absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

30 mar 2007, 22:40

Lemoni - fizykoterapeuci twierdzą, że przez pieluchowanie ingerujemy w w sposób negatywny w ruchowy rozwój naszych dzieci. Faktycznie moja mała kiedy ją zapakowałam w dodatkową pieluchę jak kazała lekarka leżała jak kłoda. Dlatego zrezygnowałam z takiego zniewalania jej nóżek.

Jak już pisałam - lekarka i tak widziała poprawę po pieluchowaniu, co mnie tylko utwierdziło w przekonaniu, że nie zawsze trzeba ślepo słuchać lekarzy.

Pozdrawiam
Aga

PS. Nadal nie mam @ :-( w przyszłym tygodniu idę do gina.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 mar 2007, 22:44

lemonii zapytam sie nastepnym razem w baby clinic co i jak i dowiem sie to bedziemy mogly sobie porownac i powybierac co :ico_haha_01: lepsze
biedna olenka z ta przepuklina...
moj natus tez cosbardzo ostatnio marudny chyba zabki ida ale ja tam nic nie widze raczej stawiam na przeziebienie ktore zlapal ode mnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

30 mar 2007, 22:45

Lemoni ciesze sie ze nie jestem sama z tym nocnym wstawaniem :ico_haha_01: Witaj w klubie. Ostatnio to maly budzil sie co 30, 40 min i tak jak u Ciebie wypluwal smoka, albo sam go sobie wyciagal i tez stwierdzilam ze nie bede sie chyba klasc, bo rano gdzie czas wstawac to ja nieprzytomna chodze :ico_nienie: Zobaczymy jak dzis bedzie,bo przed snem plakal, ale chyba znam przyczyne. Dostal jarzynki ze sloiczka, wiec moze to od tego :ico_noniewiem: A co do usg to ortopeda go nie wykonywal??
Bo my jak poszlismy prywatnie to wlasnie do ortopedy i wtedy bylam spoojniejsza. Idz jesli cos Cie niepokji. Lepiej wczesniej niz za pozno. Chociaz mysle ze wszystko wporzadku. A tak jak Kasiula napisala to pieluszkowac nie zaszkodzi, chociaz ja tak nie robilam. Najpierw bylismy na usg jak maly skonczyl 3 tygodnie i kazala pieluszkowac, a teraz niedawno poszlismy i okazalo sie ze jest ok. Wiec zbedne bylo to pieluszkowanie. I badz tu madry.
Kasiula nie martw sie na zapas. Moze to minie, badz dobrej mysli.Trzymam kciuki za Olenke :ico_oczko:
Dobrej nocki Wam zycze.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 mar 2007, 22:47

a to ziele ostrozenia zaraz sprawdze jak jest po angielsku i chyba tez zakupie raczej nie zaszkodzi a jak moze pomoc... moze nam na zabki pomoze... a w bacine sposoby czasem wierze serio

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

31 mar 2007, 07:43

Witajcie :-)
Mój mały budził się dzisiaj co 3 godz, więc ledwo patrzę na oczy :ico_spanko:
Lemonii mój Adrian też tak miał z tymi rączkami, rozjeżdżały mu się i wogóle nie chciał się na njch dźwigać ale pewna Pani doktor powiedziała, że robi tzw kołyskę i trzeba kłaść jak najczęściej na brzuchu bo niektóre dzieci dopiero póxniej wpadaja na to że na rączkach można się podnosić i faktycznie mój mały od jakiś 2 tygodni dopiero załapał i teraz tyko ćwiczy pompki na rączkach i kombinaje jak się odwrócić na plecy :ico_oczko: .
Absens_carens nadal trzymam kciuki za @.
Ja tez muszę kupić to ziele , moja córa cierpi na AZS może to by jej pomogło :ico_noniewiem: Uciekam, bo mały mi tu krzyczy i nie daje nic napisać :-)

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

31 mar 2007, 08:23

czesc lasencje ja tylko na moment po padam na z nie wyspania,chcialam sie tylko pochwalic ze dzis w nocy wyszedl Oli pierwszy zabek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: od 4:40 z nia walczylam i z jej placzem az w koncu pare min temu usnela :ico_sorki: ide tez sie polozyc bo nie wiem jak sie nazywam,milego dzionka :ico_oczko:

_KaSiK_23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 mar 2007, 16:29

31 mar 2007, 08:58

kasiula 84 Gratuluje ząbka u Oli,masz juz najgorsze ponoc za sobą.U nas jeszcze nic nie widać a ja juz 3 noc nie spie.Mój mały też wstaje do jedzenia w nocy tak wiec ciesze sie ze nie jestem sama.
Moze tez kupie te ziele, z ciekawosci no i moze na zabki pomoze :ico_brawa_01:
Zycze miłej soboty.
Pozdrawia was dziewczynki :-D :-D :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

31 mar 2007, 09:12

witam
no ja nie bede na nocke narzekac bo natek spi do 6-7 wiec jest ok
gratuluje zabkaoli :ico_brawa_01:
no a u nas nie zabek a wlasnie przesiebieniemaly znow kicha kaszlei katar ciurkiem sie z noska leje biedactwo no i marudny i senny oczywiscie... cos sie do nas jakis wirus przyplatal i od 2 mieisecy na zmiane atakuje po wszystkich laziw pon ide z nim do lekarza mam nadzieje ze sie na kropelkach donoska i syropku na kaszel skonczy jak ostatnim razem ale mysle ze tak poprostu i pogoda u nas iscie angielska :ico_zly:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

31 mar 2007, 14:42

gratulacje dla Oli :ico_brawa_01: , Julie a co podajesz na katar? My podajemy euforbium i maść majerankowa - rewelacja .

A co do tego ziela to u nas w aptece zrobili wielkie oczy :ico_szoking: bo nigdy nie słyszeli o takich ziołach, dziwne :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

31 mar 2007, 15:23

Witajcie :ico_haha_02: Na poczatku brawa dla Oli za zabka :ico_brawa_01:
Wlasnie wrocilismy ze spacerku i maly jeszcze weranduje :ico_oczko:
Julie u nas podobnie jak u Ciebie katar i kaszel u malego :ico_noniewiem: My na katar stosujemy wode mariner i kropelki Nasivin, no i tak jak u maji masc majerankowa :ico_oczko: Jak bylam w ciazy sama jej uzywalam :-D
Maju troszke dziwne, ze nie dostalas tego w aptece :ico_szoking: Pewnie jakies mlode nonono tam pracuja i nie wiedza co to jest, ja znalazlam http://www.fabrykazdrowia.pl/go/_info/?id=11518 tutaj mozesz to kupic tylko po co placic za koszt przesylki :ico_puknij: Szukaj dalej :ico_oczko: A tutaj na jims forum tez o tym pisza :ico_oczko: http://www.baybus.net/viewtopic.php?p=95482 , widze ze nie jestem sama z kapielami w ziolach :ico_haha_01:
Wczoraj maluszek mial juz mniej tych fafolow. No ale za to ladnie spal. Obudzil sie tylko raz o 1.45 na jedzonko. Potem juz o 6, ale jakos go ublagalam i spal jeszcze ze mna do 7.30 :-) Dzis moj maz zaprasza mnie na "randke " :ico_oczko: Jestem w szoku :ico_szoking: Zobaczymy co wymysli :ico_noniewiem: Babcia do Hubercika przyjdzie i polozy go spac.
Milej soboty :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość