Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 paź 2007, 21:15

Posiedziala tesciowa :ico_olaboga: poglendzila popieprzyla glupoty :ico_zly: niunia ma nowa maskotke taka wystrzalowa takiego zolwia kolor zielony odblaskowy taki razacy i niunia go uwielbia choc on jest prawie wielkosci Wiki hi hi,ale go tuli i tarmosi :-D a Tesciowa wielkie pretensje ze jej daje takiego wielkiego pluszaka :ico_szoking: normalnie no koment!!!!!!!!!!!!!!!!!,ech i jeszcze pare innych komentarzy ale to naprawde szkoda slow bo h.. mnie trafiiiiiiiiiiiiiiiiiii :ico_zly:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

27 paź 2007, 23:13

cześć dziewczyny...wieczorową pora
Kamila. Twój mąż popisał się jak to facet potrafi,mój jest "niepijący"często...ale i przed chrzcinami i na chrzcinach dał czadu,że własna mama go nie poznawała.Później wwalił mi się na łóżko, i ja niepijana spadłam z łóżka! :ico_oczko: :ico_haha_02: Rano tak się śmiałam, mamy stare dosyć niskie łóżko, więc nie był to bardzo bolesny upadek.
Madziorka. fajne te filmiki, super jest Leoś, mój Tomuń też tak gaworzy, a najbardziej jest rozczulający jak tak całą buziunie skupia żeby coś powiedzieć i mówi tak cichutko, delikatnie...słodkie...
Karlanie wiem co Ci napisać, bo sobie nie wyobrażam takiej sytuacji, bo mój A kiedyś mi powiedział że jak byśmy się rozstali to on by mi Tomka nie dał, a gdyby mi go sądownie przyznano, to by mi go porwał i gdzieś uciekł, nawet za granice, a jest przeciwny wszelkim wyjazdom poza teren kraju.Ale mnie wystraszył, :ico_oczko: Ale my umiemy się dogadać, tylko A czasem ma jazdy...Ale Karla może i Juli dobrze pisze, przecież teraz radzisz sobie sama, bomasz małą pomoc,a tylko się użerasz, ja w sumie tak jak pisałam mój A jest teraz bardzo zajety, bo robi koledze ogrzewanie, chodzi do pracy, to widziałam go jak spał 3 h po nocce.Ale jak Tomuń zrobił WIELKą kupe po szyje to zadzwoniłam po Artura i przyjechał, bo normalnie Artur mu myje pupke w umywalce...[tak nam kiedyś położna powiedziała] i wtedy jeszcze był dużo mniejszy, ale teraz też dajemy rade...I nigdy jeszcze A nie powiedział mi że mi nie pomoże,wie że jest mi dużo trudniej, więc jest kochany...
Frydza to masz kiepską teściową, ja do mojej teraz jade, moja jest fajna bo mieszka daleko... :ico_haha_01:
Avisiek rodziców mam w Dąbrowie Górniczej, chyba już pisałyśmy, ja jestem z Dąbrowy, 25 lat tu mieszkałam i na zakupy i do fryzjera tylko do Dąbrowy...
Ale się odmieniłam, skróciłam włosy, zafarbowałam na czerwono,jutro zobaczę co to wyszło?kupiłam sobie płaszcz brązowy z kożuszkiem,taki dosyć elegancki :ico_oczko: :ico_olaboga: zobaczymy,mogę iść na rewie cmentarną! :ico_oczko: :ico_haha_02: byliśmy też u cioci, Tomuń dostał sweterek, śpioszki i czapeczki robione na drutach od cioci, super!opłacało się pojechać :ico_haha_01:
A ja już miałam się położyć spać, ale nie chciałam iść z mokrą głową, więc cieszę się bo poczytałam co na klikałyście...
A mój Tomuń dziś miał bardzo męczący dzień, może dłużej pośpi,nie dałam mu dziś pospać, bo raz zasnął to go ubierałam bo tata nas odwiózł do sklepu...później do fryzjera poszliśmy, i w końcu już sobie spał [w sumie ja też] ale rodzice zbierali się do cioci, to dawaj, ubieranie i się rozbudził...
Acha, a jeszcze dziewczyny bo piszecie o basenie dla maluchów,to Tomuń też był raz [09/09.07] bo później wyjechaliśmy na wczasy i szkoda,Jutro mieliśmy iść ale ja jestem tutaj, jeszcze pójdziemy...Bo chciałam Wam napisać jak to jest w Katowicach,
jest tylko 30 min i 28 zł,to dużo! nie wydaje Wam się, w tym jest pielucha dla malucha...acha i podobnie jest woda antyseptyczna i 35 stopni [chyba?] Ale Artur powiedział że było mniej i Tomek po 20 min już tak zmarzł,że później tak się trząsł, i płakał że mnie się serce ściskało...jejku takie biedactwo, po prostu mógł Artur troszkę wcześniej wyjść.Cholera za tydzień też nie pojedziemy bo znowu wyjeżdżamy, a to jest tylko w niedziele...
Ale się napisałam, trochę nadrobiłam...zaległości...pozdrawiam Was

[ Dodano: 2007-10-27, 23:28 ]
kurcze, już miałam się położyć a zapomniałam bo chciałam Wam pokazać strone basenu, na który "będziemy chodzić...
http://www.swimmer.pl/prasa.htm
dobra teraz już idę, dziś śpię pierwszy raz z synem w łóżku, bo tak to spałam,ale Tomek spał na leżaczku...czyli troche wyżej... może go mama nie zgniecie,a taki rozwalony... :ico_haha_01: dobranoc...

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

27 paź 2007, 23:50

agniecha772 pisze:Później wwalił mi się na łóżko, i ja niepijana spadłam z łóżka


Agniecha i to jest także mój problem, bo J jak jest pijany to śpi nagi rozwalony na całym łóżku i mnie nie chce do niego wpuścić. Może to brzmi teraz śmiesznie i na drugi dzień też się smiejemy, ale w takiej chwili to wcale mi zabawnie nie jest. No i dzis ustaliliśmy, że jak następnym razem zabaluje to śpi w duzym pokoju na kanapie bo tak być nie może. Jak już udało mi sie go przepchnąć na bok łóżka to później przecież wstawałam do Tomka i znów to samo. No dajcie spokój.

agniecha772 pisze:jest tylko 30 min i 28 zł,to dużo! nie wydaje Wam się, w tym jest pielucha dla malucha...acha i podobnie jest woda antyseptyczna i 35 stopni [chyba?]


U mnie jest 45 minut i jakieś 35 zeta wychodzi i pieluchy do tego nie daja więc jeszcze drożej. A woda u nas 31 stopni i też uważam, że troszkę za zimno. Pierwszym razem to Tomek płakał, bo na pewno woda za zimna, ale drugim razem już było ok więc już nie wiem. Może się przyzwyczaił?

A ja muszę napisać, że mimo iż mój mąż czasem takie ma odpały to w sumie też jest kochany i pomaga mi jak potrafi, chociaz on ma takie wielkie męskie łopaty zamiast rąk i czasem wiem, że czegoś nie potrafi więc go nawet nie proszę.
Nie kąpie np małego tylko tak jak u Karli przynosi wodę. Ale przewija od samego poczatku, na spacerki lata jak szalony z wózeczkiem, a dla mnie codziennie od kiedy Tomek sie urodził robi sniadania do łóżka bo wie, że później jak Misio sie obudzi to nie mam nawet czasu na jedzenie. No więc teraz wiecie dlaczego tak łatwo mu przebaczam te jego odpały. Po prostu wiem, że sie stara a że taki ma głupi charakter to przecież wiedziałam jak go brałam nie?? No to teraz nie mog narzekać za bardzo, bo on i tak się niesamowicie zmienił na plus. Żebyście wiedziały jakie on mi kiedyś numery odstawiał.... :ico_olaboga: Na szczęście było mineło choć, jak to moja mama mówi, on ma dusze wiecznego kawalera i tyle. Ale na kobiete inną nie spojrzy i broń Boże coś tam innego ( to tak nawiązując do duszy kawalera).

Juli fajnie sobie dajesz sama radę. Kurcze z tym ciachem to mi smaka narobiłaś. Ja kupiłam ze 4 miesiące temu karpatke w sklepie (taką w pudełku) i do dzis ja piekę :-D
A co do twojego zdania w sprawie Karli to popieram, myslę tak samo.

Zmykam lulu. dziś przestawiamy zegarki pamiętacie?? Będziemy spać godzinkę dłużej, ciekawe czy Tomek o tym wie?? Wrrrr jak nie to....
papapapa

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 paź 2007, 01:07

witajcie pozna pora hihi
julie ty taka mloda a taka madra mamuska i kobitka.. masz racje.. zgadzam sie w 100% -takie nawiazanie do karli...

skoro chwalimy sie facetami....
ja w ogole nie narzekam...
nigdy sama nie wykapalam malego.... ba! nawet go nie trzymalam w kapieli
to rola tatusia
ale czesto mu pomagam... ale nie zawsze....
ja jestem caly dzien z leosiem wiec jesli wieczorkiem tatus z nim pobedzie to nic sie nie dzieje hihi
adas uwielbia czas spedzany z leonkiem hihi do dzis mowi ze jak opowiada kolegom w pracy o leonku to czuje ciary na plecach z wrazenia hihihih
a teraz kiedy leos zaczyna gaworzyc to jest niesamowity i czujemy coraz wieksza wiez z naszym babelkiem
kocham adama strasznie i nie robi mi zadnych takich przypalow...
nam sie marzy wyjscie we dwoje.. na piwka.. imprezke... jak za dawnych czasow
ale juz niedlugo... hihi

kazda z nas zasluguje na wsparcie, meza-przyjaciela,kumpla a nie ttlko kochanka i meza hihih
i widze ze mamy takich wspanialych tatusiow facetow

karla ty jestes swietna babka... musisz walczyc o swoje szczescie... dla siebie i pana buly
wierze ze ci sie uda

kamila dzis przpadkiem dowiwedzialam sie o zmianie czasu hihi cale szczescie

[ Dodano: 2007-10-28, 02:13 ]
a propos ciasta.. tesciowa piecze jutro szarlotke... uwielbiam hihih
a na obiad schab nadziewany sliwkami hihi
adas ugptuje rosol
wiec luzik mam na maxa
hihi

i mam dobry humorek
na razie drugi dzien cycki nie nawalaja hihi
oby tak dalej

dobrej nocki papa

ogladnelismy dzis dobry film mr brooks
lucy widzialas?

[ Dodano: 2007-10-28, 02:15 ]
leos ze swa pierwsza dziewczyna hihi
Obrazek

z tatusiem z dziwnie zdeformowana twarza hehe
Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

28 paź 2007, 08:00

Witam!
Moje dziecko olało sobie zmianę czasu i zbudzia się ponad godzinę temu :ico_zly: :ico_zly: Nakarmiłam ją, przewinęłam i odłożyłam do łóżeczka, a ta zaczyna się awanturować. No więc musiałam wstać. Teraz ostro dyskutuje ze swoim żółtym kaczorkiem :-D narzekać jednak nie mogę, bo wczoraj mieliśmy gości i Helenka ślicznie zasnęła. Sama, po kąpielce i cycusiu. Już po 19 :-D :-D Mój Krzyś odsypia, bo był wczoraj pijący hehe. Na szczęście kulturalnie było, ale musi być przytomny, bo dziś jedzie na kurs - więc jakieś 300 km za kółkiem Go czeka.

Karla, przykro mi, że Twój mąż tak mało angażuje się w opiekę nad Bułeczką i niewiele czasu poświęca Tobie... Myślę, że dziewczyny mają rację - potrząśnij facetem, a jak do niego nie dotrze, to papa. Rzeczywiście silna i zaradna z Ciebie kobietka i na pewno świetnie sobie poradzisz.

Kamilko, Tomeczek na zdjęciu w podpisie cudny. Prawdziwy mału mężczyzna.

Madziorka, Leonek wcześnie zaczyna z dziewczynami :ico_oczko: Chyba rośnie Ci mały uwodziciel hehe.

Spadam, bo Helenka marudzi.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

28 paź 2007, 09:57

cześć dziewczyny.

Kurcze zacz ęłam was czytać wczoraj ale potem nie chciało mi załadować kolejnej strony, wkurzyłam się i poszłąm spać. No i nie wiele pamiętam z tego co wczoraj przeczytałam.

Karla ja myslę że powinnać porozmaiwać z mężem i wyjaśnić tą sytuację. A jeśli to nic nie da, to wtedy podjąć jakąś decyzję. Trzymam kciuki żeby się to wszystko ułożyło po twojej myśli

Kamilko Twój Tomuś był wczoraj grzeczny a w moją Emi coś wstąpiło i znowu się darła w niebogłosy, A spała tylko tyle co na spacerze. Myślałam ze w nocy będzie łądnie spać a ona obódziła się o 2 i nie spała do 4 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: tylko że ja straciłam ci\erpliwość i poszłam spać a mąż się nią zajął, teraz znów marudzi.

No i Kamilko zdjęcie Tomusia w podpisie rewelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agniecha pochwal się zdjeciem w nowej fryzurce

Dziś obiad u moich rodziców a kawka u teściowej. Maż jest na rybkach, pogoda do du..., a ja siedze z Emi i myślę co tu robić żeby tak nie marudziła. Boję si ę że ona już wogóle nie dojada z moich cyców, bo w nocy przez te 2 godziny przerwy 2 razy jadła z cyców, a zasnęła dopiero jak jej mąż podał butelke, i boje sie że teraz też marudzi bo nie pojadła :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-28, 08:59 ]
Co do męża, to mój też bywa różny ale ogólnie narzekać nie mogę. Też go całymi dniami nie ma w pracy bo pracuje, ale jak jest to zajmuje sie Emi, no i zawszestara sie wrócić tak żeby Emi wykąpać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

28 paź 2007, 10:23

my wstaliśmy, tzn Tomek się obudził o dawnej 8,ja bym chętnie jeszcze pospała...ale cóż?
Asiu co do mojej fryzury...to nie wiem, ale ja trochę lepiej się czuje bo mam mniej włosów! dziś powiem tacie żeby mi zrobił zdjęcie, to Wam pokażę...Dziś popołudniu wracam do domku, rodzice nas odwiozą...Mój Tomuń teraz próbuje sam zasnąć, i sam sobie nakłada pieluchę na buzie...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

28 paź 2007, 10:31

Witam my wstalismy o 9.00 czyli o 8.00 bo godzinke przesuwamy :ico_oczko:
Co do mojego P w sumie tez nie moge narzekac ale wczesniej to nie bylo czym sie chwalic mowilam ze ma depresje poporodowa dopiero szczera rozmowa pomoigla powiedzialam czego oczekuje i juz wiec jest dobrze.
A tak w ogole ja nie prosze go co ma zrobic przy dziecku tylko jasno stawiam sprawe np. malego przewin albo zrob mu mleko widocznie oni tak wola :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-28, 09:34 ]
A co facetow mowi sie ze po 30 stajaa sie powazniejsi :ico_smiechbig: wiec jeszcze 4 lata zaczekam :570:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

28 paź 2007, 10:34

kurcze skasowało mi posta...dzisiaj zrobię dziadkom sesje zdjęcioą, to ja też postaram się Wam wysłać zdjęcie... :ico_oczko: Takie mam krótkie włoski...ale przynajmniej będą krótsze wychodziły... :ico_szoking: :ico_haha_01:
Dziś wracamy do domku...ale tata pracuje na popołudnie,więc będe sama siedzieć, ale ja czasem tak lubię, przynajmniej nikt mi nie wyrywa pilota... :ico_haha_01: :ico_haha_02:
KTO MA PILOTA, TEN MA WłADZE
Dziś miałam super noc,spałam z Tomkiem, obudził się o 3,to cyc i spanie dalej...bałam się że go przygniote, ale nie ma takiej opcji, prawie nieruchomo spałam... poresztą u rodziców mam duże, wygodne łóżko...
Tomuń właśnie zasnął...to mama buszuje,bo wiecie wróce do domu to tam mam mnóstwo rzeczy do zrobienia... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

28 paź 2007, 10:35

Marne pocieszenie .... :zly: ale co tam trzeba sie usmiechac :064: :064:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość