Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

29 mar 2007, 08:33

lutowki co tu sie dzieje z tym naszym tik-taczkiem :ico_olaboga: na poczatku nie mogłam wejsc w ogóle bo pisało ze jakis ogólny error, jak juz tu sie znalazłam to musze przesuwac myszka strone z lewej na prawą zeby w całosci przeczytac co piszecie bo mam zle jakos ta strone rozplanowaną i nie widac całosci tekstu co piszecie, wy tez tak macie czy tylko ja?
SANDRUSIA a ty bierzesz tabl. antykoncepcyjne? mi gin. przepisała tez i mam zamiar chyba zacząć brac jak wykupie recepte jak bedzie wypłata czyli od przyszłego tygodnia, ale mi zapisala takie co podczas karmienia mozna brac tylko ze mi powtarzała sto razy ze najwazniejsze w tych tabletkach jest to ze trzeba je brac co do minuty prawie wciaz o tej samej porze, nie mozna sie spoznic nawet o pół godziny bo tracą swoja skutecznosc i potem przez kolejny tydzien trzeba bardzo uwazac. A ty co bierzesz za tabletki jesli mogę spytac? :)Chyba bede musiała ustawic sobie przypomnienie w telefonie jak juz zdecyduje sie je zacząc brac hi hi
MALGORZATKA mnie na szczescie brzuszek nie boli ale jak ciebie tak to faktycznie nie ma co czekac lepiej sprawdzic.
A ta sucha skórka u Wojtusia to na policzkach jest? bo jakby były same krosteczki to nie ma sprawy bo czesto naszym bomblom cos raz wychodzi raz znika ale jak sucha w tych miejscach to moze byc alergiczne.

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

29 mar 2007, 09:33

Hekkate no to z ta zabawa jest tak ze musi lezec na prosto, glowka rowno z cialkiem musi byc, skulac mu nuzki musze, ma dotykac raczkami kolanek wtedy, jak nie chce to od czasu do czasu przykladac mam jego raczki do kolane. Ma wodzic za mna wzrokiem lub za kajas zabawka, ktora ma wisiec nad jego glowka. No i mam go na boki odwracac raz na jede raz na drugi no i z boczku na brzuszek, i trzeba wtedy duzo mowic do maluszka. lol.
Nio i efekt jest taki ze z lekarka robil to calkiem ladnie a ze mna nie wychodzi mu wodzenie wzrokiem, ale to chyba dlatego ze lekarke widzial pierwszy raz a mnie bez przerwy oglada, wiec sobie skubnek patrzy na wiele rzeczy ale na mnie tylko od czasu do czasu. :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

29 mar 2007, 09:36

SANDRUSIA)), Julcia obudzila sie sama ciut po 20.00 i zasnela na powrot o 22.00 troche ja przetrzymalam zeby mi ladnie w nocy spala ale i tak mi figla splatala i sie obudzilao 3.30 ( normalnie wstaje o 6 rano ) ale juz wiem czemu caly nosek miala zapchany wogole oddychac niemogla tego wlasnie sie balam ze jak ja chora to i ona bedzie miala katarek dobrze ze nie kaszel bo ja mam taki mokry gleboki no ale wyczyscilam jej nosek a ta spryciula glowke do koldry odwracala hihihi zeby nikt jej nikt tykal, i zasnela a potem pobudka o 7 i teraz ja znow spac polozylam, ale tak sie ciesze ze juz zadnego kolysania niemusze urzadzac....
no ale masz racje spala w nocy ladnie, gdyby nie ten nosek pewnie spalaby dluzej,
jesli chodzi o jezyk to maz mowi po dunsku i po angielsku a ja we wszystkiech trzech, jakos mi ciezko tylko po polsku mowic i na poczatku wcale nie mowilam ale teraz juz coraz wiecej wciagu dnia do niej mowie, no i spiewam po polsku i bajki opowiadam, no i mam tu tez znajomych co mowia po polsku ale oni tez juz nawet do mnie zaczeli po dunsku mowic jak wyczuli ze troche umiem wiec coraz mniej tego polskiego ale ja sie staram jak moge zeby do malej mowic po polsku ona sie na mnie wtedy tak ciekawie patrzy wytrzeszcza oczy i sie usmiecha, to pewnie od tych wszystkich SZSZSZSZ hihiihih

dziewczyny wogole zalozylam sobie bloga narazie jest tylko kilka stronek, no ale zapraszam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

29 mar 2007, 10:36

Witam,

Tobiaszek miał wczoraj o wiele mniejsze kolki. W sumie to mial 3 krotkie ataki (kropelki chyba zaczęły działać).
Spał od 21.oo do 1.oo, potem od 3.00 do 6.00 , a w nocy zamista spać to urządził sobie koncert uśmiechów - chciał abym cały czas była przy łóżeczku i śmiał się do mnie :ico_haha_01: , a jak odchodziłam to krzyczał :ico_olaboga:

dziewczyny - w sobotę mamy chrzciny Tobisia, najgorsze jest to, że chrzest wypada w porze kolek - mam nadzieję, że nie będzie koncertu mojego maluszka w kościele.

Dziewczyny mój Tobiaszek już fajnie "Mówi" - auuuu, eeeeee, aaaaaa a jak do niego mówię gu, gu to on się śmieje. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-03-29 ]
a jak się śmieje to ma takie słodkie dołeczki w polikach :-D

[ Dodano: 2007-03-29 ]
karolas - Twoja metoda na odbicie zdała u mnie egzamin !!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_haha_02:

dorota80
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 27 mar 2007, 11:17

29 mar 2007, 11:05

A my dzisiaj znowu pędzimy do lekarza z tą buźką - wczoraj małego tak obsypało, że wygląda jak muchomorek. Nawet na szyjce ma teraz krosteczki i w ogóle strasznie to wygląda ... smarowałam wcześniej sudokremem a później miał przepisany elocom, ale nic nie pomogło. I tak sobie myślę, że to może nie ja coś zjadłam tylko mały ma jakieś uczulenie na sztuczne mleczko (trochę dokarmiam Bebilonem, bo mały tyle je, że już tyle nie ściągam). Już sama nie wiem ... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

29 mar 2007, 11:08

Hekkate calkiem proste i przyjemne zwlaszcza jaks ie Patryk przy tym smieje od ucha do ucha.

[ Dodano: 2007-03-29 ]
Ja tez karmie na lezaco, od poczatku bo nie moglam w szpitalu nawet na poldupku siasc. Ale nie zasypiam przy tym, za to zasypiam wieczorem jak malego usypiam i nie ma przebacz chocbym byla wyspana to i tak usypiam z malym, po czym po godzince zrywka i malego przenosze do lozeczka.
Probowalam ostatnimi czasy karmic na siedzaco ale malemu nie wygodnie jak mu pirs na buzi lezy jakby go jakies miecho gniotło.

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

29 mar 2007, 11:50

hekkate dziekujemy slicznie :-D od dwoch tygodni probowalam mu zdjecie zrobic jak sie smieje, dopiero wczoraj sie kumpeli udalo jak przyszla do nas z aparatem :ico_brawa_01:

dorota80
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 27 mar 2007, 11:17

29 mar 2007, 11:52

Hekkate, prawdę mówiąc to ja już coraz mniej jem, bo wydaje mi się, że po wszystkim ma te krostki. Ale faktycznie to może być po sztucznym - zobaczę co dzisiaj lekarz mi powie i zmieniam Bebilon na coś innego

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

29 mar 2007, 11:53

a jak zrobic zeby miec takie duze zdjecie, bo za chiny mi sie nie udaje, a mam takie fajne zdjecie Patryk wyszedl na nim jak taki ziomalek :D :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

29 mar 2007, 12:08

mysiaac, te cwiczonka to latwe, sama je juz anwet robilam ale to z wlasnej inicjatywy niewiedzialam ze taka rehabilitacje robia. Jak ja caly dzionek siedze w domciu z dzidzia ( sprzatac i gotowac niemusze maz to robi ) to moge sie skoncentrowac na malej i z tych nudow to juz rozne cwiczonka z nia wymyslalam hihihi bo ile sie mozna patrzec na dzidzie i lazic z nia po pokoju, trzeba cos wymyslec

czy wasze dzidzie zaczely patrzec na swoje raczki?? moja wlasnie odkryla ze ma rece i tak intensywnie na nie patrzy a jak smiesznie to wyglada bo trzyma je tak do dolu przy ciele zeby nimi nie machac i tym wzrokiem taka skulona do dolu sie na nie patrzy hiihihihi nagralam filmik jak tak patrzy bedzie pamiatka :ico_oczko: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość