kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

05 cze 2010, 10:34

witam
u nas nocka spokojna Jasio obudził się 3 razy na cycusia, pojadł i spał dalej słodko :-) u nas dzisiaj piękna pogoda pewnie znowu spędzimy cały dzionek na dworku :-)
co do wysypki to wczoraj juz po niej sladu nie było a jak dzisij go przebierałam to dosłownie zostało kilka niepozornych chrosteczek :ico_noniewiem: ciesze sie bo niesmarował go niczym :-) wczoraj cały dzień nie jadłam mleka ale nie wydaje mi sie zeby to miało wpływ na znikniecie chrosteczek mysle ze bardziej np pomidor który zjadłam 4 dni temu :ico_noniewiem: zobaczymy bede go obserwować

miłego dzionka zycze

NICOLA_1985

05 cze 2010, 11:55

hej
wczoraj juz nie dałam rady wpaśc
Krystian teraz spi a Karolina z Sebastianem na dworze wiec zamiast sprzatac to korzystam z chwili spokoju i tu zagladam :ico_oczko:
Krystian rzeczywiscie żółty bo ma nadal żółtaczke ale na takim poziomie ze moglismy wyjsc ze szpitala :ico_sorki: w szpitalu lezał pod lampami i pobyt nam sie przedłuzył o 2 dni.
a że podobny do taty no to tez prawda :-D on jest ogólnie podobny bardzo do Karoliny jak sie urodziła a ona tez podobna do mojego S wiec oboje sie w tatusia wdali :-)

nie bede opisywac porodu ze szczegolami bo w zasadzie nie ma czego.. to było cc wiec... nie ma sie czym chwalic :ico_oczko:
jedyny moj wyczyn to wytrzymanie bólu przy 15 próbach wkłuwania sie przez anestezjolog bez znieczulania w kregosłup.... :ico_olaboga: bolało... na sama myśl do dzisiaj myślę sobie .." nigdy wiecej..."
po 15 nieudanych wkłuciach ostatecznie poddali mnie znieczuleniu ogolnemu, jak przez mgłe pamietam tylko przenoszenie ze stołu oeracyjnego na moje łozko i droge z sali operacyjnej do mojego pokoju bo co chwile łóżko uderzało w jakas sciane a poniewaz nie byłam znieczulona od pasa w dół czułam ból i to taki porzadny... pozniej juz tylko pamietam ze przy wjezdzie do pokoju zaczełam sie dusic ale jakos udalo mi sie powietrze złapac i pytanie połoznej połączone ze smiechem "widzi mnie pani? widzi :-D to dobrze, dzidzius jest zdrowy dostał 10 pkt apgar, to chłopak"
a ja jedyne co umiałam jej na to odpowiedziec to ledwo wyduszone z siebie " boli.... boli mnie brzuch i to bardzo" a pozniej spałam chyba ponad dwie godziny jeszcze bo młody sie urodził 10.35 a ja go pierwszy raz zobaczyłam około 13.00....

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

05 cze 2010, 13:04

kaczorek, ile czasu mozna w chuscie nosic?? Zastanawiam sie bo za kazdym razem jak zasnie i troche pochodze to przy wyjeciu zawsze sie budzi :ico_noniewiem: nie wiem czy to tak niezrecznie robie czy co? i sie zastanawiam czy moglaby sobie troche pospac w tej chuscie :ico_noniewiem: no i nozki , niewazne w jakiej pozycji zdaja sie zawsze byc tak scisniete :ico_olaboga: czy to normalne u wszystkich dzieciaczkow czy to znow ja niezdarnie wiaze??

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

05 cze 2010, 15:35

NICOLA_22, a duzo mial tej miliburbiny(jakos tak sie pisze) my tez lezelismy pod lampami

my wlasnie wrocilismy z zakupow, z mala siedziala moja mama. Kupilam sobie bluzke na codzien i na egzamin i stanik no i malej kapelusik na lato

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

06 cze 2010, 10:35

witam
dzisiaj znowu ładna pogoda :ico_brawa_01:

NICOLA_22, każdy poród to osobna bolesna dla nas historia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa dla ciebie
ile czasu mozna w chuscie nosic??
MamciaKochana, w sumie nie ma ograniczonego czasu, fizoterapełci mówia że w nosidełkach miękkich można nosić dzieci długo i nie wpływa to źle na ich rozwój pod warunkiem że dziecko jest dobrze zawiązane najważniejsze żeby nóżki dziecka były w kształcie żabki czyli kolanka wyżej niż bioderka chusta musi byc rozłożona równomiernie czyli każda z 3 warstw rozciągnięta od zgięcia kolanka do karczku mowa oczywiście o chuście elastycznej. Jeżeli chusta jest dobrze zawiązana na pewno dziecku zabardzo nie zaciśnie sie nóżek pozatym materiał sie poddaje i jak by małą coś bolało napewno smacznie by nie spała tylko dała ci znać że jest jej nie wygodnie. Napewno spokojnie możesz kilka godzin nosić mała jak śpi bo to tak jak poszła byś z nia na dłuższy spacer. Polecam do poczytania http://pl.lennylamb.com/articles/8_anatomia_noszenia

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

06 cze 2010, 11:42

kaczorek, :ico_sorki: ach w tym widze moj problem, ja zrozumialm to z zabka w ten sposob ze stopki pod nonono :ico_olaboga: i dlatego sie tak wiercila i budzila hmmm dobrze ze napisalas o tych kolankach ze maja byc wyzej od bioderek :ico_sorki: kurcze a sie wlasnie tak zastanawialam bo jak ja wyjmowalam to sie rozplakywala wlasnie pewnie bardzo jej niewygodnie bylo i nozki czerwone miala :ico_olaboga: jeszcze krzywde swojemu dziecku zrobie :ico_olaboga: wczoraj juz lepiej wiazalam na kolyske i tak ja nic nie gniotlo ale jej ulubiona pozycja jest wlasnie ta o ktorej piszesz na zabke , dzieki za pomoc, ide zobaczyc co za lineczka wkleilas :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

06 cze 2010, 21:23

ale tu cisza:( wszyscy pewnie spaceruja z rodzinka taka ladna pogoda. my niestety jeszcze dzis w domu dopiero jutro na kontrole mam nadzieje ze juz Zuzia zdrowa, a we wtorek na usg bioderek.

pozdrawiam i dobranoc

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 cze 2010, 09:18

Witajcie U nas wczoraj była piękna pogoda Dziś tez sie zapowiada że będzie cieplutko co prawda popołudniu starszą burzami ale mam nadzieje ze trosze do tego czasu pospacerujemy

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

07 cze 2010, 09:40

hej babeczki

kaczorek :ico_sorki: dzieki wielkie i za lineczka i za informacje, wczoraj juz ja poprawnie mocowalam i nie bylo skarg, super sie nosilo! A i mala zadowolona byla jak ja wyjmowalam i sie nie budzila :ico_sorki:




mysmy mieli super nocke gdyby nie moje nocne buszowanie z A. :ico_wstydzioch: do 1.30 :ico_olaboga: najpierw film a potem przytulanko :ico_wstydzioch: czuje jedna blizne po szwie bo zroslo sie tak ze grudka powstala :ico_noniewiem: ale duze pekniecie bylo od pochwy do odbytu wiec co zszywac bylo, Bede musiala pewnie masowac ten zrost zeby go przyzwyczaic do dotyku inaczej ciezko sie bedzie skupic na przytulankach :ico_wstydzioch: reszta wszystko si i tak ladnie mnie zszyli ze wielka nie jestem i A. ucieszony :ico_brawa_01:
wczoraj taka ladna byla pogoda wiec znow do parku rozrywki pojechalismy a potem do A. siostry na grilla i :ico_olaboga: tyle dzieci bylo :ico_brawa_01: bo A. brat tez przyjechal z 3 malych dzieci wiec bylo: Teresa 5 lat, Julcia 3 lata, Isabela 2,5 , Amelia 1,5 , Lilcia 1 miesiac, Sara 3 tygodnie i Ilianne albo Elene albo Sofie 1 tydzien :ico_olaboga: :ico_sorki: male dzieci wiec krzykow i piskow bylo nie miara! hihihi ale fajnie, w przyszlosci beda mieli taka pocieche z siebie nawzajem, jak przyjaciolki :ico_brawa_01: Same babole :-D Fajnie bylo :ico_brawa_01: Jutro A. musi jechac do Kopenhagi na 3 dni :ico_olaboga: chyba oszaleje z 2 dzieci sama, dobrze ze mam chuste to jakby co zawsze moge mala wlozyc i sie Julcia zajac, ale i tak bedzie ciezko pewnie :-D No i wczoraj A. sie zgadal z A. bratem ( on jest artysta ) i bedzie takie duze wydarzenie kulturalne na cala Jylland ( najwieksza czesc Danii ) z wieloma wystawami itp. w roznych miastach ale jako czesc jednego wielkiego wydarzenia, no i beda robili film dokumentarny o tym i A. sie zglosil na instrukcje :ico_szoking: hehe ciekawe jak wszystko wyjdzie :-D A. caly podekscytowany bo beda znani dunscy artysci w tym filmie i tez baronowa co czesto w TV wystepuje, ja bym sie nie rzucala na taki projekt, za duzo bym sie bala! i wogole niepewna bylabym swoich umiejetnosci, zobaczymy co z tego calego projektu wyjdzie. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 cze 2010, 10:43

mysmy mieli super nocke gdyby nie moje nocne buszowanie z A. :ico_wstydzioch: do 1.30
ja jeszcze sie nie zdecydowałam na przytulanki choc ochota juz coraz większa :-D :-D
wczoraj juz ja poprawnie mocowalam i nie bylo skarg, super sie nosilo! A i mala zadowolona byla jak ja wyjmowalam i sie nie budzila :ico_sorki:
A ja dalej dumam nad chusta i zdecydować sie nie mogę :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ale chyba zainwestuje bo nie zawsze wszedzie mozna wózkiem dojechać a mamy spory wózek
Chciałam iśc juz na spacerek ale Młody sie rozespał i zal mi go budzić
my sie z Jula juz ubrały i czekamy jak sie do 11 nie obudzi to będę musiała go przebudzić a tak tego nie lubię

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość