Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

08 lip 2010, 17:40

86 to mój rok urodzenia tak że miło mi dołączyć do grona 24-letnch mamuśek :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 lip 2010, 18:57

gaga22, wspolczuje, ale pewnie wszystko sie wyjasni pozytywnie, wiesz te aparaty do badan czasem im szwankuja wiec moze zglos sie gdzie indziej
generalnie to raczej nie wina aparatu. A na serologii mówiły, że w ciąży czasami się tak zdarza, że organizm produkuje jakieś białka. Po prostu za 4-5 tygodni będę musiała powtórzyć te badania. Także za bardzo się nie przejmuję, tylko zastanawiam się co wymyśli mój lekarz :ico_noniewiem: on czasami działa zbyt asekuracyjnie, ale to i swoje dobre strony po prostu niczego nie zaniedbuje. Chociaż w ostatniej ciąży skończyło się to pobytem w szpitalu zupełnie jak się okazało zbędnym, bo wszystko było ok.

Produkowanie przeciwciał w organizmie matki może powodować konieczność przetoczenia krwi u noworodka, ale to w skrajnych przypadkach. Poza tym u mnie to nie konflikt serologiczny, tylko diabli wiedzą co, dlatego będą mi to kontrolować.
86 to mój rok urodzenia tak że miło mi dołączyć do grona 24-letnch mamuśek :-D :-D :-D
rany dziewczyny jakie wy młode. Ja to już zapomniałam kiedy miałam 24 lata :-D

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 lip 2010, 19:57

witam wszystkie panie moj rocznik to tez 86!!!to juz jestesmy trzy hehe!!!!!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 lip 2010, 23:19

witam w końcu i ja.
Dałam sobie spokój na trochę z forum,miałam focha :ico_haha_01: jakoś tak się nielubiana poczułam gdzieniegdzie :ico_sorki: i podkuliłam ogon :ico_haha_01:

Witam nową mamusię styczniową Aga_86, bardzo serdecznie i gratuluję :ico_ciezarowka:
Ja teraz mdłości nie miałam ale w poprzednich ciążach owszem i właśnie wieczorem i w nocy...
a sposobów też nie znałam na to choć próbowałam tysiące,to hormony więc chyba musi samo przejść :ico_noniewiem:

Lecę w niedzielę do tej Polski.ale wyjeżdżamy już w sobotę w nocy o 1 ,jedziemy 2,5h autem do dablina,tam lotnisko odprawa itd o 6 rano lot do wrocławia stamtąd półtora godziny do domu,będziemy w domu koło południa,kurde prawie 12h w drodze,masakra :ico_szoking:

Wczoraj chcieliśmy się odprawić ale zgubił się dowód Gabi,koszmar przeżyłam,dom przerzuciłam do góry nogami,obdzwoniliśmy ambasadę,konsulat i wszystko ale za mało czasu,żeby coś załatwić.Już byłam gotowa że pojedziemy w ciemno na lotnisko i przy odprawie udam głupa ,ze chyba teraz zgubiłam,gdzieś wypadł czy ktoś ukradł...aż tu nagle znalazłam w torebce mojej codziennej,w której oboje z m sprawdzaliśmy po stokroć :ico_puknij: :ico_szoking:
nie wiem jak to się stało,ki diabeł ogonem nakrył no ale dzięki Bogu się znalazło :ico_sorki:
Stresu co niemiara,płaczu,nerwów,rozczarowanie dzieci...żal do siebie i całego świata...
Noc nieprzespana dzień przepłakany...że tyle kasy za bilety poszło w śmieci...
no ale jest,tylko teraz nie wiem co zrobić,żeby się zrelaksować,żeby te nerwy mnie opuściły :ico_sorki:

no ja też jestem starsza :ico_haha_01: ale i dobrze bo 3 dziecko w wieku 24 to trochę falstart by był :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale 30-ki jeszcze nie przekroczyłam oj nie :ico_oczko:


Jutro już nie będę miała czasu popisać,jeszcze zakupy conieco i resztki pakowania...
Z pl może się odezwę jak sie uda,chcę tam mieć to usg a jak się nie uda to napiszę jak już wrócę czyli po 28.
Udanych wakacji wam życzę i sobie też :-D :ico_sorki: i zdrowych ciąż,minięcia mdłości,i dobrego nastroju :ico_oczko:

dobranoc.

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

09 lip 2010, 09:21

Witam, gaga22, no chyba 24 lata na pierwsze dziecko akurat w moim przypadku pierwsze to jest dobry czas, no na pewno lepiej niz grubo po 30. zubelek, udanej podrozy i nie rob na nas focha przeciez to ze na innym temacie cos tam Cie urazilo nie znaczy ze na nas masz miec tez foszka, tutaj jestes zawsze mile i cieplo witana, no i fajnie ze paszport znalazlas, ja jakies mniej wiecej dwa miesiace temu mialam juz kliknac wyslij przelew na super wycieczke last minute kiedy cos mnie podkusilo i sprawdzilam jeszcze paszport sie okazalo ze wlasnie skonczyla mu sie waznosc, no po prostu plakalam jak dziecko, ale teraz w sumie sie ciesze ze nie pojechalam bo bylam juz w ciazy no nigdy nie wiadomo co mogloby sie stac. Pozdrawiam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

09 lip 2010, 09:36

Witam wszystkie mamuśki :ico_ciezarowka:

zubelek a właśnie już się martwiłam co się z Tobą dzieje, dobrze, że wszystko ok :ico_sorki: a co do focha, to w ciąży chyba normalne :-D
Super, że się dowód Gabi znalazł. Zawsze tak jest, że jak się czegoś szuka, to za cholerę nie można znaleźć, a potem samo w oczy włazi. Życzę udanego pobytu w Pl i czekamy na wieści z usg.
aga22, no chyba 24 lata na pierwsze dziecko akurat w moim przypadku pierwsze to jest dobry czas
na pewno nie za wcześnie, każdy dorasta do dzieci w innym czasie. Ja właśnie dopiero po 30 stwierdziłam, że jestem gotowa na dzieci.

Ja zaraz wybywam z domu na spacer z młodym i jakieś zakupy, dopóki nie ma upału :-)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

09 lip 2010, 10:03

a co do focha, to w ciąży chyba normalne :-D
dokładnie :ico_haha_01:

Agata86, na was nie miałam focha :ico_sorki: tylko tak ogólne ale już nie ważne...

nocka nie przespana,piję kawusię i działamy :ico_oczko:
miłego dnia. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

10 lip 2010, 08:46

Ja dziś tylko się przywitać z rana, zaraz wybywamy na cały dzień do mojej mamy

A mnie dziś z rana znowu dopadły mdłości :ico_zly: na szczęście po śniadaniu przeszły :ico_sorki: i mam na dzieję, że nie wrócą

We wtorek idę na usg genetyczne i mam nadzieję, że z dzidzią wszystko w porządku. Dopiero po tym badaniu będę spokojniejsza

Miłego weekendu dziewczyny, a Tobie zubelek spokojnej podróży

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

12 lip 2010, 07:52

Cześć dziewczyny, widzę, że trochę przycichło u nas ale w sumie się nie dziwię weekend dał popalić upałem, mnie dzisiaj nosi i chyba spakuje nas i pojedziemy nad morze bo juz nie mogę wytrzymac w tym mieście najwyżej jak nic nie znajdziemy to wrócimy jutro zresztą jak się było mlodym to nie raz się nocowało w aucie nad morzem eh to były czasy :-D. Jejku zawsze jak wchodzę na forum to sobie uświadamiam w którym jestem tygodniu ciąży i jak ten czas szybko leci, wczoraj myślałam jeszcze cały czas o trzecim miesiącu a to już czwarty. Pozdrawiam wszystkie :ico_ciezarowka: i życzę wytrwałości w te upały.

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

12 lip 2010, 11:56

Witam, u mnie jest 34 w cieniu, więc zabraliśmy dziś młodego na spacer do galerii handlowej :-D nie ma to jak klima.
jak się było mlodym to nie raz się nocowało w aucie nad morzem eh to były czasy :-D
prawda, ale z brzuchem to raczej średnio wygodne. Na pewno coś znajdziecie

My jedziemy w sobotę na 10 dni. Mama nadzieję, że te upały się zmniejszą

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość