Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

12 mar 2008, 08:08

Madziorka ,to ja też biegnę z życzeniami dla Leosia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SYNKA Z OKAZJI UKOŃCZENIA 8 MIESIECY :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Ale ten czas leci-no nie-niedługo chłopaki dziewczyny będą nam przyprowadzać do domu :ico_oczko: :ico_oczko: .Ja juz dwa okna wymyte ,jeszcze kuchnia i pokój Andrzeja i pomalutku to mieszkanie będzie miało jako taki wygląd :ico_oczko: :ico_oczko:
Monika gdybys mieszkała blizej to pewnie ,że bym Ci pomogła :-) :-)
A my dzisiaj z Bartoszem na bilans 2-latka-sama jestem ciekawa ile wazy ,mierzy ,jak sie rozwija :ico_haha_02: :ico_haha_02:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

12 mar 2008, 11:26

witajcie dziewczynki :)
madziorka ja w tym roku na swieta odpuszczam sobie mycie oken :ico_oczko: za duzy ciezar dzwigam :ico_oczko: poza tym jak sie wprowadzalismy na domek poczatkiem stycznia to razem ze swoim mezusiem pomylam wszystkie okienka...oczywiscie mozna by je odswierzyc, ale ta "przyjemnosc" zostawiam sobie chyba dopiero na pore letnia :-D
dora daj znac po bilansie jak tam syncio rosnie...
zdjecia cudne! a mezus... niezle ciacho :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

12 mar 2008, 11:45

MONIKAB fr pisze:zdjecia cudne! a mezus... niezle ciacho :ico_haha_01:
..a to Rysiu jest... :-D :-D :-D
Ale na powaznie dziekuje ,dziekuje-własnie dlatego ,że ładny to za niego wyszłam za mąż :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:
A z tymi oknami to rzeczywiście na te Świeta Monika sobie odpuść ,jeszcze nieraz pomyjesz :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 mar 2008, 19:53

monia sorki z tymi oknami , chcialam zapytac dore.. :ico_wstydzioch: ja ostatnio ciagle imiona myle wiec nawet sie nie dziwie...
pisze do mnie jedna kumpela smsa a ja odpisuje drugiej, do innej pisze w zupelnie innym imieniu.. a do pozostalym tez zmaieniam imiona :ico_wstydzioch: :ico_olaboga:
zupelnie jak moja babcia :-D

a ja tez nawet nie mysle o myciu okien hehe
w ogole nie zamierzam na swieta sie wysilac ze sprzataniem
na biezaco robimy porzadki wiec nie ma potrezby
mnie zawsze wizja prezedswiatecznych porzadkow zniechecala do swiat hehe :ico_olaboga:

dora slodkie fotki z tatkiem :ico_brawa_01:


dzis mialam stresujacy dzien , zaczelo sie od rana.. u nas od kilku dni strasznie wieje i pada
i zastanawialam sie co zrobie . kiedys dzis bedzie taka sama pogoda
jak ja dam rade pod gore pchac wozek tyle czasu :ico_olaboga:
nawet nie znalam nr taxi zeby rano na szybko zadzwonic..

no ale na szczescie nie bylo tak zle :-D
co prawda wieje ale slonce wyszlo wiec spokojnie dotarlam

naa miejscu dzis lelek oszalal
zaraz jak wyszlam zaczal wyc.. nie mogli go uspokoic wiec musialam wyjsc z lekcji
i tak 3 razy :ico_szoking:
na koncu juz tam zostalam bo nie bylo sensu tak go stresowac
taki byl biedny i zaplakany :ico_placzek:

uspokoil sie tylko przy zabawie z woda..ale jak tylko sie zakonczylo to ryk na nowo...
normalnie moje dziecko tak sie zmienia..
zaczelo sie od przeprowadzki do naszego lozka
on wyraznie potrezbuje wiecej bliskosci, czulosci
zrobil sie taki pieszczoch..

nie wiem jak bedzie dalej ale mam nadzieje ze podobne numery nie beda mialy miejsca
inaczej bede musiala chodzic z nim do tego przedszkola w inne dni i zostawac tam z nim by sie oswoil z miejscem i ludzmi
to normalnie do niego niepodobne :ico_olaboga:
zlapalam dola
rozbolala mnie juz glowa...

poza tym egazminy sa koncem czerwca kiedy mamy te wesela :ico_placzek:
i w piateki nadal nie maja miejsca dla lelka a obiecali :ico_placzek:

nauczycielka jest wspaniala.. normalnie przejmuje sie na maxa i mowi ze od tygodnia sie sgtresuje bo walczy o miejsce dla lelka w piatki :ico_szoking:
ale jesli nie bedzie to tez damy rade
same srody zostana i juz hehe

eeee juz nie smece

papa

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

13 mar 2008, 10:34

Oj Madziorka ,Ty to szalona kobietka jesteś :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Mam nadzieję ,że Ciebie też kiedys poznam i chyba buzia przy Tobie cały czas by mi sie uśmiechała :ico_haha_01: :ico_haha_01: A może przyjedziesz na wakacje tak jak Monika z rodzinką do Polski ??????
A gdzie Ty byłas z Leosiem ,bo chyba nie doczytałam jakiegos postu :-) :-)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

13 mar 2008, 10:46

witajcie :-D
madziorka...coz moge napisac... energiczna z ciebie babeczka :ico_brawa_01:
dora... ja to juz sie nie moge wakacji doczekac :ico_sorki: a tu jeszcze tyle rzeczy sie wydarzy przed sierpniem :ico_olaboga:
rozwazam mozliwosc czerwcowej wizyty w polsce, bo moj brat sie zeni koncem czerwca, ale wiele zalezy od tego kiedy dzidzia przyjdzie na swiat i jak sie bede czula po porodzie :ico_noniewiem:

a ja mam dzis dziewczynki usg :ico_brawa_01: juz sie nie moge doczekac :-D po wizycie skrobne pare slow i postaram sie pokazac Wam swoja kruszynke :-)

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

13 mar 2008, 15:29

Monika ,super by było jakbyscie przyjechali z rodzinką w czerwcu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oczywiscie dasz mi znac ,co postanowicie po urodzeniu Ali :-) :-) :-)
I czekam na wieści i zdjęcia z USG Ali z niecierpliwością :-)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

13 mar 2008, 23:47

hej hej to jeszcze ja na chwilke :-D
spiesze z informacja ze Alusia plci nie zmienila i w maju moje oczy ujrza corcie... ludzaco podobna do swojego starszego braciszka (moja pani doktor dostrzegla zaskakujace podobienstwo :ico_noniewiem: :ico_haha_01: )
niunia ma sie dobrze i na dzien dzisiejszy wazy 1750 gram :ico_haha_01: fotki z wizyty wrzuce jutro, bo dzis drugi komputer mam zajety :ico_oczko:
dora, jasne ze dam ci znac! juz nie moge sie doczekac naszego spotkania :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 mar 2008, 01:52

monika swietnie ze malenka coreczka ma sie swietnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dora ja wybieram sie w maju do polskie. w czerwcu na dwa wesele. i koncem sierpnia (jeszcze nie pewne na 100%) hehe
a ja bylam w szkole, chodze na ESOL (kurs ang) a lelek w tym czasie ma opieke (szkola gwarantuje miejsce w przedszkolu/zlobku na miejscu)

dzis sama zobaczylam na wlasne oczy ze lelek trzymal sie za moje rece i kilka kroczkow zrobil.. normalnie podszedl sobie do mnie hehe i jak sie cieszyl, ale mnie mocno przy tym trzymal hehe
a ja wczesniej o tym nie wiedzialam
widzisz kolejny dowod na bezmyslnosc facetow
dla adasia to normalne i sadzil ze ja o tym wiem i bez entuzjazmu hehe
wiec ja tez juz przyjelam to na luzie i tym sposobem pierwsze kroczki naszego dziecka zostaly przyjete bez owacji :ico_wstydzioch: hehe

pojechalam dzis do kolezanki , , zrobilam zakupki w polskim sklepie. a tam wiecie co mnie spotkalo?
byla para z dziewczynka.. ekspedientka (kolezanka mojej kumpeli) zagadala do nas ze ta ich mala w wieku lelka.. no to z lelkiem lookamy na nia.. pytam rodzicow o imie. a oni odpowiadaja Sara :ico_szoking:
a wtedy ja wysilam swa znuzona mozgownice..... i co? okazuje sie ze poznalismy sie na forum tutejszego miasta, rozmawialysmy kilka razy przez telefon i umowilysmy sie na przyszly tydzien.. a tu prosze takie niespodziewane spotkanie .. hehe niezle niezle hehe jaki ten swiat maly (znaczy birmingham hihi)

u kumpeli sie zasiedzialam, i wpadlam na pomysl by wyciagnac adasia do ikei,zeby kupic lelkowi taka maske kurczaczka na sobotnie impreze urodzinowa blizniakow i na swieta tez sie przyda hehe oczywiscie oprocz tej maski mialam troche dupereli do kupienia. no ale na to adam by nie poszedl.. ale ze dla lelka i na ta impre nic nie znalazlam to sie zgodzil hehe ja oczywiscie nie naleglalam zeby sie nie zloscil.. hehe i jeszcze na koniec by wynagrodzic mu ten wysilek hehe (prosto po pracy lazenie po sklepach to niestety katorga dla mego meza) hehe powiedzialam ze z lelkiem moga sobie posiedziec w restauracji a ja sobie polaze i spotkamy sie na koniec zakupow hehe hehe podzialalo :-D

no i tym sposobem dopiero godzine temu dotarlismy do domu hehe :ico_brawa_01:

moi faceci padli
i ja dolaczam
bo chce rano pojechac do centrum. w tym tygodniu jeszcze tam nie bylam hehe
a wieczorem zakupy spozywcze jak co tydzien wiec musze sie sprezac

buziole papa

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

14 mar 2008, 09:34

Monika ,no to super ,że z Ala wszystko w porządku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oj rosnie Ci w brzuszku duza panienka ,rosnie :-) :-) A Ty Wiktora rodziłaś siłam natury czy przez CC ?? Ja tez sie nie moge doczekac kiedy Cie poznam :-) :-) :-)
Madziorka ,wielkie brawa dla Leosia za''pierwszy kroczek''Kochana jak Leos zakuma do czego służa mu te nóżki ,to dopiero się zacznie chodzenie ,bieganie ,zdejmowanie wszystkich rzeczy z szaf ,stolikow ,krzeseł :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość