Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

12 mar 2009, 16:52

tak tylko ciekawe kiedy i kto później będzie zmywał ten delikatny makijaż
jak to kto kochana mlodsza siostra :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-03-12, 15:54 ]
wracajac z pracy wysiadzie w minsku :-D przyleci do szpitala i pomoze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

12 mar 2009, 16:56

Agnieszka naprawdę zgrabny, taki kształtny brzusio. :ico_brawa_01:

milutka ja też zagłosowałam i jak tylko będę pamiętać to postaram sie regularnie głosować ;)

Ja zrobiłam obiad i czekam na męża jak wróci to zjemy :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

12 mar 2009, 19:31

ejustysia, wchodzisz na link i tam pisze zagłosuj :) pod zdjeciem ok zaraz wrzuce linka na majówki :-D

moja mala cos marudzi! kolki ją mecza no i chora jest katar ikaszel ta pogoda czlowieka dobija

dziewczyny ja mam problem juz 2 raz dostalam okresu trwajacy 10 dni nic mnie nie boli ale jestem oslabiona nie wiem czego tak

[ Dodano: 2009-03-12, 18:32 ]
adka Fioletowa Ania, , dziekuje slicznie ejustysia,

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

12 mar 2009, 19:44

Dzień dobry :-)

Ja dopiero do domku dojechałam od dwuch dni spałam u mamy bo sie solidnie przeziębiłam i nie chciałam tak latac, Tomek mnie teraz zawozi do rodziców na całe dnie jak jest w pracy bo tam mam opieke obiadek i jakby co blisko do szpitala .

Nochal miałam taki zasmarkany na szczęscie czosnek miód itd pomogło.

Agnieszko Aniu - śliczne brzuszki zgrabniutkie :-D

Posiew z pochwy robiłam w pracowni mikrobiologicznej zapłaciłam 45 zł ale warto bo paciorkowcó nie mam na szczescie .
Agnieszko - a Ty jak po antybiotykach wyniosły sie bakterie?

Ja tez juz spać nie moge Zosia tak mnie kopie i si ę wierci już bym chciała urodzić szczerze mówiąć, badania do znieczulenia zrobione , torba spakowana i czekamy :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-03-12, 18:47 ]

Milutka
- ale masz modelke normalnie śledze na NK zdjęcia , cud dziewczyna minki robi extra. :-D

Zaraz oddam głosik gdzie trza, jak sie masz wracasz do formy??? Jak fizycznie i pszychicznie sie czujesz?

[ Dodano: 2009-03-12, 18:48 ]
PYTANIE BYŁO DO MILUTKI ALE COS ŻLE SOBIE WPISAŁAM :ico_wstydzioch: :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

12 mar 2009, 19:49

Dora, ja sie mam nie za bardzo nie w formie caly czas krwawie niby to okres nadzerka sie zrobila mala ma kolki .... zwariowac czasem mozna bo gdyby nie esputicon i debribat to zycia by nie bylo :(

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

12 mar 2009, 20:37

Witam Was.
Milutka głosik na Klaudię oddany - ona jest ślicznusia
Moje dziecko coś słabo się kręci, już nawet kupiłam cukierki, żeby je pobudzić, ale nie wiele to daje.
Coraz częściej skurcze i parcie na odbyt. Masakra. Ten ostatni miesiąc jest straszny.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

12 mar 2009, 20:43

Moje dziecko coś słabo się kręci, już nawet kupiłam cukierki, żeby je pobudzić, ale nie wiele to daje.
ma juz malutko miejsca
Coraz częściej skurcze i parcie na odbyt. Masakra. Ten ostatni miesiąc jest straszny.
to swiadczy o zblizajacym sie porodzie ... sama dobrze wiesz bo juz masz dzieciaczki :-D
Milutka głosik na Klaudię oddany - ona jest ślicznusia
dziękuję ślicznie :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

12 mar 2009, 22:58

Dzięki dziewczyny za komplementy :ico_wstydzioch:
adka no ja pieluchy i podkłady spakowałam do reklamówki a do torby piżamę kosmetyki i inne rzeczy.Wiadomo pieluchy i podkłady się zużyje i tyle
Dora moja bakteria na szczęście poszła w las.tak ze już nie boję się tak bardzo o synka
U Miłoszka wszystko ok.Waży 2315 i machał do nas rączkami przeciągał się.Och a ta jego buzia jejku już tak go kocham że nie wyobrażam sobie życia bez niego.Już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła go przytulić i dać mu buziaka.Mój mąż też sie roztkliwiał nad jego noskiem.No i jak to mój synek jak zwykle najwięcej pokazywał co ma między nóżkami.No i jest obrócony główką w dół.Lekarz powiedział że to już nie powinno się zmienić.
a mój mąż mnie rozśmieszył powiedział że teraz muszę się mało ruszać i nie skakać za dużo żeby mały się nie obrócił :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

12 mar 2009, 23:42

Agnieszka, super ze u Was wszytko wporzadku i ze Miloszek juz taki duzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja ide 18 do gina i juz nie moge sie doczekac co mi tam powie :ico_brawa_01:

Dora wracaj szybciutko do zdrowia :ico_buziaczki_big:

ja z jednej strony chcialabym juz urodzic ale z drugiej jestem przerazona :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale to juz pisalam mialam nadzieje ze zacznie to sie zmieniac ale mam wrazenie ze moje przrazenie zamiast malec to rosnie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-03-12, 22:43 ]
za 29 dni porod a ja nie jestem gotowa :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

13 mar 2009, 04:45

ADKA - Jak to nie jesteś, własnie że JESTEŚ GOTOWA :-D czekasz na maleństwo, ciuszki poukładane martwisz sie o nią , będziesz cudowną mamusią już jesteś - więcej wiary w siebie , twoja Lenka będzie miała cudowne dzieciństwo z taką mamusią :ico_ciezarowka:

MISIUNIA - masz racje ten ostatni miesiąc to męczący jest najbardziej mnie tez krocze boli itd ale u mnie duzo zależy od tego co jem, zauważyłam ze jak cały dzień jem lekko i na kolacje wrzucę lekkie kanapeczki śpie spokojnie Zosia grzeczna nie robią mi sie skurcze i nie mam zgagi. Ale jak skuszę sie sie na cos słodkiego lub cięzkiego ( juz moge bo cukrzyca poszła sobie w ...las) budzi mnie w nocy ból brzucha zgaga ...i cały zestaw.

Zoska widocznie lubie lekkostrawna kuchnie :-D i ustawia mnie juz w brzuchu, co to bedzie dopier jak sie urodzi bede chodzić jak w zegarku :ico_olaboga: :-D

Jak widzicie wstałam standardowo w nocy na późną kolacyjke bo cos spac nie moge heh, rano jedziemy do mamy więc rzyczę miłego dnia :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-03-13, 03:47 ]
Aha zaczynam dzisiaj 37 tydzień ale zleciało :ico_szoking: :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość