Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 lis 2007, 23:49

Ale pusto hmmm,chyba się już połoze.
Miłego wieczorku laski..................

[ Dodano: 2007-12-01, 11:53 ]
Odsypiacie Andrzejki :ico_oczko:
Miłej soboty :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

01 gru 2007, 14:05

hop hop !!!!

Agatko super wiadomość-ja wiedziałam ,że się zejdziecie,miałam przynajmniej taką nadzieję :-) .Bardzo się cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Widzę ,że ostro zabalowałyście na andrzejkach,oprócz Asi wszystkie leczą kaca :ico_oczko: ,ładnie,ładnie :ico_nienie:

Edi jak Tymuś -znów nocka przekasłana czy wreszcie lepiej ???

Bartuś mi wczoraj zasnął o 19,25 i spał do 7,40-oczywiście pobudki były :-D .Chyba z żąlu,że nie ma telewizora tak szybciutko zasnął :ico_oczko: .Dziś pewnie sobie odbije zaległości,bo udało się naprawić nasze starocie i już działa,jest w domu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .

Idę grzać obiad,bo Dominik mi się najada słodycami a na zupę będzie zaraz nosem kręcił...

Miłej sobotki :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

01 gru 2007, 17:32

hej :)
ja już kaca wyleczyłam ;)
z rana byłam u dentysty,
a teraz znów sama z Jasiem w domu bo maz w pracy od godz :(

[ Dodano: 2007-12-01, 16:33 ]
w pracy od godz 14 miało byc

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 gru 2007, 19:12

wpadam tylko pochwalić się że jestemw pracy idęgonić do roboty :ico_oczko:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

01 gru 2007, 19:44

Asiu, doczekałaś się :ico_brawa_01: Miłej pracy :-D
Ciekawa jestem jak tatuś radzi sobie z Wiki? :ico_oczko:

Agatko, gratuluję decyzji! Zawsze warto spróbować.Trzymam kciuki żeby się Wam udało :-D

Widzę, że pustki po andrzejkach, chyba odsypiacie :ico_oczko:
Ja dziś wstałam o 12, Maks był teściów więc troszkę zaszaleliśmy :ico_oczko:
Wieczorem dziś mają wpaść znajomi ale jakoś nie chce mi się :ico_spanko: Liczę, że zadzwonią, że im coś wypadło :ico_oczko:

Iwciu, jak bez telewizora,chyba dziwnie co? :ico_oczko:
Masz pewnie więcej czasu bo to cholerny pożeracz :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 gru 2007, 19:56

Tatuś radzi sobie super, ja hmmm, jest tu dużo pracy, chodzą wystraszeni, chyba tak strasznie wyglądam :ico_oczko: ale czuje się super ;) lecę

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

01 gru 2007, 21:49

Aiu super,gratuluję,wreszcie się doczekałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Goń ostro do roboty,bo musisz nadrobić 1,5 roku co Cię nie widzieli :ico_oczko: .

Nellu-telewizorek już mamy,od 11 nie był chyba na moment wyłączony :ico_oczko: .Ja nie jestem jakąś fanatyczką,ale pzryznam szczerze,że brakowało mi go :ico_wstydzioch: .Niby nic nie oglądam,bo mało czasu na wszystko ale zawsze zerknę i jakos szybciej czas leci :-)

Zupełnie weekendowe pustki u nas,a że dodatkowo andrzejki to podwójnie pusto :ico_szoking: .

Przysłali mi wczoraj śpiworek dla Bartusia do spania i dziś pierwsza nocka w nim ,zobaczymy jak się bedzie spało.Na razie Bartuś zasnął bez większych ,sensacji... :ico_brawa_01: .Mam nadzieję,że to fajny wynalazek ,bo Bartek całe noce śpi na wierzchu,tzreba by było cały czas nad nim stać i Go przykrywać :ico_olaboga:

Uciekam pobuszować po necie i pewnie nie zajrzę ,więc buziaczki i do jutra :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

01 gru 2007, 22:25

Hej :ico_oczko:

Jak fajnie,że Asia już wróciła do pracy.Nadrobi czas spedzony z Wiki szybciochem.Teraz to dopiero będą mieli dochody :-D jak się pracownicy wezmą do pracy :-D

My Andrzejki w domku spędzaliśmy.Winko,pizza i paczka znajomych.
Dziś cały dzień sprzątanie i czasu na neta nie było.A teraz idę juz luli.

Mój Joachim jak był pierwszy z zębami wśród naszych dzieciaczków tak do chodzenia leniuszek i dopiero dziś zaczął sam bez trzymanki łapać równowagę.

dobranoc.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 gru 2007, 23:07

Halo wieczorkiem

Jestem już w domciu :-D zadowolona :-D i mam wrażenie że sił mi przybyło. Pracy jest dużo, minął mi czas piorunem, jutro chyba tysz jadę :ico_oczko:

Buziaki, idę stęskniona do Wiki,dacjej buzi na dobranoc:D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

02 gru 2007, 09:55

:ico_brawa_01: dla Asi. Zobaczysz, że od razu lepiej się poczujesz :-)
Dziewczyny jakie mleko dajecie maluchom?? Chcę zacząć podawać małemu inne niż Nutramigen. no i zastanawiam się, które lepsze (pewnie wszystkie takie same ale...)
Miłego dnia. My dziś do 14.00 sami z Maciusiem
Paa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości