Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

14 maja 2008, 11:36

Wkleję, wkleję foteczkę naszej Perełki, tylko muszę ją zeskanowac.
Aniu czekamy na wieści o Waszym Maluszku!!Na pewno będzie wszystko dobrze!!

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

14 maja 2008, 18:50

hejka, ja dzis tez mialam usg :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fasolek jest piekny, wykapana mamusia :ico_oczko: :ico_brawa_01: macha raczkami i nozkami jak najety serducho bije mocno!! tyle ze jest mniejszy niz wg tc z okresu.... No i wyslano mnie do wysokiego ryzyka ze wzgledu na hiperprolaktynemie... czyli bedzie duzo lazenia po lekarzach, a czasu jest malo, bo przeciez pracuje... ale coz, dzidzi najwazniejsze :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek


u mnie mdlosci bardzo malo, tylko z rana jak wstane. brzuchal boli :ico_zly: ale to ponoc moze byc po cesarce... no i kaza sie nie stresowac, czyli zamiast kaffki meliske na sniadanie :ico_oczko:

Buziole :*

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

14 maja 2008, 18:57

No moje kochane listopadóweczki tak was czytam i trudno uwierzyć że ten czas szybko leci tak mi brak tych usg czy tego rozpychania sie po całym brzuchu i wypychania tych malutkich stópek albo pupci :-D A czy któraś ma taki sam termin jak ja miałam czyli 5 listopad ????

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

14 maja 2008, 19:47

Ello kochane Kobietki!!!!

Ja już po wizycie, niestety byłam sama, bo Piotr nie dojechał, ale nie ma tego złego, następnym razem pójdziemy już razemDzidziuś jest piękny, pomachał do mnie rączką, w ogóle to fikał koziołki, był bardzo ruchliwy. Wiecie co chyba dopiero teraz uwierzyłam, że na prawde jestem w ciąży, widok taiego Szkraba w moim brzuchu.. nie ma nic pięknijszego!! Zwyczajnie nie da się tego opisać..płakać mi się chciało jak Je oglądałam.. Niesety nie mam zdjęć z usg, bo skończył się papier, jednym słowem złośliwość rzeczy martwych, ale i tak jestem dumna z naszego dzidziusia, jest napiękniejszym dzieckiem na świecie!! Boziu teraz to się roczuliłam.. Aaaa z zaleceń to dużo na świeżym powietrzu, dużo odpoczynku, jak najmniej stresu.. Następna wizyta 11 czerwca.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

14 maja 2008, 20:05

#ania#, cieszę się że wszystko jest w porządku. Czyż nie piękne to uczucie zobaczyć szwojego szkraba na USG?? Wymachującego rączką :ico_haha_02: Cieszę się Waszym szczęściem. I czekam na listopad, na narodziny Waszego dzieciątka. Buziaczki od naszej trójki i duży cmok od Bastera.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

14 maja 2008, 20:08

Osita maleństwo urocze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A co to jest ta hiperprolaktynemia???

Aniu kochana tak bardzo się cieszę że u fasolci wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Szkoda że nie ma foteczki, chętnie bym zobaczyła Twoje maleństwo :ico_oczko: Ja nie mogę myśleć o niczym innym tylko o piątkowym badaniu. W jednej chwili się boję a w drugiej myslę że napwno jest wszystko wporządku. No bo w sumie nie mam żadnych niepokojących objawów, wtedy były plamienia i mnustwo energii. A teraz energii nie mam prawie wcale, no i plamień też nie, więc musi być dobrze :-)

Ika202 ja mam 25 listopad i raczej wszystkie tutaj mamy końcówkę listopada.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

14 maja 2008, 21:08

Aniu bardzo bardzo się cieszę, ze wszystko dobrze!!!
Osita cudne Maleństwo!!!
Teraz czekamy Motylku na Ciebie i Fasolkę:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

14 maja 2008, 21:14

Joasiu.. dziękuje Kochana!! wiesz, że w życiu nie pomyślałabym że nasze dzieci urodzą w tym samym roku, jednak cuda się zdarzają!!

Motylku.. Na pewno wszystko jest dobrze, ja też sobie powtarzałam że wszystko jest dobrze, bo na chłopski rozum co ma się stać??Nic nam nie jest, co najwyżej pościskamy się z blondynem w WC, a przecież to nic złego. W piątek i ty napiszesz że z Maluszkiem wszystko dobrze, jestem tego pewna!!

Ika, ja też raczej nie pomoge, bo termin mam na 28 listopada więc troche daleko..

[ Dodano: 2008-05-14, 21:19 ]
Asiu, dziękuje, dzisiaj mamy tydzień dobrych wieści!!!

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

15 maja 2008, 11:28

A co to jest ta hiperprolaktynemia???
podwyzszone stezenie prolaktyny :ico_oczko: prolaktyna znowoz to hormon przysadki mozgowej, odpowiedzialny m.in. za ciaze i laktancje, a jego podwyzszone wyniki utrudniaja zajscie w ciaze i w ogole owulacje (dlatego mowi sie, ze dawanie cycusia zabezpiecza troche przed ciaza). ja mialam operowana przysadke mozgowa z tego powodu (byl goz ktory uciskal na nerw wzrokowy) no i bralam silny lek na obnizenie poziomu tego hormonu, a jest on b. szkodliwy dla plodu. stad wysokie ryzyko... to sie wymadrzylam :-D
#ania#, fotke masz zarejestrowana w pamieci :ico_oczko: ale wrazenia sa niesamowite, za kazdym razem :ico_sorki: ja sie poplakalam przy gosciu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

15 maja 2008, 14:08

osita, faktycznie fotke będepamiętać do końca życia, cudowne uczucie.. ja najpierw myślałam, ze będe płakać, ale zaczełam się śmiać jak Je zobaczyłam..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość