Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

02 lut 2012, 19:34

Wczoraj któraś z Was pisała jeszcze o ACTA, że zakażą wszystkich substytutów. Mówię o tym P a on do mnie "to wibratory też będę zakazane??" :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
hahahahaha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zirafka niezly ten Twoj chlopaczek :ico_brawa_01: a co do chlopa to moj zawsze zauwazy jak cos zmienie ;)

ugotowalam Malemu wszystko na zupke, wyciagam mikser a on caly zaplesnialy :ico_olaboga: taki duzy mamy jak do koktajli, w srodku na nozykach plesn i na tej obudowie, podstawie! stal z 4mce w szafie pod zlewem, ale nie myslalam ze plastik splesnieje!! wrzucilam go do gara z goraca woda i gotowalam troche, ale jakos doszlam do wniosku ze nie bede ryzykowac z jedzeniem dla Malego i pocinalam do sklepu po blender :ico_sorki: pierwszy raz kupilam blender i masakra, jaka miazga :ico_haha_01: fajnie wszystko miksuje, no wyszla tak gladka papka ze szok :ico_szoking: nie wiedzialam ze to tak fajnie dziala, juz bym dawno kupila :ico_sorki: Olis zjadl troche (z pol takiego pojemniczka wielkosci sloiczka) i ryk.. a wygladal jakby mu smakowalo, a potem jak zaczal ryczec to jakby go cos bolalo :ico_placzek: czemu on nie moze normalnie zjesc?? :ico_placzek:
A co do kasy, to nie pisz, ze nie trzeba płacić, jasneeee, jak chrzciłam córkę, to Ksiadz przy wszystkich otwierał koperty i wysmiewał ludzi.
masakra.. a podobno jeszcze jak chodza po koledzie to pozniej gadaja kto ile dal a kto nie dal w ogole.. wydaje mi sie, ze ksieza kiedys byli oddani Bogu a teraz 99% z nich leci na kase i tyle..
Cytat:
A te 20 f to pisałaś chyba,że to wpisowe?
tak, ale za chrzest ksiadz tesciowej normalnie powiedzial ze 100zl 'datek'..
Ludzie kochają plotkowac i komentować innych nie patrząc na siebie
no dokladnie niestety, dlatego nie chce zeby moje dziecko bylo 'inne' bo nie bedzie chodzilo na religie ani nie pojdzie do komunii swietej :/

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

02 lut 2012, 19:39

nina co do oplat za chrzest i inne sakramenty, fama idzie wsrod ludzi, co za ile, prawda jest taka ze nic nie musisz dac..
przepraszam że się wtrącę :ico_sorki:

ladybird niestety nie mogę się z tobą zgodzić. Jak nie dasz to nie udzielą ci sakramentów albo zrobią to na odwał.
Przykłady z własnego życia.
- podczas nauk małżeńskich probos :ico_zly: zcz mówi że nie życzy sobie aby ktoś przychodził do niego i pytał ile kosztuje ślub. Stwierdził że to sakrament i za niego się nie płaci. A na nastepnym spotkaniu mówi: pamiętajcie że jak przyjdziecie ustalać datę ślubu to zastanówcie się dobrze ile "przyniesiecie na budowę kościoła" bo on jałmuzny to nie chce.
Poszliśmy dać na zapowiedzi i od razu chcieliśmy zapłacić za kościelnego i organistę. Daliśmy do koperty 200 zł. Proboszcz biorąc ją zapytał się nas: czy jesteśmy świadomi tego że on musi się podzielić z kościelnym i organistą. Nas zamurowało... ale mu potwierdziłam, jak chce się dzielić to proszę bardzo.
w efekcie ślubu udzielił nam inny ksiądz z parafii.

- zmarła teściowa mojej kuzynki, poszła załatwiać pogrzeb. Ksiądz na koniec rozmowy stwierdził że pogrzeb kosztuje 600 zł... ona miała przy sobie 500 zł. Wziął ale powiedział że musi dopłacić

mogę podać jeszcze kilka innych przykładów :ico_sorki:

a najbardziej mnie wkurza że wszyscy wiedzą że nasz proboszcz ma 18 -letnią i 5 letnią córkę.....

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

02 lut 2012, 19:56

Ja powiedziałam że za udzielenie chrztu złamanego grosza nie dam.... :ico_zly: To jest ich obowiązek i tyle...

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

02 lut 2012, 20:12

tradycja a wiara trochę się róznia od siebie
zdecydowanie jestem za
Ja bym chrzciła dzieci z racji iż wierzę w Boga - bo tak nazwaliśmy siłę wyższą, ale nie toleruję kościoła, a niestety nigdzie indziej nie chcą przeprowadzic chrztu, jakby wiara zaczynała się i kończyła na Budynku, murach kościoła.
święte słowa, dla mnie wiara to nie budynek, czy tradycja tylko oparte na podstawach zaufanie do tego, że Bóg istnieje, dlatego czytam Biblię, bo nie chcę ślepo wierzyć we wszystko co uczą.
ja się modlę na swój sposób i jeśli Bóg jest to słyszy, nie musi być to wyuczona w szkole modlitwa przecież.
co ciekawe odnalazłam werset w Biblii z Ewangelii Mateusza gdzie jest powiedziane, że Bóg woli modlitwy płynące prosto z serca a nie wyklepane formułki, to jest jedna ze sprzeczności, którą znalazłam jeśli chodzi o religię katolicką i porównując ją z Biblią, a jest ich o wiele wiele więcej.

My już po spacerku i po obiadokolacji, bo mąż wrócił późni z pracy i dopiero o 18 jedliśmy obiad :ico_wstydzioch:. Zaraz idę się wykąpać, bo w końcu mam chwilę dla siebie. Mój Alanek dziś prawie cały dzień na rękach spędził, nie wiem co mu się zrobiło, nie za bardzo chciał się sam bawić. Może poleżał 15minut raz jak musiałam posprzątać z grubsza i to by było na tyle. W ogóle dużo dyskutuje ostatnio, ja coś mówię, a ten mi odpowiada i tak w kółko. Czasem mam wrażenie, że rozumie dokładnie co mówię :ico_noniewiem: :ico_oczko:

[ Dodano: 02-02-2012, 19:15 ]
A ten werset jest z ewangelii Mateusza 6rozdział 7werset

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 lut 2012, 20:26

Każda z nas ma jakieś zdanie, każda ma swoje racje, a tego tupu rozmowy często są odbierane jako atak. Ja nie chcę nikogo atakować i mam nadzieję, że nikt tego tak nie odbierze. Po prostu wyraziłam swoje zdanie, a wy nie musicie się z nim zgadzać.
Ja również gdy czasem wyrażam swoje zdanie to nie znaczy że kogoś atakuję.
z kolezanki synem chodzi chłopczyk co nie chodzi na religię i do komuni świętej tez nie pójdzie i co? inne dzieci nie chca się z nim bawic
Ja chodziłam do podstawówki z dziewczyna która nie chodziła na religię.
Ja z nią się bawiłam,koleżankowałam ale było kilka osób które z daleka od niej były i u nas w domu od zawsze było że ci to są gorsi właśnie.Zawsze rodzice mówili ,,to ci z kociej wiary,, a dla mnie ona nie była w niczym inna ode mnie.Uważam że to właśnie wina rodziców bo nie powinni uczyć rasizmu.Sami dają taki przykład.
nina co do oplat za chrzest i inne sakramenty, fama idzie wsrod ludzi, co za ile, prawda jest taka ze nic nie musisz dac..
przepraszam że się wtrącę :ico_sorki:
ladybird niestety nie mogę się z tobą zgodzić. Jak nie dasz to nie udzielą ci sakramentów albo zrobią to na odwał.
Chciałabym napisać że moni bzdury pisze ale to jest prawda.Sama ma kilka przykładów na własnej skórze.
Ja powiedziałam że za udzielenie chrztu złamanego grosza nie dam.
No ciekawa jestem czy ci sie to uda.
Szkieletorek no ja tak czekałam na to zdjęcie bo smaka mi takiego narobiłas , że chyba na sobote bym tego rogala zrobiła
Na necie poszukam fotki

[ Dodano: 02-02-2012, 19:33 ]
szkieletorek, fajnie, już macie trop co do alergii :ico_brawa_01:
A skóra już lepsza?
No tak .Juz ma milszą skórkę i mniej krostek.
albo czemu nie chcieli pomocy tego jasnowidza?
o tym nie slyszalam, ale to glupie, powinni sie lapac za wszystko co moze im pomoc..
No ja nie wierze w takie rzeczy ale myślę że w takiej sytuacji wszystkiego bym się chwytała.
ale znam przyklad, z reszta mam go teraz w rodzinie, gdzie jeden czlonek wogole nie wierzy w istnienie Boga i bral slub koscielny i chrzcil swoje dziecko, tylko dlatego ze jego zona jest katoliczka
Mój wujek taki sam jest .Ślub brał,dzieci chrzcił,potem na ślubie córki był i nawet do komunii poszedł ale otwarcie mówi że nie wierzy i nie chodzi do kościoła.Bardzo neguje księży i ta wiare.Nie rozumiem tego bardzo,po co w takim razie poszedł do kościoła na ślubie córki by jej przykrości nie robić?

[ Dodano: 02-02-2012, 19:37 ]
U nas dzień szybko przeleciał. Porządki gotowanie potem znajoma na kawę i tak leci czas. Mała już od jakiś 30 min śpi.Ja idę po kolacje. Wiem miałam dać przepis .Postaram się ale po kolacji bo padam .

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

02 lut 2012, 21:00

Nie rozumiem tego bardzo,po co w takim razie poszedł do kościoła na ślubie córki by jej przykrości nie robić?
no sama sobie odpowiedziałaś na pytanie, właśnie dlatego, żeby nie robić przykrości dla córki. I wielu ludzi tak robi, bo Polska to taki kraj gdzie "inni" są nietolerowani, dlatego każdy nawet jak nie praktykuje katolicyzmu to się z tą religią utożsamia mówiąc na przykład: "jestem wierzący niepraktykujący"

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

02 lut 2012, 21:19

i dalej religia :-D temat rzeka hahaha
marcz89 napisał/a:
Ja powiedziałam że za udzielenie chrztu złamanego grosza nie dam.

No ciekawa jestem czy ci sie to uda.
mi się udało jak chrzciłam Kube, bo w sumie to miałam przygotowane pieniądze, ale nie wiedziałam w którym momencie dać, więc jak juz dziecko zostało zapisane i data ustalona to ksiądz powiedział, ze chyba sie jeszcez spotkamy na spotkaniu z rodzicami chrzestnymi a my na tym spotkaniu nie bylismy no i wyszłam z kancelarii mówiąc bóg zapłac.

[ Dodano: 02-02-2012, 20:20 ]
słuchajcie pisałam wam dzisija , ze mala jakas marudna jest no i 10 min robiła kupę :ico_olaboga: i ie mogła sobie poradzic bo wisiała jej u pupci i nie chciała wyjśc taka gruba była i twarda... hm z czego to? może za duzo je tych zupek???

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 lut 2012, 21:23

mi się udało jak chrzciłam Kube
No ale pewno zdziwiony był gdy wyszłaś a nic w kieszeń nie dałas.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

02 lut 2012, 21:26

A jeszcze odnśnie księży wam cos napiszę.... mam szwagra , który pracuje w policj i raz w niedzielę tzn juz w poniedziałek w godzinach wczesno porannych zatrzymali samochód jadący z nadmierną prędkością i okazało sie, że to jechali księża dwie sztuki.. no to oczywiście gadka szmatka i daja im alkomat a oni e no panowie nie wygłupiajcie się pzreciez my jedna profesja :ico_szoking: a że mój szwagier ateista to się wkur.... i dawaj wziął sie za nich i wyszło,że kierowca miał 0,5 promila alkoh. no i zaczęli się grubo tłumaczyc, a ze wracaja z R. i się spieszyli a dadzą im numery do panienek , które niewiele biorą :ico_szoking: i jeszcze ich polecą... no brak słów to dopiero sę wkurzył szwagier, ale najbardziej o to, że księża mieli ich za podobnych do siebie :ico_puknij:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

02 lut 2012, 21:27

hej laski
izus Przemek już w domku?? :-) :-)
tak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i przez to nie mam dla was czasu ale wpadne jutro i nadrobie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości