Awatar użytkownika
agucha44444
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 21 maja 2008, 09:06

15 wrz 2010, 15:42

Wiec tak dziewczyny bylam dzisiaj po raz drugi i ostatni w tej grupie bycie tam polega na bawieniu sie zabawkami (David robi to w domu) myslalam,ze pani jakies zajecia bedzie im organizowac a ten babsztyl ma wybrane pare dzieci,ktore trzyma na kolanach i sie nimi zajmuje a reszta dzieci bawi sie zabawkami na koniec siadaja w kolko i sie zegnaja spiewajac jakas piosenke.David i dwoje innych dzieci bawia sie wspolnie i nie wyszarpuja sobie zabawek a inne nie chca sie bawic wspolnie jak jakies dziecko pochodzi to je odpychaja i wyszarpuja zabawki pomimo tego,ze sie ta zabawka nie bawia nie moze sie tez inne dziecko bawic,a babsztyl nie reaguje bo zajmuje sie tymi pupilkami.Do pomocy jest zawsze jedna mama,ktora dzisiaj ani nonono z krzesla nie podniosla tylko plotkowala z innymi matkami dziewczynka walnela z autka o podloge to myslalam,ze sie zabila bo chwile sie nie podnosila,dopiero pozniej matki ja pozbieraly a dyzurna matka nadal siedziala a babsztyl z pupilkami.Ta grupa mija sie z celem myslalam,ze jest tam jakis program dla dzieci a nie jest to na zasadzie przechowalni.A swoja droga musze moje dziecko walczyc o swoje bo jak inne dziecko zabierze jemu zabawke to on nie odbierze jej a jak inne dziecko zostawi ja to wtedy ja wezmie,nie placze tez jesli inne dziecko zabierze jemu zabawke raczej jest niekonfliktowy to co zauwazylam bedac w tej dziwnej grupie dwa razy.Bez problemu rozdaje zabawki jak ma kolo siebie wiecej,co inne dzieci tak sie nie zachowuja w sumie troje na dwanascie dzieci sa takie jak David.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

15 wrz 2010, 17:42

agucha44444, a teraz musisz tez to kündigowac czy poprostu juz wiecej nie pojdziecie tam??

Awatar użytkownika
agucha44444
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 21 maja 2008, 09:06

16 wrz 2010, 07:55

NowaSejana na szczescie jeszcze nie podpisalismy umowy chociaz babsztyl nalegal na pierwszym spotkaniu i szybko kontonumer i oni sobie kase sciagna,a poznie trzy miesiace czekac bo tyle trwa wypowiedzenie a tak to juz w poniedzialek nie idziemy i spokoj
jesli tak ma to wygladac to nie ma sensu

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

16 wrz 2010, 12:16

agucha4444 poczekaj syn nauczy sie w przedszkolu walczyc o swoje.Moja jak poszla do przedszkola to tak jak Ty piszesz.Dzieci jej zabieraly zabawki a ona nawet nie wiedziala o co chodzi bo nigdy sie z czyms takim nie spotykala i tez nie plakala a jesli ktos odlozyl owa zabawke poprostu szla po nia.A teraz juz jest potrafi powiedziec nein.
A moze zapiszesz syna do przedszkola?Tez przyjmuja od 2 roku zycia i bedzie inaczej.Ja moja poslalam juz od 2 roku

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 wrz 2010, 12:21

agucha44444, u nas na szczescie wypowiedzenie z przedszkola jest miesieczne, czytalam umowe z KIGA

[ Dodano: 2010-09-17, 13:28 ]
Dostalam Kindergeld w calosci od maja 2010 :-)

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

03 paź 2010, 11:08

Hej hej co tu tak pusciutko?
NowaSejana i jak juz po przeprowadzce?

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

03 paź 2010, 20:16

hej.
Hej hej co tu tak pusciutko?
no nie tez tak sobie myslala, ze zaniedbalysmy nasze forum.
zaraz was doczytam,a jak nie dzis to jutro wszystko nadrobie.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

04 paź 2010, 11:03

Hej atka1112 i jak po slubie?opisuj nam tu troszke :ico_sorki: A jak z praca znalazlas cos?Ja siedze na Arbeitslose i musze sie przyznac ze mi tak dobrze :ico_wstydzioch:

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

04 paź 2010, 12:19

hej.
po slubie fajnie. w urzedzie bylo dosc skromnie, szybko,ale mimo wszystko nozki mi sie czesly przy zakladaniu obraczki. :-D
w domu po % bylo bardzzzo smiesznie. Naprawde impreza w domu nam sie udala, nawet pogoda byla przepiekna. i dzis jestem szczesliwa mezatka.
A jak z praca znalazlas cos?

niestety nie,ale teraz moge juz normalnie pracowac, wiec zobaczymy jak to sie potoczy. Ale wiekszy moj problem jest taki, ze moj niemiecki jest na poziomie podstawowym.
Musze isc z moim do arbeitsamtu i zapytac o kurs niemieckiego.
A jak z praca znalazlas cos?Ja siedze na Arbeitslose i musze sie przyznac ze mi tak dobrze :ico_wstydzioch:

napewno. moja szwagierka tez siedzi i nie zamierza isc do pracy- korzysta. ale ja na rozne kursy wysylaja.
joanna1111, jak dlugo ty juz zyjesz w niemczech??
agucha44444 to co piszesz jest straszene... biedne te dzieci. wspolczuje twojmu synkowi. taki stres tam mial.
NowaSejana- widze ze wywalczylas kindergeld--- suuuuper, teraz zwroca ci zaleglosci.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

04 paź 2010, 16:21

NowaSejana i jak juz po przeprowadzce?
nie, od 15.10 mamy nowe mieszkanko, wiec teraz zaczyna sie szalenstwo pakowania, zawiadamiania urzedow itd..

Skladala moze ktoras z Was Antrag na Kinderzuschlag?
Bo mam troche problemy z wypelnianiem tego wniosku :ico_olaboga:
ale ja na rozne kursy wysylaja.
mnie tez wiecznie wysylali :ico_zly: ale teraz juz nie chce pod ARGE siedziec... mam ich poprostu dosc :ico_zly:
suuuuper, teraz zwroca ci zaleglosci.
te zaleglosci zwroca do ARGE a nie do mnie, bo ARGE mi doplacala....
a stare zaleglosci sprzed prawie 2 lat to musze wywalczyc od ARGE, z miejscowosci, w ktorej na poczatku mieszkalam, bo oni mi w papierach pisali, ze dostaje caly Kindergeld, a ja nie dostawalam nic :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość