacer to nawet obiadu zrobic nie moge nie wspominajac juz o sprzataniu

wiola85, nie ma za co, jakby co to u mnie leza, chyba tych 4 opakowan nie wykorzystamy :ico_oczko:

Koroneczka, niech szybko przechodzi ten katarek, choc u takiego malucha podobno i 3 tyg moze trwac

Ja juz tez popisalam bo maruda az 30 min sama wytrzymala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

18 cze 2011, 08:51

Motylek22, moj mały wczoraj wieczorem zwymiotował dokładnie jak twoj synus.......w momencie zrobił sie siny .....nos był zatkany.....oklepywanie nie pomagało.......brrrrr jak pomysle jak sie bałam.....

lekarz sam nie wie skad u małego ta wysypka.....kazał mi na razie smarowac kremem z emoilum lub oliatum....buzia po zastosowaniu zrobiła sie czerwona.....do stałam tez masc gdyby sie nie poprawiało ale tak nagryzmolił na recepcie ze nie moge odczytac........

od rana rycze.......czuje sie jak jakis koczkodan......nawet nie mam czasu włosów zafarbowac a o fryzjerze to juz nawet nie wspomne.....ubrania z przed ciazy za małe......ciazowe za duze......wygladam jak czarownica......dzis sa u nas dni miasta........koncerty i wiele atrakcji maz chce isc ....chyba pojdzie sam.........z dziecmi bo ja nie mam ochoty i jeszcze mnie dobił ze w srode ma spotkanie integracyjne z pracy ......oj wiem jak sie takowe koncza.........

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 cze 2011, 08:55

czesc

moja Antosia w nocy zrobila sobie znowu 2 godzinna przerwe, kiedy tospanie jej sie wyreguluje? :ico_olaboga:
Ja się obawiam, że młody ma na coś uczulenie. Buzia zrobiła się jak tartka. Ja tak mam jak zaczyna pylic olcha i topola. Smaruje mu to kremem, który kiedyś poleciła mi dermatolog (jest też dla niemowląt od 1.dnia), pomaga ale nie do końca. Mam nadzieję, że przejdzie szybko.
oby mu szybko przeszlo, ja zawsze myslalam, ze wysypka to swiadczy o alergii pokarmowej, nie wiedzialam ze tak tez moze sie objawiac wziewna :ico_olaboga:
Pawełek ma odparzoną pupkę
oj biedny, oby mu szybko przeszlo, a moze sprobuj sudocremem posmarowac go, czy schodzi po bepanthenie?
Do tego strasznie mu zaropiało oczko :ico_szoking: Całe sklejone i zaropiałe. Przemywam solą fizjologiczną i właśnie zaparzyłam herbatkę i będę przemywała. Macie jeszcze jakieś sprawdzone sposoby na zaropiałe oczko?
my tez mielismy ten problem, bylismy u okulisty, Tosia dostala kropelki i mielismy masowac i uciskac , jedno oczko juz ok, drugie jeszcze troche ropieje, ale okulistka mowila, ze tak moze byc i zebysmy kuracje z kropelkami powtorzyli jeszcze za tydzien
sprobuj ta sola przemywac, a jak nie przejdzie, to przejdzcie sie do okulisty
no wlasnie marudzi i domaga sie towarzystwa,
to tak jak Antosia, tez nalezy raczej do dzieci co malo spia w dzien
zamowilam hustawke na prad, maz w poniedzialek ja odbierze, zobaczymy moze sie troche w niej zajmie

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

18 cze 2011, 08:58

tak sie zastanawiam a moze małego uczula dzem z owoców lesnych....... w sumie od kąd go jem to zaczeły sie problemy z ta twarza......mleko wyeliminowałam z diety całkowicie......

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość