Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

28 sty 2009, 13:17

rybcia82 napisał/a:
ne:)to ja juz nie wnikam co robiliscie :ico_brawa_01:


potomka :-D :-D :-D :-D :-D :-D
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:no przeciez moglam sie domyslec ze :ico_dziecko:
materac w sumie najwazniejszy z calego wyrka
ja musze sie troche wstrzymac z meblami do sypilni,ale mam zamiar cos wykombinowac jeszcze przed sierpniem,tyko narazie skoncza lazienke to dam mojemu M odsapnac ze 2 misiace ,bo sapie juz teraz ile kasy poszlo:)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

28 sty 2009, 13:26

czesc dziewczynki :-)
dzis spałam do 11 teraz jestem po sniadanku zrobilam sobie kaszke manna polana sokiem malinowym mniam mniam :-D plany na dzis-porzadki :ico_noniewiem: ah jak ja nie lubie sprzatac....
buziaki

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

28 sty 2009, 13:29

betina, tez bym mogla dlugo spac,albo chociaz lezec,ale....glazurnicy z rana budzą i trzeba ich wpuszczac,wiec sila rzeczy wstac trzeba rano :ico_placzek:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

28 sty 2009, 14:04

ja też bym chciała tak długo spać, ale niestety Asia wstaje o 7 więc to i dla mnie koniec spania.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 sty 2009, 15:13

a ja wyniki odebrałam i nie jest wcale tak źle jak podejrzewałam

jednak cholesterol w normie, glukoza też ok, morfologia też w miarę dobrze

tyle ze znowu moje krwinki czerwone świrują... ogólnie to mam ich mało, ponizej normy
hemoglobina wzrosła wiec jest lepiej, pewnie to przez te żelazo co jest w prenatalu
-no cóż tak to jest jak chciało sie schudnac i sie wyniszczyło organizm tabletkami na "cudowne chudniecie", przez to mam za sobą dwa lata anemii i problemów z krwią

na szczęscie od trzech lat wszystko wróciło do normy, tylko teraz mnie zastanawia znów ten niski poziom czerwonych krwinek- albo przez watrobę albo ciąża... nie wiem, zobacze co powie kardiolog i mój gin

do tego mam bakterie w moczu, tak podejrzewałam, bo coś ostatnio pęcherz mi świrował

teraz czeka mnie obiadek i troszkę sprzątania, pranko... :ico_olaboga:
szkoda ze Haker nie umie sprzątać :-D :-D darmozjad :ico_haha_01: :ico_haha_01:
musze go lepiej wyszkolić

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

28 sty 2009, 15:33

szkoda ze Haker nie umie sprzątać :-D :-D darmozjad :ico_haha_01: :ico_haha_01:
musze go lepiej wyszkolić
_________________
tez mam takiego leniwego psa:)]
a obiadek to ja własnie jemspaghetti...dawno za mna chodzilo

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 sty 2009, 15:42

mój pies teraz walnoł sie w pryko i śpi jak zabity zamiast pozamiatać swoje kłaki z podłogi, bezczelny typ... dobrze że chociaż wylizał z podłogi rozlana herbate :-D :-D :-D

a tak serio to zaraz musze umyc tą podłoge a wogóle nie chce mi sie wstawać od kompa


widziałyście już tą stronę z aukcjami www.podbij.pl ???
troszke sie zdziwiłam jak mi kumpel pokazał, ale w sumie to juz wiem gdzie pies pogrzebany...

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

28 sty 2009, 16:58

a ja dzis znowu bylam na zakupach i w C&A kupiłam sobie super dżinsy przecenione ze 149 na 59zł. No i w Rekids Reserved nie mogłam sie powstrzymac i kupilam dwa pajacyki w rozmiarze 56. Też były taniutkie bo tylko 14zł.

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

28 sty 2009, 17:10

widziałyście już tą stronę z aukcjami www.podbij.pl ???
dobre to jest,jak ktos w domu siedzi i nic nie robi:)
kupilam dwa pajacyki w rozmiarze 56
ja jeszcze nawet nie mysle o zakupach dla dzidzi,moze jestem przesadna,ale zdaze jeszcze nakupowac :)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 sty 2009, 21:36

kobietki, kolejny dzień nudy za mną...
jakby nie to ze odwiedziły mnie dwie koleżanki to bym chyba sie zanudziła
szybkie sprzątanko, szybki obiadek, szybkie zakupy...
no i nuda...
spacer z psem, leniuchowanie w łózku

dobrze że jutro mam egzamin, bo znów sie rusze do ludzi

u mnie ostatnie trzy miesiace były kruche bardzo... przemek miał zastój w pracy i jakby nie moje pieniadze to nie mam pojęcia z czego byśmy żyli... dziewczyny, już chce wiosnę wtedy zawsze lepiej sie zarabia, a zime trzeba jakoś przetrwać

tak bardzo nie moge sie doczekać kolejnej jego wypłaty, spłaty karty kredytowej, no i jakichś zakupów ...

swoją drogą otworzyli u nas nowy wielki ciucholand i poszłyśmy z koleżanką zapolować na coś "niepowtarzalnego" no i udało się :-D kupiłam sobie sliczną tunikę z H&M za jedyne 5,50zł i bluzeczkę Bershka za 4zł :ico_brawa_01: do tego mam bezrękawnik wełniany Atmosphere za 12zł :ico_brawa_01:

chce juz wiosnę, cieplej, słoneczniej, weselej... a ta zima mnie dołuje coraz bardziej...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Semrush [Bot] i 1 gość