JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

20 sty 2012, 13:23

Niestety nie wolno wklejać linków tylko zdjęcia.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

20 sty 2012, 13:26

ale nazwę strony/firmy można prawda?
Bo mi nie chodzi o 1 zdjęcie tylko ogół klimatu na stronce i w tym sklepie.
:-D

[ Dodano: 20-01-2012, 12:27 ]
Ale to była szybka akcja :ico_oczko:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

20 sty 2012, 13:56

Martalka, akurat na forum byłam hihi.
nazwe firmy mozna podac ale bez podania www ....... .com czy cos takiego samo np h&m, big star itp.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 sty 2012, 14:48

martalka,verbaudet znam ,mialam kilka ciuszkow dla mayci ale zdobytych w lumpie :ico_oczko: jakims przypadkiem..jeszcze np. pumpkin patch moze ci w oko wpadnie...duzy jest wybor...jak moja Maya sie rodzila to nie znalam zabardzo marek z ciuszkami dla dzieci i bylo u nas w miescie tylko tesco i Adams gdzie mieli cokolwiek dla dzieciakow...od swieta jezdzilismy godzine drogi do mothercare...i na tym koniec,rzeczy z tesco poszly na szmatki,z Adamsa gdzies tak rozdalam jedynie z mothercare sie posprzedawaly,bo ja wlasnie na ebaya wrzucam...bardzo lubie tez amerykanska firme gymboree ,drogie niestety rzeczy maja ale gdzies tam sie czasem uda na ebyau dorwac czy w lumpie wlasnie :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

20 sty 2012, 16:07

A Matalan??
Ja mam od kogoś płaszczyk dla Milenki- taki wiosenno-letni. No uroczy jest.
Każdy kto ją w nim widział, nawet obce baby, mówiły, że przeuroczo wygląda :ico_oczko: Liczę więc, że Matalan całościowo jest sensowny.
Ciuszki to ja mogę mieć i z Primark. maluszek to nie, ale już 7-8mmies niszczy, plami i opluwa. Zwłaszcza, że mam nadzieję, będzie jak Milena jadł samodzielnie od małego. Milena ledwo 1,5 roczku skończyła a je sama caluśki tal. zupy łyżką, a drugie widelcem bez problemu. Tylko noża jej brakuje :-D

Ja mam mothercare 30 min spacerkiem, ale u nich to chyba kupię sobie laktator, bo maja przeceny. Ciuszki mają takie powiedzmy standardowe, więc takie to ja w Primark kupię. :-D
Najbardziej mi zależy na bodziakach zapinanych.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 sty 2012, 16:53

uff uwinelam sie z zakupami i zajadam jakis kus kus-gotowiec ale taki ala kluseczki z sainsburyego,calkiem calkiem :ico_haha_01:
matalana zrobili u nas dopiero jakos pol roku temu,wiec nie mam doswiadczenia z ciuszkami dla maluchow,tzn jakosc itp.mialam jedynie spodnie od nich do szkoly dla mayci takie hmm nie na kantke bardziej dresiaki przypominaly o eleganckim kroju i po praniu sie bardzo zmechacily,w sumie u nas w matalanie maja duzo roznych firm,nie wiem jak dla dzieci ale dla doroslych np.papaya ktora wydaje sie byc wporzadku :ico_noniewiem:
jesli mi sie zdarza kupowac cos nowego dla mayi,a ona juz tak nie wyrasta szybko wiadomo i nie brudzi sie specjalnie,to kupuje w next,bo wszystko do siebie pasuje to po raz i dwa wiem ze sprzedam i odzyskam kase,zabardzo nie stac mnie na kupowanie o 1f czy 2f tanszych rzeczy innych firm bo nic potem z tym nie zrobie a na szmaty szkoda,dlatego bardzo lubie wyprzedaze i lupmy ogolnie :ico_haha_01:

[ Dodano: 22-01-2012, 23:08 ]
hej hej,znow martwa cisza tu u nas :ico_oczko:

weekend dobiega konca..dzis teatr zaliczylismy i przedstawienie choc dlugie jak dla dzieci bo jednak 2,5h tam bylismy z krotka przerwa to mega smieszne!i dla malych i dla rodzicow :-D :ico_brawa_01:

Martalka,mialam Ci jeszcze pisac ze bardzo popieram nauke samodzielnego jedzenia,i zdolnosci corki w tym kierunku,brawo!! :ico_brawa_01: ....my tez takie cosik praktykowalismy,ze niektorym znajomym sie to w glowach nie miescilo zeby dziecko 15mczne samo jadlo,wszystko bez wyjatkow!u nas to bylo na takiej zasadzie ze maya dostawala chlebek,czy tam ser zolty czy ogorka lub pomidorka na talerzyk na stol taki do kawy,juz w wieku takim 8-9 mcy wprowadzalismy bo chodzila sobie przy meblach i chetnie degustowala,jak w wieku 15mcy odstawilismy cyca to kupilismy stoliczek z krzeselkami ikeowski,i miala tam swoj kacik do jedzenia,rysowania i wogole..i pieknie jej szlo,i powiem jeszcze ze wtedy byla bardziej ostrozna niz teraz!!! :ico_zly: ...co ostatnio jako blisko 5 latka zaczela mi dlubac maslo orzechowe z chleba-wyprowadza mnie to z rownowagi!!albo spagetti nabiera palcami :ico_zly: ..uwstecznia sie z wiekiem?! :ico_zly: albo za mlodu sie nie wybabrala wystarczajaco ze teraz jej sie zachciewa? :ico_puknij: ...

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 sty 2012, 01:57

mogłam ją dzisiaj obfocić jak wciąga pomidorówkę z ryżem :ico_haha_01: całą michę opędzlowała szybciej niż Damian (a ona miała łyżeczkę jednak ciut mniejszą niż Damik).

Ja Bartka karmiłam :ico_noniewiem: dłuuugo.. i długo nie chciał jeść.
Milena ma to samo- jak ja chcę jej podać coś do buzi, odwraca głowę. Dopiero gdy weźmie swoje sztućce nabiera apetytu.

spaghetti uciekać lubi :D

Dzisiaj kupiłam kilka bodziaków w next i vertbaudet :ico_brawa_01: czekam na dostawę za kilka dni :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 sty 2012, 12:45

hej hej
martalka,czyli zakupy powoli ruszaja :ico_brawa_01:

u nas dzisiaj pruszy snieg,tak bylejak sypie i niefajnie przez to na dworze,zimno i jakos tak bleee.
dziecko w szkole,ale ze jedna pani chora to musialam znow isc na szkolenie innej pani-myslalam ze skoro 3 panie mialy szkolenie z pielegniarka to wszystkie 3 sa obcykane i sie konsultuja miedzy soba a tu sie okazuje ze nie,jednej zabraklo i juz mama musi leciec ratowac z opresji :ico_zly: ..przeszkolilam,szybko nawet zalapala i zobaczymy no! swoja droga nie wiem jaki oni tutaj maja system obliczania zadan matematycznych :ico_haha_01: ja sobie obliczam zarelko proporcja a pani tak na mnie dziwnie patrzyla jak jej pokazywalam :ico_oczko: ..w koncu za drugim razem zaczaila o co mi chodzi,najlepiej niech kazdy liczy swoim sposobem,byleby wynik byl ten sam nie? :-D

mam ogromna ochote isc dzis w miasto,na kawe z kolezanka!!tyle siedzenia w domu,ostatnio nieprzespanych nocek ze musze odreagowac chociaz odrobinke!

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

30 sty 2012, 12:58

My dalej chorujemy i nadal nie wiem czy dawać dzisiaj damiana do pkola dzisiaj czy nie..
A i Milenę teraz coś bierze...

U nas śniegu nie ma, ale zimno, to fakt..

[ Dodano: 30-01-2012, 12:03 ]
acha, dzisiaj z next ma mi dojść paczka :ico_brawa_01: łiiii !!!
Ale tylko część bo jeszcze bodziaki mają dosłać w ciągu 2 tygodni.

Drugi sklep nie wiem kiedy pośle moje zamówienie.

Czekam na odzew też kobiety z gumtree, bo chcemy od niej wózek kupić, a tu cisza, al tel nie podała :ico_noniewiem:

Także zakupy ruszają.
Muszę też troszkę sie obkupić w porodowe gadżety :ico_noniewiem: wkładki, podkłady na łóżko, folię ochronną :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

30 sty 2012, 13:13

Martalka, to masz teraz roboty, zakupów i wszystkiego, ja już wszystko oddaję powoli znajomym, bo mają miec synka wiec juz 2 wielkie wory ciuszków poszły, a już kolejne sie zbierają, karuzelkę na łóżeczko też mają wziać, fajnie, bo ja się pozbędę a oni zadowoleni bo kasy nie chcę, jedynie powiedziałam, że jak już koleżanka wróci do formy to nam masaż zafunduje (ona masazystka) i będziemy kwita:)

a śniegu w moich okolicach nie widać, czasem lekki mrozek, ale taki lekki.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość