Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

04 mar 2008, 20:43

Ja już po wizycie, ale co i jak napisze jutro jak ochłonę, tak mnie wkurzył gin, że szok. Niby wszystko jest w porządku tzn ze mną i z dzidzią, ale ogólnie mnie zdenerwował. Miłej noc, a ja postaram sie uspokoić...

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

04 mar 2008, 23:05

Hej!!
Marta, śliczny brzusio!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Może i ja kiedyś wkleję zdjęcie :ico_oczko: Ostatnio rośnie w oczach :ico_szoking:

Moja.maja, biedna Maja. Będę trzymała kciuki, żeby jutro poszło dobrze!!! Napisz jak po wizycie.

spinka, dobrze że u Was wszystko OK. I nie denerwuj się za bardzo :ico_nienie:

U nas też wszystko w porządku. Od kiedy jestem na zwolnieniu nie zemdlałam :ico_sorki: Jestem wypoczęta no i wyniki dużo lepsze :ico_brawa_01:
W niedzielę bolał mnie jednak brzuch (podobnie jak przed miesiączką) - przeszło po No-spie. Mam nadzieję, że szyjka się trzyma, bo jak już nie raz pisałam ostatnie badanie gin miałam w 7tyg ciąży :ico_olaboga: Wkurza mnie to, bo jak w zeszłym roku na zajęciach z ginekologii (w tym szpitalu do którego teraz chodzę), uczyli nas, że na początku bada się co drugą wizytę, a później częściej. Sama zbadałabym się, no ale nie dam rady :ico_zly: Muszę chyba nakłamać na następnej wizycie, że mam bóle brzucha, bo inaczej się nie doczekam!!!

Poza tym ostatnio mieszkam jak w akademiku - 3 osoby w jednym pokoju :ico_noniewiem:

Dobrej nocki wszystkim życzę!!!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 mar 2008, 23:42

Ja z Milanem przed 20 wróciliśmy od znajomych, Milan od godziny śpi, aja se oglądałam ten nowy serial na tvn 39 i pół

spinka, no to naprawdę musiał cię gin zdenerwować, bez sensu , nie dość że chodzisz prywatnie to ma czelność denerwować ciężarne :ico_nienie:

lulu_, ooo dziwnie, w Polsce raczej często badają a ty tu piszesz że cię nie badali, ale w sumie chyba nie masz się co za bardzo przejmować, w Norge może raz na całą ciążę badają kroczę albo i w ogóle a i ciąże są ładnie donoszone.
Choć w sumie jak ty miałaś jakieś problemy z szyjką to może i powinni badać, sama nie wiem.

Moja.maja trzymam kciuki żeby w końcu z bioderkami Mai było ok.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

05 mar 2008, 09:43

Hej dziewczynki, już mi trochę przeszło, ale wczoraj aż mnie głowa rozbolała, normalnie bym go zmieniła, ale u nas ginekolodzy to normalnie w większości do d... są. Co prawda meble w końcu wczoraj przyjechały, dzisiaj jeszcze tylko łóżko i drzwiczki, ale i tak już mam od tego lepszy humor :ico_brawa_01:
A gin, szkoda mówić, nic nie powiedział na moje skurcze, jak pytałam z tym mlekiem to coś zażartował, tak że pytałam jeszcze raz czy to normalne i nie trzeba sie niepokoić, mówiłam o zgadze to powiedział, że od jedzenia i żeby inaczej jeść. W ogóle on wszystkie pacjentki na dietę wysyła, ja od ostatniej wizyty przytyłam 2 kg a on mi mówi że za dużo!!!!!!!!!!!! I dieta, mam go w nonono!
Pytałam o glukozę to powiedział, że nie ma sensu, a ja mu że moja koleżanka w szpitalu leżała i chcę no to mi powiedział zrobić od razu 75 gram, oj jedyny pozytywny aspekt wizyty to to, że serduszko słyszałam a bije już jak dzwon :-D Chyba się umówię jeszcze do innego gina, tylko do kogo u nas to na prawdę jest problem :ico_noniewiem:

Lulu_ współczuje warunków mieszkaniowych, a z tym badaniem to już Ci pisałam że mi to sie w głowie nie mieści, ale pewnie nakłam jeżeli już musisz.

Siunia niestety nic nie poradzę na to że tak mnie zdenerwował, wczoraj mało co nie płakałam ze złości, a Wam fajnie, że tak z Milankiem odwiedzacie znajomych, jak też mam zamiar być ruszającą się mamą.

U nas dzisiaj pracownicy są i muszę ugotować obiad na 5 chłopów, zaraz sie zabieram za ziemniaki, tzn obiorę, mięsko sie rozmraża (na mielone - na życzenie A.) i zupka z pieczarek, bo to dobre i szybciutkie, tylko nic na surówkę nie mam, ale najwyżej wyjmę ogórki i z głowy :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

05 mar 2008, 09:55

witam :ico_ciezarowka:

Ja od 7 na nogach (jakoś dospac nie mogę), mąz do pracy "wyprawiony"Tora nakarmiona i ja teraz też śniadanko jem, byłam jeszcze na małym spacerku w sklepie po bułeczki :-) .
Muszę jeszcze na chwilkę do miasta skoczyc, a tak mi się nie chce z domu ruszac. A teraz mam nowy obowiązek, musze psa pilnowac, bo cieczkę ma i jakies psie amanty sie schodzą :ico_zly: więc pewnie gówniara ze mna pojedzie (na szczęście uwielbia jeździc autem)

[ Dodano: 2008-03-05, 09:00 ]
Dobra zmykam, czym prędzej sie zbiorę, tym prędzej wrócę, wpadne potem i doczytam co naklikałyście :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 mar 2008, 10:06

Witam

Dziś Milan obudził się o 7 , jak dla mnie to jeszcze noc :ico_spanko:

Na podwórku 0 stopni, i trochę niebo przy chmurzone.

NOWA, a nie myślałaś o wycięciu jajników dla twojej suni?? czy nie wiem jak to się nazywa.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

05 mar 2008, 11:48

Hej ja właśnie wróciłam, niestety nie załatwiłam wszystkiego czego chciałam :ico_zly:
Ale w drodze powrotnej zrobiłam fajny zakup-spódniczkę, zieloną z cienkiego sztruksu. Ciocia m. kupiła dla siebie, no i mnie sie spodobała więc mi odsprzedała (nie jest typowo ciązowa, bo nie ma tej gumy, ale mozna regulowac guzikami)

Teraz popijam :ico_kawusia: zapraszam :-)

Siunia u mnie też w granicach 0, ale słońce zaczyna przeswitywac.
A sunię będę sterylizowac, tylko zaleca się po 2 cieczce (ona właśnie ma 2) więc czekam, aż sie skończy i najprawdopodobniej się zdecydujemy na ten zabieg. :-)

Spinka to się dziewczyno zestresowałaś wczoraj :ico_olaboga: Ale najważniejsze, że z dzidzią wszystko ok. :ico_oczko: Widzę, że Twój gin. tak jak moja ma odchyły co do wagi. 2 kg to w sam raz (mnie przybyło od ostatniej wizyty 1 kg więc sie nie czepiała). Ja glukoze mam zrobic, ale kazała kupic 50 g no i moge popijac wodą mineralną z cytryną.
A co u Ciebie robotnicy będą robic i aż 5 :ico_szoking:

Lulu_ fajnie, ze u Was wszystko dobrze :ico_brawa_01: A warunki mieszkaniowe to masz iście studenckie :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 05 mar 2008, 11:50 przez NOWA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

05 mar 2008, 11:49

Hej dziewuszki ja do Was na chwilke wpadłam poczytać. No i zaraz zmykam, beznadziejny mam ten tydzien jesli chodzi o tt ale w przyszłym nadrobie :-D
spinka, bidulo, wiem jak gin. musiał Cie wkurzyc, a kij z nim, jakby cos sie działo co Cie niekoi to idz na konsultacje do innego!
Ja się ciesze że jutro to usg bo ostatnio mój brzuch robi się jak kamien jak chodze no i nie wiem czy to po prostu moje wrażenie czy on sie zaczyna stawiać czy co. Pewnie jak zwykle panikuję :ico_puknij:
pooza tym nic u mnie sie nie dzieje, mam lekcje, ucze sie troche i tak czas leci.
buziolki i do poklikania kiedyś :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

05 mar 2008, 11:53

Hej Marta pewnie odliczasz czas do tego USG :-) , ale idź na pewno będziesz spokojniejsza. No i faktycznie cos ostatnio mało sie udzielasz na tt :ico_nienie: , koniecznie musisz to nadrobic :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-05, 10:59 ]
A ja wczoraj byłam zapisac się do tej szkoły rodzenia. Będę chodzic na samą teorię, czyli 1 h tygodniowo. Płacę tylko połowę wiec ok :-) . Zajecia obejmują 12 tyg., co tydzień inny temat, dostałam taka rozpiskę co i jak. Zaczynamy za tydzień we wtorek.Ma byc wycieczka na Trakt Porodowy i Oddział Położn.-Noworodk.A tego to ja strasznie jestem ciekawa, słyszałam od znajomych, ze w szpitalach to warunki takie same jak 20 lat temu (przynajmniej u mnie) wiec za duzo to się nie spodziewam :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

05 mar 2008, 12:08

NOWA, a mnie jakos do szkoły rodzenia nie ciągnie choć na taka wyciczkę po szpitalu chętnie bym sie wybrała :ico_noniewiem:
a co do usg to tradycyjnie zaczynam miec stracha żeby było wszystko OK :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość