Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

28 sty 2009, 20:16

cześć kochane
zdrówka dla was :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i dzieciaczków :ico_sorki::ico_sorki: :ico_sorki:

odebrałam dziś cytologię i wyszła mi 2 grupa i trichomonas vaginalis czyli rzęsistek pochwowy itp podobne czyli ze rozmaz nie odpowiedni itp
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
4 utego idę do lekarki a do tego czasu chyba zwariuję :ico_olaboga: ta choroba jest przenoszona drogą płciową a ja przecież miałam i mam tyko jednego partnera :ico_puknij:
pocieszam się że może to nie mój wynik , że może jakaś pomyłka :ico_noniewiem: albo może żle pobrane bo miała jeszcze końcówkę okresu nie wiem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

28 sty 2009, 20:24

patuś nie zamartwiaj się na zapas :ico_nienie:
pata pisze:może jakaś pomyłka :ico_noniewiem: albo może żle pobrane bo miała jeszcze końcówkę okresu nie wiem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

to możliwe, mi to samo wyszło rok temu, powtórzyłam badanie i okazało sie, że wszystko w porządku :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 sty 2009, 20:56

Patus skarbie tak jak pisze Pestka na zapas sie nie zamartwiaj, lekarze czesto wyniki myla albo niektorzy mylnie interpretuja wiec uszy do gory i nie miej czarnych mysli :ico_oczko:


uspilam mlodego i spi..
ja popijam gorace mleko z miodem, wciaz czekam na T, mam nadzieje ze zaraz wroci, bez przesady na jutro moga zostawic tez robote po co sie az tak spieszyc :ico_puknij: :ico_puknij:

ja od lutego zabieram sie ostro a leczenie tych moich aft w buzi za to, bo juz nie moge wyrobic, znajde i wykryje tego streptoccocusa a jak nie to sobie buzie wytne bo juz czasem nie moge.. zrobie jeszcze z 2 wymazy z buzi na grzyby bo jeden milam ale nic nie wyszlo ale czesto w 2 -3 badaniu wychodzi i zrobie tez bakteriologiczne ze 3 wymazy a potem sie dowiem czy z narzadow rodnych tez robia posiew bakteriologiczny

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

28 sty 2009, 22:33

Patuś dziewczyny maja racje,powtórz moze badanie ,moze faktycznie pomyłka :ico_sorki:

Kacper własnie zasypia

robiłam u mamy placki ziemniaczane bo miała ochotę,ale sie obżarłam :ico_noniewiem: a teraz relaksuje sie przy winku :ico_oczko:

jutro tez od rana u mamy i robimy grochóweczke i łazanki :-D jutro przyjeżdża moja średnia siostra,bo była ponad 3 tyg w sanatorium :ico_brawa_01: stęskniłam sie juz za nią :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

28 sty 2009, 23:31

witajcie
jakos nie zagladalam do was :ico_nienie: ale to przez to ze u nas szpital i ja musze pielegniarka byc jeszcze nie wrocilo zdrowko do normy trojca chora ja sie jakos trzymam :-D
Gabi spi chociaz ostatnio to usypianie jeje i nocki sa koszmarem :ico_sorki: niewiem co sie stalo ze jest taka czula i ze spi niespokojnie a moze by isc z nia do lekarza?
Patus powtorz badanie a moze rzeczywiscie wynik byl bledny bedzie dobrze nie przejmuj sie :ico_oczko:
to widze dziewczyny ze ostro bierzecie sie za swoje zdrowie tzn badacie sie ja tez biegam po lekarzach
zdroweczka dla chorowitkow :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 sty 2009, 09:51

dziendoberek
dzis nocka minela bez goraczek, krzykow i problemow, obudzil sie 2 razy o 4 i o 5 ale zobaczyl ze budzik ustawiam i stwierdzil ze jeszcze nie wstajemy heh
obudzil sie o 7
widac ze mu lepiej poki co i goraczki nie am bo skacze, wyglupia sie, zupelnie inne dziecko niz wczoraj
a i ja sie lepiej czuje, jakos tak juz wiecej sily i ogolem lepeij na serio gdyby nie te afty w buzi, normalnie boli jak mowie tyle ich mam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: boli okropnie...

dzis sie musze uczyc na jutro na zajecia bo mamy egzamin, a mi sie chce okrutnie spac, zasnelam po 21 i wstalam te 2 razy w nocy i pozniej po 6 a umieram tzn tak mi sie chce spac, widocznie te 3,5 godziny snu z wczoraj bede odsypiac kilka dni

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

29 sty 2009, 10:17

Natko dobrze że Oski już bez gorączki , a tobie kochana dużo siły i snu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: powodzenia na egzaminie trzymam kciuki

mnie boli brzuch i jestem do niczego :ico_placzek: nie chce mi się nawet zaglądnąć do notatek a już czwartek ale ten czas leci jutro piątek , weekend i następny tydzień i szkoła egzaminy normalnie ale ten czas mi leci :ico_olaboga: :ico_szoking: heheheh z jednej strony dobrze-"niedługo" obrona licencjata :ico_smiechbig:

dzięki za pocieszenie zobaczę co lekarka powie :ico_noniewiem: :ico_sorki:

kasiekk pisze:utro tez od rana u mamy i robimy grochóweczke i łazanki :-D jutro przyjeżdża moja średnia siostra,bo była ponad 3 tyg w sanatorium :ico_brawa_01: stęskniłam sie juz za nią :ico_haha_02:


miłego dnia i spotkani z siostrą


magda75, zdrówka dla was
a z Gabi to nie wiem może jeszcze ząbki albo coś się jej śni przeżywa cały dzień,,nie ogląda jakiś bajek z Danielkiem???
Ostatnio jak byłam w szkole Kuba u teściów oglądał z Kacperem JETIX i wiecie w nocy popłakiwał przez sen :ico_noniewiem: i pytała T a on wtedy dopiero powiedział :ico_zly:

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

29 sty 2009, 18:52

hej :-)
magda75 pisze:jakos nie zagladalam do was :ico_nienie: ale to przez to ze u nas szpital i ja musze pielegniarka byc jeszcze nie wrocilo zdrowko do normy trojca chora ja sie jakos trzymam :-D

trzymaj się Madziu i nie daj się chorobom :-)
Natashka pisze:widac ze mu lepiej poki co i goraczki nie am bo skacze, wyglupia sie, zupelnie inne dziecko niz wczoraj
a i ja sie lepiej czuje, jakos tak juz wiecej sily i ogolem lepeij

to super że wszystko mija :ico_sorki:

pata uszy do góry, chwila relaksu też potrzebna jak będziesz wypoczęta szybciej będzie Ci do głowy wchodziło :-)

ja tylko na chwilę bo zrobiłam sobie przerwę w lepieniu pierogów :-) nie wiem co mnie pokusiło :ico_noniewiem: naszykowałam tego jak dla pułku wojska ulepiłam już 290 i jeszcze sporo mi zostało :ico_olaboga: już mnie palce bolą od klejenia :ico_olaboga:
ale znając życie to na długo nie starczą jak tylko mój mężuś się do nich dobierze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

29 sty 2009, 22:25

witam
wpadam na chwile,bo zaraz gotowe na wszystko

Kacper dzis wstał juz przed 7,potem D wrócił z nim do domu i zasnał po 13,spał do po 16 i teraz jeczy bo nie umie zasnąć :ico_zly: ten mój mąż to też nie myśli,czemu go nie obudził :ico_puknij: :ico_zly:

Tato jutro ok 10 będzie miał operacje,
denerwuje się o niego,w końcu już nie jest pierwszej młodości i serducho nie bardzo u niego więc rózne rzeczy mogą sie zdarzyć,mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze :ico_sorki: i w jak tam pozaglądają to nic innego mam nadzieje nie znajdą :ico_sorki:

Pestka :ico_szoking: 290 i jeszcze dorabiałaś :ico_szoking: matko ile pierogów :ico_olaboga: faktycznie jak dla kompanii wojska hihi
mniam ja zrobię na drugi tydzień,w tym tyg nie mam siły

Patuś mam nadzieje że brzuch przestał juz Cię boleć :ico_sorki:
Nat dobrze że lepiej ale męcza Cie te afty biedulko :ico_pocieszyciel: i powodzenia na egzaminie :ico_sorki:

mama trochę lepiej :ico_sorki: choć nadal bardzo słaba

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 sty 2009, 09:59

dziendoberek

Kasiu trzymam kciuki za tate, daj znac jak po operacji!

Marzena 290 pierogów :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: łoo matko ja bym miala je na tydzien ponad : :ico_haha_01: na 6 osob
choc w sumieto jeszcze zalezy jakie duze masz te pierogi ... ja robie dosc spore wiec jak zrobilam ostatnio 70 szt to rodzina najadla sie i jeszcze pies dostal kilka :ico_haha_01:

Oskarcio dzie tez dobrze poki co, wczoraj nie mial goraczki, ale niedobry byl na wieczor ze szok od rana dzis tez łobuzuje a mi nerwy puszczaja, jeszcze nawet za duzo mowic nie moge bo tak mnie bola te afty nieszczesne..
jaka przesada...

nie chce mi sie okropnie dzis isc do szkoly i w ogole w weekend..
jutro calutki dzien, dzis do 21 a w niedziele do 15 od rana...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość