joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

23 maja 2007, 15:33

Basiu ja juz skonczylam i tez 1,5 godziny mi to zajelo :ico_olaboga: Mam dosyc a juz nawet siedzialam i tak brzucho przeszkadza. :ico_ciezarowka:
Anulaf ja to suszarke uzywam wlasciwie tylko w zimie a przy takiej pogodzie to zawsze wywalam na dwor chyba ze cos potrzebuje na gwalt to suszareczka czemu nie. :-D
Wszyscy chyba piora i prasuja :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-23, 15:37 ]
A wiecie co nie wiem czy to regula ale podtrzymalo mnie to na duchu i pocieszylo.Wpadla do mnie dzis znajoma i powiedziala mi ze dziewczynki lubia rodzic sie wczesniej :ico_brawa_01: Czyzby szykowala sie niespodzianka :ico_brawa_01: Ale bysmy sie cieszyli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dobrze ze takie myslenie nie boli bo chodzila bym jak kaleka :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-23, 15:43 ]
Abegano Ty dzisiaj 50 wiec gratulacje :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: A my Kingus jutro.Wiec podwujna impreska.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 maja 2007, 16:05

Witajcie dziewczynki.mam już wózeczek dla naszej księżniczki :ico_brawa_01: , niedawno kurier przywióżł.wózio jest fajowy.jeszcze go nie składałam, poczekam, aż mężuś wróci z pracy to go złoży.ważne, że mi sie podoba.trochę się obawiałam, zakupów przez internet. w sumie to mój pierwszy raz :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: zawsze istnieje jakieś ryzyko np. kolor nie taki jak na zdjęciu... naszczęście kolor ok.
dziewczyny ja chyba jedyna dziś nie prałam... :ico_haha_02: (a planowałam prać :ico_haha_02: ), jutro się za pranko wezmę.
no i kolejny dzień objadam się truskawkami. :ico_haha_02:
aha i do przychodni z Miłoszem na szczepienie się nie dostałam :ico_placzek: taka u nas służba zdrowia...

[ Dodano: 2007-05-23, 16:07 ]
Abegano, zamówiłaś już wózeczek? zamawiaj śmiało. solidna firma :ico_haha_01:
aha i gratuluję ci 50 :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-05-23, 16:09 ]
Joanna coś w tym jest, że dziewczynki rodzą się wcześniej, a chłopcy jeszcze się wygrzewają w brzusiach... :ico_haha_01: , moi chłopcy wszyscy trzej rodzili sie po terminie :ico_haha_02: , ciekawe jak będzie teraz :ico_haha_02:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

23 maja 2007, 16:13

Ciesze sie Viola z Toba z zakupu wozka.Kiedys musi byc ten pierwszy raz i udalo Ci sie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A apropo dziewczynek slyszalam to juz od 3 mam no to jestem ciekawa :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 maja 2007, 16:15

mam jeszcze pytanie: czy macie już obstukanego lekarza, lub położną do porodu?ja mam położną, która jest z nami od pierwszego porodu :ico_haha_01: . u mnie w szpitalu przy porodzie najbardziej liczy sie położna.Lekarz przychodzi najczęściej (albo i nie przychodz) jak już się dzidziuś pojawia na świecie.Przeważnie zszywa rodzącą, jeśli popękała i ocenia stan łożyska...

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

23 maja 2007, 16:16

Zapraszam na :ico_kawa: A z tymi truskawkami tez musi cos byc.Ja osobiscie lubie truskawki ale teraz to bym pobila za 500gr. To tak jak ostatnia moja chinszczyzna az mi uszy sie ruszaly z radosci. :-D

[ Dodano: 2007-05-23, 16:20 ]
No u nas mozna sobie juz zamowic polozna ale jeszcze mam czas.Poczekam do 9m-ca a jak nie to i tak przydziela jakas ze szpitala.Lekarz moj nie pracuje juz w szpitalu wiec go nie bedzie ale Viola to tak jak Ty mowisz raz sie pojawia lub nie.Ale za to zeby przed porodem nie denerwowac sie papierkami to musze sie tez wybrac do szpitala w 9 m-cu i mozna juz dopelnic formalnosci.Potem to tylko wpisuja juz date dokladna,godzine itp.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 maja 2007, 16:22

No ja z tymi truskawkami to się mam :ico_haha_02: od początku ciąży za mną chodzą.zimą jadłam mrożone, ale to nie to samo :ico_placzek: , no i wszystko gdzie jest chociaż cień truskaweki: jogurty, serki.... Dobrze, że już się pojawiły :-) :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-23, 16:27 ]
U nas w szpitalach (bo są 2), nie ma czegoś takiego, żeby przyjść wcześniej przed porodem i wypełnić dokumenty.a w sumie mogłoby tak być. zawsze z tymi papierami schodzi czasu.

[ Dodano: 2007-05-23, 17:01 ]
słuchajcie dziewczynki co mi się dziś przytrafiło. Kupiłam kiedyś pierwszy egzemplarz M jak Mama i wysłałam do redakcji list. i właśnie dziś (prawie przed chwilą) zadzwoniła do mnie pani redaktor i zaproponowała udział w artykule i sesję, która miałaby dotyczyć okresu kiedy to już urodzi sie nasza panienka :-) wstępnie się zgodziłam, ale teraz to nie wiem czy dobrze.a co Wy o tym myślicie?mają tam być zdjęcia całej naszej rodzinki.nie wiem co jeszcze mój mąż na to..., bo nie wie jeszcze. Pani redaktor będzie ze mną w kontakcie.

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

23 maja 2007, 18:10

Fajny pomysl, tylko maz musi ci sie zgodzic! :ico_brawa_01: :-D
Asiu, ja to juz dawno zrezygnowalam z prasowania pewnych rzeczy tzn tych co do suszarki wkladam, bo to ladne wychodzi jesli oczywiscie od razu sie wyciagnie i pouklada! Cala reszte susze normalnie tzn to co i tak trzeba wyprasowac! W ten sposob jest mniej pracy (my jestesmy juz 5 osobowa rodzina) ! No trzeba dbac o siebie! :-D Zima w ten sposob jest malo prasowania , czasem tylko koszule meza, latem to wiecej... Niestety...
No coz , wszystkiego nie mozna robic! Mama to nie maszyna, a jak tutaj sie pracuje na caly etat to do domu dopiero po 18tej sie wraca, wiec czasu na to wszystko brakuje! A dzieci to tez wracaja pozno, wiec niewiele moga pomoc w tygodniu (cora jest w liceum i wraca o 19tej!!!) Wiec z tym prasowaniem to ja ograniczam i np pewnych ubran nie kupuje dla dzieci, bo za duzo z tym dlubania! :-D :-D :-D

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

23 maja 2007, 18:24

Właśnie wklejam fotki mojego brzunia na temacie "chwalcie się swoimi brzuszkami", więc od razu Was nimi pozamęczam :ico_wstydzioch:

Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Jednak wolę te kolejne zdjątka, samego brzunia :ico_wstydzioch: brak mi fotogeniczności :ico_wstydzioch:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

23 maja 2007, 18:57

Fajny brzusio ci urosl! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

23 maja 2007, 19:00

Witam, dziekuje za gratulacje 50 tki. Viola wózeczek już zamówiony jutro go pakują najpóźniej w poniedziałek będzie już u mnie :-D :-D :-D
Co do położnej to mam znajoma i juz mi powiedziała że jak się coś zacznie dziać to natychmiast do niej zadzwonic i ona przyjedzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U mnie juz 4 pranko robie z ciuszkami i zdaje mi się że juz powoli koniec. Jeszcze tylko rożki, pościel, prześcieradełka ale to już mniej pracochłonne niż ciuszki. :-D
Małolata wcale nie jesteś niefotogeniczna :ico_nienie: a brzusio piękny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość