Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

19 lut 2008, 18:57

Emalia jaką zapiekanke robisz???? dawaj przepis :ico_brawa_01:
emalia30 pisze:pragnelabym by to drugie tez takowe bylo oj daj nam Boze

mówią ze drugie jest przeciwieństwem pierwszego :ico_oczko: tak, ze szykuj sie na jazde bez trzymanki :ico_oczko: :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

19 lut 2008, 19:35

Emalia: szkoda,ze siostra juz tu nie mieszka.

Ale rzeczywiscie jesli chodzi o czynsz, to ja za apartament:3 sypilnie,2 lazienki i salon polaczony z kuchnia place 700 euro. Co prawda mieszkam w nim ponad 2 lata i dlatego taka cena. teraz za ta sama cene mialabym o pokoj mniej.i tak niezle w porownaniu do dublina. Ale i tak wolalabym dublin.lubie jak wokol cos sie dzieje a tu, no coz :ico_haha_01: jak to w malym miasteczku:swieze powietrze, wszedzie zielono,wszyscy sie znaja, 2 wozki na chodniku to juz korek itp itd pare latek mieszkalam w krakowie i troche mi szkoda... Ale glownie przez drogie zycie w dublinie nawet nie probujemy tam czegokolwiek szukac.

a z innej beczki zaczynam wprowadzac Patrkowi nowe jedzonko,bo moje mleko to juz za malo. ciekawa jestem czy macie jakies fajne pomysly na pierwsze posilki. bo chcialabym narazie sama cos pichcic a nie od razu ze sloiczkow. moze jest jakies forum na ten temat?

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

19 lut 2008, 21:40

martuchafrost pisze:mówią ze drugie jest przeciwieństwem pierwszego tak, ze szykuj sie na jazde bez trzymanki

u mnie potwierdzilo sie w 100% :ico_olaboga: Olus to byl aniol dokladnie mialam tak jak Emalia a Dawid to diabel wcielony,rzadziciel,juz po urodzeniu pokazal jak glosno potrafi krzyczec a odkad skonczyl 2 tyg to juz rogi mu zaczely rosnac :-D :ico_olaboga:
ivkaJ pisze:a z innej beczki zaczynam wprowadzac Patrkowi nowe jedzonko,bo moje mleko to juz za malo. ciekawa jestem czy macie jakies fajne pomysly na pierwsze posilki. bo chcialabym narazie sama cos pichcic a nie od razu ze sloiczkow. moze jest jakies forum na ten temat?

ja tez sama gotowalam dla maluszkow bo nawet nie chcieli jesc z tych sloikow od razu odruch wymiotny mieli :ico_olaboga: zacznij od ugotowania ziemniaczka i marchewki w malej ilosci wody,potem przetrzyj przez sitko albo zmiksuj :-) mozesz robic kaszki ryzowe Bobowita sa bardzo dobre :-)

[ Dodano: 2008-02-19, 20:48 ]
martuchafrost pisze:a mój synek powariował :ico_olaboga: budzi sie o 4 rano codziennie i nie śpi do 10.00 :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: normalnie coś mu odbija :ico_olaboga: :ico_oczko: a ja mam oczy na zapałki

o to rzeczywiscie da ci sie maluszek wyspac :ico_olaboga: miejmy nadzieje ze szybciutko mu przejdzie :-)

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

19 lut 2008, 21:55

Emalia jaką zapiekanke robisz???? dawaj przepis
-dam jak bedzie zjadliwa hehe ,bo nowy przepisik probowalam :ico_oczko: - skosztujemy ja jutro,bo dzis jeszcze mialam dwa steki z zapiekanymi ziemniaczkami w piekarniku i buraczkami,wiec to zjadlam z synem a maz jest na drugiej zmianie

mówią ze drugie jest przeciwieństwem pierwszego :ico_oczko: tak, ze szykuj sie na jazde bez trzymank
-no wlasnie wiem,ze tak mowia i zalamana jestem :ico_placzek:

u mnie potwierdzilo sie w 100% :ico_olaboga: Olus to byl aniol dokladnie mialam tak jak Emalia a Dawid to diabel wcielony,rzadziciel,juz po urodzeniu pokazal jak glosno potrafi krzyczec a odkad skonczyl 2 tyg to juz rogi mu zaczely rosnac :-D :ico_olaboga:
-kurcze Madziu to moze ja juz teraz strzele sobie w leb :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_placzek:

Ivka ja osobiscie nie uwazam,ze Mulingar jest malym,bylam tam setki razy i wole go niz Dublin-tutaj same buractwo,trafiki,tlumy wszedzie no i jak sama zauwazylas zycie raz jeszcze tyle drozsze a zarobki nie wiele sie roznia od tamtych u was :ico_zly:
wiem,ze moglibysmy zmienic miejsce,ale tutaj oboje pracujemy i syn 5 rok w szkole

ide na film wiec sciskam mocno juz chyba raczej na dobranoc

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-20, 08:29 ]
Obrazek

dnia pełnego słońca i uśmiechu życzę wam kochane
do popołudnia po pracy
buziaki

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 lut 2008, 11:54

hej dziewczyny!!!!
mój syn jest jakiś inny :ico_szoking: dzis obudził sie o 3 w nocy na mleko i nie spał do 8 rano :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: mówie Wam Meksyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ledwie zyje :ico_olaboga:
emalia30 pisze:-kurcze Madziu to moze ja juz teraz strzele sobie w leb

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Ivka ja tez malemu zaczełam wprowadzać pokarmy, ale jak robiłam mu wyniki to wyszło ze jest alergikiem, w małym stopniu, ale jest, wiec podaje mu słoiczki bo mam zaufanie do nich i nic nie ma na buźce od tego, jak mu podałam banana to wyglądał na twarzy okropnie, danonków tez nie moze, oczywiście gotowaną marchewke i ziemniaczka moze bo to jest oki, zreszta zobaczysz jak bedziesz podawac czy nic mu na twarzy albo ciele nie wychodzi

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

20 lut 2008, 15:10

witajcie
witam cie serdecznieivkaJ, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ivkaJ pisze:a z innej beczki zaczynam wprowadzac Patrkowi nowe jedzonko,bo moje mleko to juz za malo.

no ja ci za bardzo niepomoge bo moja Wiki ma juz skonczone 4,5 roku :-D :-D
ale jak pamietam to an poczatku dawalam jej ze sloiczka a potem juz tylko moje jedzonko :-D :-D

Wiki miala przez pare miesiecy podejrzenia o skaze bialkowa i ja jej kupowalam mleko hipoalergiczne dopiero jak wprowadzilam jej jabluszko i marchewke wszystko zniklo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i pediatra powiedziala zeby odstawic jej tamtp mleczko i dawac normalne bebiko i stale posilki ale ostroznie
no i do tej pory naszczescie nic niema :-D :-D

[ Dodano: 2008-02-20, 14:13 ]
martuchafrost pisze:mój syn jest jakiś inny dzis obudził sie o 3 w nocy na mleko i nie spał do 8 rano mówie Wam Meksyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ledwie zyje

Marta to naprawde masz meksyk :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

emalia30 pisze:Cytat:
mówią ze drugie jest przeciwieństwem pierwszego tak, ze szykuj sie na jazde bez trzymank
-no wlasnie wiem,ze tak mowia i zalamana jestem

ja tez tak slyszalam ale mam nadzieje ze niebedzie tak zle i napewno sobie poradzisz :-D :-D

a unas bz nic sie niezminilo tylko mam dola jakiegos slonce nam ucieklo i wszystko mnie denerwuje :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
no i nadodateko chlopaki niemoga nadal znalezc pracy i atmosfera sie nam wszystkim udziela :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
naszczescie Wiki pogodna i przeszczesliwa i to najwazniejsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

20 lut 2008, 16:29

czesc dziewczyny1dziki za rady :ico_haha_01:
ale dzien dzis okropny :ico_placzek: nie dosc ze zimno to jeszcze szaro i wigotno :ico_olaboga: nie chce sie wychodzic z domu a tu w lodowce ps :ico_olaboga: pusto...
co do mojego malca,to chyba z zabkami to falszywy alarm. Pewnie jakis wirus go atakowal a w nocy poprostu chciala spac z nami :ico_placzek: bo moj maz nie mogl juz wytrzymac kwękania i wzial go do wyrka (ja udaawalam ze spie :-D ) i jak reka odjal!!!!!maly obudzil sie raz na mleko. wszyscy zadowoleni tylko mnie mlecy bola :ico_noniewiem: spanie miedzy moimi f :ico_noniewiem: cetami to katorga.Jeden chrapie drugi bije po twarzy i kopie po nogach :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: taka jestem :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:
dzewczyny zycze wam udanego dnia z mozliwoscia drzemki :520:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

20 lut 2008, 18:57

Obrazek

hej hej kochane
ja po pracy i dzis juz ledwo co w niej ciagnelam,dobrze ,ze teraz mam 2 dni wolnego tzn od pracy w pracy,bo w domu mam co robic jak to zwykle bywa

Marta a ty sie tam tak nie nabijaj,bo kiedys i ciebie czeka drugie hehe :-D

mikusia1 pisze:ja tez tak slyszalam ale mam nadzieje ze niebedzie tak zle i napewno sobie poradzisz

tez mam taka cicha nadzieje :ico_sorki:

co do mojego malca,to chyba z zabkami to falszywy alarm. Pewnie jakis wirus go atakowal a w nocy poprostu chciala spac z nami

no widzisz jaki maly cwaniaczek,juz dobrze wie co zrobic,by miec jak pragnie :ico_oczko:

ide pod prysznic i maly relaksik wrzucic,padam
buziaki i do pozniej babeczki

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

20 lut 2008, 21:39

emalia30 pisze:-kurcze Madziu to moze ja juz teraz strzele sobie w leb

no cos ty Emalia jakie by nie bylo dzieciatko bedziesz je kochac z calego serca i na pewno sobie poradzisz :-) kazde dziecko daje tyle szczescia ze nie sposob mu sie oprzec nawet jak jest malym rozrabiaka :ico_haha_01:

martuchafrost pisze:mój syn jest jakiś inny dzis obudził sie o 3 w nocy na mleko i nie spał do 8 rano mówie Wam Meksyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ledwie zyje


ojej :ico_szoking: moze to wlasnie zabki daja o sobie znac dlatego maluszek nie moze spac spokojnie :ico_noniewiem:

mikusia1 pisze:naszczescie Wiki pogodna i przeszczesliwa i to najwazniejsze

no wlasnie to jest najwazniejsze i tego sie trzymaj :ico_brawa_01:

troche sie niecierpliwie bo juz tydzien minal od tej drugiej rozmowy i mieli przyslac kontrakt do podpisu a tu cisza :ico_placzek: mam nadzieje ze sie nie rozmyslili :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 lut 2008, 22:45

Magda Sz. pisze:ojej moze to wlasnie zabki daja o sobie znac dlatego maluszek nie moze spac spokojnie

tez tak myślałam, ale On wariuje, śmieje sie i krzyczy , wiec chyba nie zęby :ico_olaboga:
Magda Sz. pisze:troche sie niecierpliwie bo juz tydzien minal od tej drugiej rozmowy i mieli przyslac kontrakt do podpisu a tu cisza mam nadzieje ze sie nie rozmyslili

kurcze Madziu trzymam kciuki, zeby jednak sie nie rozmyślili :ico_nienie: , a jeśli tak to ich strata !!!! i nie wiedzieliby co tracą głupole

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość