BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

28 paź 2011, 16:06

hej
Moja Ania teraz bardzo chętnie drepta do przedszkola, nie ma mowy o tym,że nie chce wręcz przeciwnie w piątki jest smutna,że w sobotę nie pójdzie.
Dzisiaj pani mnie pytała czy w poniedziałek Ania potrzebuje opieki, w sumie potrzebuje, ale jak zobaczyłam,że z jej klasy wszyscy podpisali,że dziecko nie przyjdzie, to się załamałam, że sama tam będzie. Muszę więc angażować moich rodziców Wkurzona jestem jak nie wiem co, bo w końcu to normalny dzień pracy a tu nagle wszystkie dzieci mają zapewnioną opiekę.
u nas podobnie, była wywieszona lista i informacja,że jak bedzie min 5 osób chętnych to przedszkole będzie czynne.Ale wpisały się 2 osoby,wiec bedzie nieczynne
Na szczeście ja mam wolne w pracy,firma nie działa,wiec dla mnie to nie problem :ico_sorki:
Ale rozumiem osoby,które nie mają urlopu i musza kombinować opiekę :ico_noniewiem:
jutro fotograf ich odwiedza
u Piotrka był ostatnio,dzisiaj dostałam jego portret i kalendarz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

28 paź 2011, 19:55

Hej
u Piotrka był ostatnio,dzisiaj dostałam jego portret i kalendarz :ico_brawa_01:
u nas też były zdjęcia, ale jeszcze nic nie dostałam, muszę nawet spytać...
A ja jutro idę do pracy, a dziś miałam wolny dzień, i porobuiłam sobie orządek u dzieciaków w szafach, bo mnóstwo rzeczy za małych się mi tam poniewierało,a teraz wreszcie luz. Popakowałam wszystkie malizny w worki i czekają na wyniesienie do piwnicy. Mój M jak wszedł z pracy minę miał nie tęgą, bo mu powiedziałam, że się wyprowadzam z dziećmi :-D :-D :-D a dopiero po chwili zorientował się,że to rzeczy za małe przygotowane do wyniesienia do piwnicy hehe

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

28 paź 2011, 21:44

BeataW, pokaz Piotrka fote :ico_sorki:

ja nie wiem jak Marcela portret wyszedl bo tak jakos szybko(ja bylam przy tym) chyba z dwie foty facet pstryknal i juz :ico_noniewiem:
mam nadzieje ze ladne chociaz ujecie bedzie :ico_sorki:
a na grupowym zdjeciu Marcek podobno na rowerku siedzial :ico_oczko:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

30 paź 2011, 11:35

cześć

laupina ale mąż musiał coś przeskrobać,skoro taka reakcja :ico_haha_01: :ico_oczko:
Ja u Izy jeszcze muszę zrobić takie porządki.Piotrkowi teraz wymieniamy meble w pokoju na nowe,więc przy okazji mu sprzątam ubrania :ico_oczko:
a na grupowym zdjeciu Marcek podobno na rowerku siedzial
Piotrek nie bedzie miał grupowego,bo robili we wtorek a on był chory i siedział w domu :ico_placzek:
BeataW, pokaz Piotrka fote
to fota kalendarza:
Obrazek


laupina poratuj radą dobra kobieto :ico_sorki:
od ponad tygodnia mam katar.Mówią,że leczony trwa tydzień,nie leczony 7 dni.U mnie się nie sprawdza,bo już 9 dzień mnie męczy,z czego ostatnie 3-4 dni to masakra.Ciągle mam zatkany nos gęstym,zielono-żółtym katarem,ból mi głowę rozsadza.Łykałam juz ibuprom zatoki,stosowałam różne spraye do nosa,od Nasivinu po roztwór soli fizjologicznej.I jest coraz gorzej,już wariuję.Koleżanki polecają Xylorin.Pomoże????????? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

30 paź 2011, 12:45

Hejka. U nas na razie nic nie słychac o pasowniu...
BeataW no kawaler jak sie patrzy :-D :ico_brawa_01:
A u nas w domu sajgon bo sie przeprowadzamy i wiecie co się dzieje :ico_olaboga: wszedzie pudła , worki aż nic mi sie nie chce z tego wszystkiego... tak to pakuje i pakuje i się zastanawiam kad sie tego tyle zebrało???
A MÓJ kUBA DZISIAJ OBUDZIŁ SIĘ O 9.30 I SIE MNIE PYTA CZY DZISIAJ IDZIE SIĘ DO PRZEDSZKOLA? powiedziałam mu , że nie to sie bardzo ucieszył hm....
A i mam pytanie - czy od swoich dzieci możecie się czegoś dowiedziec co działo się w przedszkolu, co robili w danym dniu?? Bo od mojego to nic nie wyciągnę nawet nie powie co było na obiad...

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

30 paź 2011, 19:04

A i mam pytanie - czy od swoich dzieci możecie się czegoś dowiedziec co działo się w przedszkolu, co robili w danym dniu?? Bo od mojego to nic nie wyciągnę nawet nie powie co było na obiad...
różnie,ale raczej opowiada ogólnikowo.Znaczy,że fajnie było,bawił się..klockami,autkami,byli na podwórku i tyle.Ale jak pytam np co malowali czy np o czym pani im opowiadała,to twierdzi,że nie pamięta

a ja mam takie pytanie- wasze dzieci mają już poczucie czasu??Bo Piotrek kompletnie nie, dla niego wczoraj znaczy zarówno wczoraj jak i pół roku temu. A jutro znaczy w nieokreślonej przyszłości,jak mu mówię,że np jutro idzie do przedszkola to nie rozumie,muszę mu dokładnie powiedzieć,że jak prześpi noc i wstanie to idzie do przedszkola. Słowo "potem" też dla niego oznacza daleką przysżłość,jak mówię,że potem dostanie ciastko to płacze,że on chce ciastko dzisiaj a nie potem. itd
Nie pamiętam,kiedy Iza zalapała te zwroty,jak to jest u Was????

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

31 paź 2011, 10:37

Beata moja Hania tez nie bardzo rozumie słowa wczoraj dzis.
Nawet sie tym nie martwie bo ma dopiero 3 lata i jeszcze ma czas a to jest wg mnie troche trudne dla dziecka.
Hania zazwyczaj mowi np wieczorem czy jak sie wyspi to ..... i tu to wydarzenie o ktore pyta.

Dzis Hania nie płakała w p-kolu.
Ale rozmowa długa była rano na ten temat i jak widac poskutkowało. :ico_brawa_01:

BeataW fajna fota kalendarza.
Moje maja 7 listopada fotografa. A Hania ma pasowanie w środe.

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

08 lis 2011, 10:19

Hej
Ale spadłyśmy, widzę,że wszystkie zagonione :-D
BeataW, Ania też jeszcze nie ma pocZucia czasu, wczoraj to znaczy kiedyś, a "jutro" tłumaczy sobie jak się wyśpię to...
A i mam pytanie - czy od swoich dzieci możecie się czegoś dowiedziec co działo się w przedszkolu, co robili w danym dniu?? Bo od mojego to nic nie wyciągnę nawet nie powie co było na obiad...
moja Ania z kolei wszystko opowiada ze szczegółami, pokazuje nawet jaką ktoś zrobił minę jak mówił to czy tamto, nieraz uśmieję się z niej do łez, za to Filip do dziś wyznaje zasadę: "choćby Cię smażyli w smole, nie mów co się dzieje w szkole" i wyznawał ją już od przedszkola, zawsze dowiadywałam się więcej od rodziców jego kolegów z przedszkola niż od niego.
U nas na razie nic nie słychac o pasowniu...
u nas też cisza :ico_noniewiem:
Ania przynosi mnóstwo piosenekl z przedszkola,aż dziw że w tej małej główce wszystko się mieści. Zapisałam ją też na angielski, bo po zajęciach pokazowych(na których niestety nikogo z nas nie było,bo m w pracy,a ja miałam wyjście służbowe do sądu-a to też inna historia facet ukradł u nas w aptece leki za17 zł i miał już 2 sprawy, a ja jako świadek obowiązkowy w sądzie spędziłam już 5 godzin :ico_olaboga: ) pani namówiła mnie,że Ania bardzo ładnie uczestniczy i ble ble, Mała też się uparła no i chodzi...choć jak dla mnie to za wcześnie. Przynosi pojedyncze słówka i taAK ŚMIESZNIE JE WYPOWIADA, WCZORAJ NA TAPECIE BYŁ SER W JEJ WYKONANIU cZCIS Ups sorry za capsa.
Pozdrawiam

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

08 lis 2011, 17:43

Zapomniałam o naszym watku :ico_wstydzioch:
U mnie dziewczyny na szczescie zdrowe.
Po pasowaniu , bylo fajnie i u Mai i Hani.
wczoraj byl pan policjant z radowiozem i jeszcze fotograf a dzis jakis teatrzyk byl w p-kolu.
:-)

mama890406
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:25

22 lis 2011, 13:12

Witam Mamusie!
Ja mam synka z 28 listopada, właśnie się szykujemy do urodzinek. Chodzi do przedszkola już chętnie, najgorsze są dni po chorobie. I taki będzie w czwartek. A w piątek dzień otwarty i Simi idzie z tatusiem do przedszkola :DD

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość