Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 kwie 2007, 09:22

Obrazek
Obrazek
I jeszcze foteczka w aucie jak wracamy z Polski do Niemiec
Obrazek

A te pierwsze zdjecia to byly robione w Pl u mojej babci na balkonie :-D

[ Dodano: 2007-04-18 ]
tylko czemu takie same fotki wyszly no zaraz je poprawie :-)
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-18 ]
Mama_Kingi to jest ciekawe ze ja nigdy nie mialam alergii ale jak bylam w ciazy z Nicole to wtedy dostalam alergie i myslalam ze juz po porodzie i wogule to mi przejdzie ale mi jednak zostala i mam ja caly czas strasznie mnie to meczy ciagle latanie z chusteczka :ico_placzek: ty masz jeszcze gorzej bo masz caly rok katar o to bym chyba nie wytrzymala ale jestem ciekawa jak ty wytrzymujesz o rety to takie uciazliwe co nie???
Aginka nie mow ze sie nie kochacie z mezem bo to nieprawda oczywiscie ze sie kochacie tylko czasami sa dni i jest tez monnotonia i tak ci sie tylko wydaje mysl ladnie i pozytywnie a bedzie wszystko ok

Wiecie co :ico_szoking: Dzisiaj mi sie snilo ze moj maz mnie zdradza... :ico_noniewiem: Niewiem czemu takie pierdoly mi sie przysnily przeciez wiem ze mnie nie zdradza i nie zdradzi ufam mu i wogule moj maz zachowuje sie calkiem normalnie takze niemam powodow zeby sie martwic a tu taki glupi sen najlepsze bylo to ze ja w tym moim snie stalam i patrzalam na to jak moj maz niby mnie zdradza z inna ah wole nie myslec o tym glupim snie..., :ico_puknij:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

18 kwie 2007, 09:35

diem pisze:
Dziewczyny alez ja mam sprzatania :ico_olaboga: Juz prawie przenieslismy sie na dol ( gore chcemy wynajmowac), jeszcze pozostala sypialnia do pomalowania, podlogowania :ico_haha_01: wmontowania zafy i przeniesienia wszystkich laszkow ( alez tego jest), a przede wszystkim trzeba wyburzyc scianke czyli gruzu i kurzu powtorka :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Kuchnia jeszcze nie jest wykonczona, ale juz w niej urzedujemy :ico_noniewiem: Pozostaly szczegoly takie jak listewki miedzy sciana a podloga kilka kafele itp :ico_wstydzioch: takze zdjecia dopiero pozniej wkleje by sie troche pochwalic :ico_wstydzioch:





ojoj...współćzuje calego tego remontu i sprzatnia..to by bylo chyba nie na moje sily.....my sie niedlugo zaczynamy budowac..juz sie boje....ja za nerwowa jestem na takie rzeczy

i gratulujemy kolejnej perełki..ale Kouroshowi sie posypały....a my nadal 4

[ Dodano: 2007-04-18 ]
kurde..gdzies mi posta wcielo :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

18 kwie 2007, 09:39

Wiesz Kristi, ciężko jest z tym katarem.Uczulona jestem na kurz. A wiosną dochodzi uczulenie na trawy. Lekarz to się śmiał, że nic z mężem na sianku nie poszalejemy... :ico_haha_01: Całe szczęście, są i dobre dni, kiedy nic mi nie dokucza. U mnie w ciąży objawy były mniejsze. Ale czasem to się śmieję, że chyba tampony w nos wsadzę g;)

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

18 kwie 2007, 09:40

iwonap pisze:
u nas dzis ma byc juz chodniej ale ostatnie dni byly super...
nawet juz mnie promyki slonca chwycily i sie troszke opalilam :) ale zeby rowno sie opalic chyba musialabym sie na spacer wybrac na golaska :) maly wczoraj nawet bez skarpetek jezdzil w wozku jak bylismy na sloneczku :) ale mu sie dobrze spi na spacerkach ostatnio:)
baboski milego dnia wam zycze i mimo wszystko sloneczka
a:


a dzis tak piżdzi ze szok!!!!! nie ma szansy na spacer!!!!

[ Dodano: 2007-04-18 ]
kurcze..dziewczyny..wspolczuje z tą alergią!!!!

aginka trzymaj sie!!!!! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

18 kwie 2007, 09:47

Oj, a Kinga to istotka z 2 zębolkami tylko...

Dziewczyny, jakie ja ostatnio mam zawroty głowy... Nie wiem, czy to z powodu osłabienia, wahań ciśnienia, czy jaki inny powód. Muszę chyba jakieś witaminki sobie kupić...

Już w różnych miejscach pytałam, i nic. Ale może Wy możecie mi polecić jakieś miejsce sprawdzone nad morzem? Chcemy jechać latem i nie wiemy gdzie...

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

18 kwie 2007, 09:56

Mama_Kingi, my zawsze jezdzimy do międzywodzia..jest tam super..takie typowo rodzinne miasteczko..duzo rodzin z dziecmi..osób starszych..ale dzieki temu jest cicho i przyjemnie
zaraz zjajde ci linka gdzie sie najczesciej zatrzymujemy

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

18 kwie 2007, 09:59

hej mamo kingi ja ci nic nie poradze niestety bo do morza mam daleko :ico_placzek:
diem wspolczuje sprzatania........dasz rade buzialki i gratulacje dla kurosha za kolejnego zabka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
alergie sa straszne moj marcin tez kicha ale tylko wczesna wiosna ....chodzi i smarka i kicha i smarka i kicha :ico_olaboga: i oczywiscie strasznie cierpi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

18 kwie 2007, 09:59

http://www.portus.com.pl/miewcz.html

ylko teraz sie troszke wycwanili i tylko mozna na min tydzien z wyzywieniem..wiec jak dla nas to bez sensu
ale rok temu udalo nam sie jakos zagadac i udalo sie bez wyzywienia.....i na 4 dni.....ale w tym roku nie wiem czy to przejdzie

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

18 kwie 2007, 10:03

tych zabkow to nie ma co zazdroscic, bo dzieciatka sie meczy przy tym i marudne jest ... :ico_noniewiem:
Kourosh na przyklad ma co jakis czas podwyzszona temp., lzawia jemu oczka ( wyglada to tak jakby plakal bez powodu ... lub jakby za dlugo patrzyl w niebo ), gryzie wszytko z namietnoscia ... doslownie rzuca sie np na butelke lub zabawke i poleruje dziasla :-) i takze nas zaczyna gryzc :ico_noniewiem: :ico_haha_02:

dziewczyny wspolczuje tych alergii ... pamietam kiedys mialam ponoc alergie na kurz i pierze ... mama mi opowiadala,ze mielismy kanarki stad alergia sie przypalentala ... teraz jest w porzadku; a jako nastolatka mialam obiawy alergii tzw. pokrzywke ... na calym ciele... myslalam,ze wyzione ducha ... swedzialo tak bardzo ...ale do tej pory nie wiem co bylo tego przyczyna :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

18 kwie 2007, 10:05

Oferta fajna. Tylko szkoda, że tak daleko. Myślimy raczej o czymś na wybrzeżu wschodnim (okolice Trójmiasta, Hel), aby zaoszczędzić Kindze godzin jazdy. Byliśmy 2 lata temu w Ustroniu Morskim-było super, ale to chyba 7 godzin jazdy (chyba, o ile dobrz pamiętam). Patrzyłam w necie oferty, ale jest teraz większość na długi majowy weekend. Będę musiała jeszcze posiedzieć i popatrzeć...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość