Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

26 kwie 2008, 15:48

Obrazek

[size=200] W tym szczególnym Dniu zycze Wam DUŻO MIŁOŚCI i WZAJEMNEGO ZROZUMIENIA[/size]
________________

Aga, Witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Napisz coś wiecej o sobie i twojej córecce i oczywiscie czekamy na zdjecia bo my tu strasznie lubimy ogladać :-D

[ Dodano: 2008-04-26, 15:50 ]
o Julcia sie obudziła no to zmykam dam jej obiadek i jedziemy do babci

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

26 kwie 2008, 16:44

witam

nocka przespana cała,dzionek piekny i gorący mamy :ico_brawa_01: teeraz sobie spi juz mela z godzinke

[size=200]karola[/size] jezuu po co ta awantura :ico_olaboga: ,przeciez pisałam ,ze nawet nie wiedziałam ,ze sie od tego rozwlecze ,zupełnie przez przypadek jakos ,pierszy raz mi sie to zdarzyło chyba potrafisz to zrozumiec ,ja rozumie ,ze cie moze głowa boli ,ale kobieto wyluzujjjjjjjjj

[size=200]DOMI[/size]

Szczęśliwa Młoda Paro - życzymy
Wam w uroczystym dniu ślubu
miłości gorącej jak słońce,
szlachetnej jak złoto, czystej
jak łza, słodkiej jak miód oraz
spełnienia pięknych marzeń
i wspólnych planów.


Obrazek

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


witamy cie [size=150]aga [/size]gorąco :-) ,wpdaj do nas ile bedziesz chciała i czasu miała,zapraszamyi koniecznie foteczki chcemy zobaczyc córci ,pochwal sie :-)


a reszta jak zwykle olewa forum juz od kilku tygodni[size=150] gośka[/size] gdzie ty sie podziwewasz babo :ico_nerwusek: to juz cie nawet nie stac na jednego wieczornego posta?oj :ico_nienie: nie ładnie tak zapominac o cioteczkach :ico_zly:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

26 kwie 2008, 19:19

witajcie

U nas ok.

Nie było mnie , bo byłam w Poznaniu, ale nany nie spotkałam :-D :-D :-D Widzę, że na forum też się nie pojawia :ico_noniewiem:
Babcia doskonale sobie poradziła. Jak przyjechałam to dzieci grzecznie spały w swoich łóżeczkach i tak już do rana.

Dziś był u nas przyjemny dzionek. Co prawda jak słoneczko się schowało to wcale za ciepło nie było, ale można było posiedzieć w pareczku.

Witaj Aga na naszym forum. Wpadaj jak najczęściej i tak jak mówiły dziewczyny fotki mile widziane.

_DOMI_ z okazji tak wspaniałego dnia życzę Wam dużo miłości, szczęścia i wyrozumiałości. Niech zawsze świeci dla Was słońce :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

A teraz moje dzieci dziś na spacerku
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

26 kwie 2008, 21:41

Witajcie z wieczorka Julcia juz sobie smacznie spi padła jak mucha :-D Pogoda u nas była śliczna choc było chłodniej niz wczoraj ale i tak przyjemnie
Wizyta u babci sie udała Jula była bardzo grzeczniutka ładnie sie bawiła
urmajo, fajne foteczki :-D

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

27 kwie 2008, 20:36

Witajcie,witajcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: przaszam wiem,moja wina :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ale przez ostatni tydzień było zamieszanie straszne :ico_olaboga: :ico_olaboga: Najpierw Maks dostał w przedszkolu wysokiej :ico_chory: 39,5 i mój mąż musiał jechać,po niego i do lekarza z nim-na szczęście okazało się ze ma tylko mega anginę i ten kaszel :ico_olaboga: Ale jest już lepiej :ico_sorki: Tyle tylko,że byłam na kontroli w czwartek i musiałam zabrać ze sobą Michasia,bo dwie nocki mi zarwał,a do tego w środę dostał 39,1.Zaraził go Maksior,ale u niego to dopiero się wszystko rozwijało! Teraz jest tak,ze leci mu z nosa przezroczysty katar(praktycznie woda),jedynie jak sobie psiknie to wiszą mu świeczki,hi,hi,hi-schodzi mu choroba :ico_brawa_01:
A ja sama skończyłam już wykłady-teorię i zaczynam jazdy :526: :523: A w czoraj wieczorkiem zakończyliśmy cały tydzień pracy na imprezce u przyjaciela(30-stce),którą wyprawiał w klubie,więc wybawiłam sie za wszystkie czasy,no i nawet sobie popiłam,hi hi
Jejku dziewczyny jak ja się stęskniłam za wami :ico_placzek: Jak ja tęsknię za czasem,który spędzałam w domu,spokoju :ico_olaboga:
A ostatnie tygodnie-to było tak;praca,dzieci,wykłady,dom :ico_placzek: A i wieczorami to zasypiałam z małym na fotelu,szał ciał normalnie! :ico_placzek:

Domi-jako,ze ty masz pierwszeństwo składam tobie najserdeczniejsze życzenia na nowej drodze życia...
1. Bądźcie wierni swoim ciałom, niczym wzniosłym ideałom; 2. Nie budujcie muru z cegły, w tym jedynie murarz biegły; 3. Pamiętajcie o rocznicach, nie świętujcie ich przy pizzach; 4. Dręczy Was chrapanie nocą? Można szturchnąć, tylko po co? 5. Gdy różnica zdań dość spora, wynajmijcie mediatora; 6. W namiętności co dzień trwajcie, gdy przygasa, rozpalajcie; 7.Gdy Wam zgody nic nie bełta, nie zarobi terapeuta; 8. U sąsiadki wrót nie stójcie, tajemnice swe szanujcie; 9. Niech nie martwi Was frasunek, na frasunek dobry trunek; 10. A gdy siwe obie głowy - damy Wam poradnik nowy.
Wszystko co piękne na tym świecie, Wszystko co tylko szczęście wróży, Niech się Wam razem w jedno splecie, I będzie słońcem w życia podróży. :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Cholercia muszę spadać i połozyć spać dzieci,jak co to wletę zaś :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

27 kwie 2008, 20:47

Witajcie u nas dzionek upłynoł na odwiedzinka najpierw bylismy u prababci Julci a potem u znajomych
a oto kilka fotek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-27, 20:50 ]
nana, jak dobrze cie widziec a to sie porobiło z chłopakami zyczymy im z Juleczka duzo zdrówka niech jak najszybciej ta pasgudna angina im przechodzi

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

28 kwie 2008, 09:24

witajcie

wow :ico_szoking: cioteczka wdepła no no :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: miło cie widziec bo juz nawet na gg z toba kontaktu nie mam :ico_placzek:

[size=150]urmajo ,gozdzik [/size]jakie cudofne foteczki :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ale mamy super pogode tego mi było trza typowo letnia :ico_brawa_01: ,a wczoraj to jzuuu tak gorąco było :ico_olaboga: ,dzis widać znowu pięknie od rana juz jest prawie 20 :-)

wcinam se sniadanko ,a [size=150]mela[/size] broi

stawiam kawke
Obrazek

[size=150]gozdzik [/size]gdzie foty kabrioleta :ico_nerwusek: ? nie widac nie pisac jaki wózio kupiłaś????

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 kwie 2008, 11:08

Witajcie u nas nocka taka sobie Jule mecza zabki popłakuje przez sen wierci sie ...
jednym słowem cierpi :ico_placzek:
U nas pogoda tez śliczna jak sie moja żabka wyspi to zmykamy na spacerek
beatris75, kawusia smaczniusia :-D teraz mam troszke czasu to moge sie nia podelektować a zdjecia postaram sie wkleic juz niedługo :ico_oczko:
Ciekwae jak tam Domi po weselisku :-) :-) :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

28 kwie 2008, 11:12

no ja tez spijam kawusie :-) a młoda spi od kilku minut , zupka juz ugotowana ,jak wstanie tez bziumkamy daaaaa daaaa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 kwie 2008, 11:23

:-D
hihi ja tez juz zupkę Julci ugotowałam nawet ją okupiłam krwią
ale wiedziałam ze tak to sie skończy :ico_haha_01: zamiast poczekc az mi miesko całkiem odtaje i sie oddziela dwa kawałki to ja wpadłam na pomysł ze mu nożem pomogę noi siach w palec cała kuchnia we krwi

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość