Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 wrz 2007, 12:44

A mi się wydaje z tym sokiem...że jeszcze ze 2-3 dni poczekaj...Bo czasem uczulenie wychodzi po 2dniach i co?poczekaj dzis i jak będzie ok, to juro mu daj...

Palenie na szczęście mnie nie dotyczy :-D wolna...wolna!

Hania śpi...mam nadzieję, że się obudzi w dobrym nastroju. Cos przez ten katar senna bardziej jest. Zresztą się nie dziwię, ja też bym chętnie spała...W nocy gardło mnie bolało jak cholera, więc dziś powtórka babcinych sposobów na przeziębienie! wkurza mnie to!!! w :ico_ciezarowka: było super, żadna choroba mnie nie dopadła, mimo, że zawsze miałam anginę albo przeziębienie...Normalnie 2lata temu to raz w miesiącu chora :ico_szoking: Potem w ciąży luz, a teraz zaczyna się od nowa :ico_zly: Bez sensu!!! jak skończę karmić to idę do dobrego lekarza, niech szuka co ze mną nie tak!

Dziś znów łapaliśmy siki...no i nonono! tyle z tego wyszło, że łóżko obsikane :-D na szczęście po stronie J :-D No i trzeba jednak ten woreczek jej podkleić bo w życiu nie złapiemy tych siuśków!

Ewcik czekam na zdjęcia w makijażu!!!

A! pisałam do Massumi wczoraj....i ...nasza kochana Justynka się świetnie bawiła na weselu...a my się tu martwimy! :-D
Ok,narka

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

11 wrz 2007, 12:45

hej...mala juz pokonana spi w sypialni...usnela mi na rekach po wspanialym kulaniu z pleckow na brzuszek :ico_brawa_01: o ktorym juz zapomniala...i zazyganiu 2 koszulek mamy i siebie...ale dobrze ze spi...bo juz nie mialam na nią pomyslow...jedyne co jeszcze ja interesowalo to drapanie fotela :ico_haha_01: ale ile mozna stac nad fotelem zeby ta mogla pazurki ostrzyc :ico_puknij:

Pranko w pralce...ladna u nas pogoda wiec szybko wyschnie i wstawie nastepne!Ranki mamy baaardzo zimne...ale popoludnia cieplutkie na krotki rekawek....

[ Dodano: 2007-09-11, 12:49 ]
matko ale wy szybko piszecie....ja kleje jednego posta a tu juz cala strona do przeczytania!

[ Dodano: 2007-09-11, 12:54 ]
a no i dodam ze ja tez WOLNA od nalogu...nigdy nie wpadlam w te smrodki...ale walcze z moim A.juz mial nie palic..nie palil 1 dzien bo potem przyjechala moja mlodociana siostra palaczka i fajki przywiozla!! :ico_zly:
Juz mnie wykancza to przypominane o myciu rak i zebow po kazdym paleniu...bo do Mayi :ico_nienie: podchodzi bez umycia...wiem ze to malo daje ale tylko tyle jestem w stanie zrobic...bo on lubi palic niestety...no i ma szczescie po wkrew mu njuz weszlo to mycie...ale ja i tak przypominam...na wszelki wypadek!

[ Dodano: 2007-09-11, 13:04 ]
Obrazek
Obrazek
no i jeszcze fotki dorzuce...to z wczoraj...walka na brzuchu...

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

11 wrz 2007, 13:47

Ale Maya to śliczna dziewczynka!!!!

Ja też nigdy nie wpadłam w nałóg tytoniowy (ale mam inny: TT :ico_oczko: ) Mąż też nie pali, chyba już jakieś 10 lat więc raczej nie zacznie :-D Ale wiem co to znaczy, nigdy nie zapomną jak yłam jeszcze dzieckiem i tata rzucał papierosy i zobaczyłam go jak siedzi w fotelu, a w ręku gniecie paczkę pełną papierosów, to był jakiś taki przejmujący dla mnie widok.
ANES, moimo to życzę wytrwałości bo to nic dobrego.

Dziewczyny ile drzemek w ciągu dnia ucinają sobie wasze maluchy??? Mojemu coś się zaczęło przestawiać i tą w południe robi sobie dłuższą tylko codziennie robi kupę o tej samej porze tak właśnie o tej, bo siedzi w leżaczku teraz i słyszę jak leci :-D No i tak kupa mu przeszkadza spać, a ja już mam dosyć tych półgodzinnych jego drzemek. :ico_zly: nic nie mogę zrobić w domu.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

11 wrz 2007, 14:10

hmm ..
Anes te problemy z kupa mogą byc przez to jabłuszko bo moze za wczesnie ...
Ja z Filipem tak robiłam ze poprostu odpusciłam na troche ...

Lady Bird no ja nie dosypuje niczego tylko kupiłam juz mleko po 4 miesiacu zycia a tam juzes jedno zwykłe a drugie z tym kleikiem gryczano ryzowym i tak sobie popija ...

a z tym soczkiem to Wy mnie tak podpusciłyscie ze sprobowałam i pije gownierz Bobovita :)

Glizda sliczna ta Wasza cora .....

A moj Jakub spi od 11 hehe pewnie zaraz wstanie ......

a ja dzis jem makaron (pełny przemiał) ze szpinakiem i Valbon heh zobaczymy czy bedzie dobre ......

[ Dodano: 2007-09-11, 14:10 ]
a ja w miedzy czasie prosze o klik
tutaj http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994

i tutaj
http://kulka.act4trees.com/

i tutaj www.pajacyk.pl

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

11 wrz 2007, 14:33

KULKA nie to nie przez to,bo wlasnie dlatego wprowadzilam jabluszko bo myslalam ze to mu pomoze zeby robil normalnie....kupi duzo wczesniej nie mogl zrobic,zanim wprowadzilam jabluszko..
maly wlasnie zasnal,ale dlugo nie pospi bo jego drzemki to zazwyczaj 20 min gora...
i tak przez caly dzien,ma kolo 3 drzemek po 20 min..ale za to lezy grzecznie w wozeczku,wiec moge zrobic wszystko,i obiad i posprzatac...wiec raczej z nim problemow
nie mam...
tylko martwia mnie te nieprzespane noce :ico_noniewiem: bo i ja jestem zmeczona i on...
a wczoraj bylo najlepsze,dalam mu do raczki jego zabaweczke,tzn grzechtke i
tak machal ze uderzyl sie nia w czulko,(dodam ze nie chcial spac nie moglam go uspic)
i zaczal strasznie plakac,i a razem z nim bo sie okropnie przestraszylam :ico_szoking:
ale za to tak sie zmeczyl placzem ze padl,i spal od 22 do 2 w nocy :ico_haha_01: nie powinnam sie smiac ale terz jest to smieszne,wczoraj nie bylo :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-09-11, 14:35 ]
powiedzcie mi jak te avatarki sie wstawia??

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

11 wrz 2007, 15:05

Hello dziewczynki,
Znowu trochę mnie tu nie było, ale za dużo mam ostatnio na głowie.
Przepraszam że się nie odzywałam i musiałyście się o mnie trochę martwić, ale teraz już jest ok, chociaż pieniążków wiele mniej :ico_placzek:
A ja dzisiaj pierwszy dzień w pracy (chyba jako pierwsza z nas???) I jeszcze jutro muszę się tu zjawić. Na szczęście na razie tylko 2 dni w pracy a resztę z moim skarbkiem w domu :ico_brawa_01:

Oki muszę uciekać bo szef coś chce :ico_zly:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

11 wrz 2007, 15:11

no włanisnie gdzie Ty sie podziewałas Patra ..........

a kasy zawsze mało :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-11, 15:12 ]
a ja w miedzy czasie prosze o klik
tutaj http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994

i tutaj
http://kulka.act4trees.com/

i tutaj www.pajacyk.pl

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

11 wrz 2007, 15:52

ANES ja już nie palę od dłuższego czasu więc nie ciągnie mnie do fajek. Ale główną motywacją do rzucenia był mężulek, który złościł się, gdy czuł ode mnie dymek... Jeśli chodzi o avatarek-w profilu na samym dole kliknij przeglądaj i wybierz fotkę z komputera :-D

Jeśli chodzi o drzemki to mniej więcej tak : wstanie 6-7, zaśnie na 30 minut o 8-9. Później okolo 11- jeśli jesteśmy na dworze to nawet na 3 godzinki. Około 17 obowiązkowa drzemka bo przed kąpielą odstawiałby cyrk :-D Generalnie zauważyłam ,że w taką deszczową pogodę jest bardziej senny. Teraz też lula od godziny 13.20 :-D Wniosłam go do domku z gondolą bo mi już nogi do nonono wchodziły :ico_nienie:

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

11 wrz 2007, 16:15

kamizelka nie moge tego zrobic,bo zdjecia wszystkie takie wielkie...
a narazie musze spadac,bo nie dlugo mezulek wraca....
buziaki dla was dziwczyny... :516:
do jutra...papapa

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

11 wrz 2007, 16:32

zbora czemu ty od razu nie chwytasz tych suiskow do woreczka, ja dzieki niemu tylko łapałam siuski Miluni; rano do porzadku wymyj dupcie, wysusz i bez problemu przykleisz, tylko pilnuj, jak nasika, bo jak za pozno sprawdzisz to nonono, bo worek pod wpływem wody sie odklei...

Glizdunia wiem jak to jest walczyc z palaczem, A. palił bardzo długo, po slubie przestał, ale tylko na 2 m-ce bo potem zaczał prace w budwlance i tam zas zaczał, teraz chyba na dobre skonczył jak Milunia sie urodziła, bo nie chciał smierdzic papierochami przy naszym pachnacym maluchu..
A Maya jest na prawde śliczniutka...

sikorka Mili drzemie praktycznie po kazdym jedzeniu, tzn. nie bezposrednio po jedzeniu, ale tak po połtora- dwoch godz od jedzenia do nastepnego jedzenia, wiec w sumie z 40-50 min przespi po kazdym posiłku,nie jest zle..
Najlepiej jak zasypia koło 18-19 to wtedy spi z godz potem sie kapie, je i znow idzie spac, ale to juz do rana... :ico_oczko:

Ale alergia jest chyba dziedziczna, mysle ze mała nie bedzie uczulona na nic, a to by chyba od razu wyszło, nie wiem z reszta, nikt u nas nie był nigdy na nic uczulony, nie wiem jak to rozpoznac...

A mała dzis, jakby była bulimiczka, po jedzeniu reka do buzi, normalnie cała piącha i żyga, no normalnie zostałam w :ico_szoking: mała małpa!!
I mamicycek nie mozliwy, babcia ja wzieła na spacer i poki spała było dobrze, ale jak sie obudziła i nie widziała mamy to cyrk odstawiła i mama w tempie przyspieszonym do domu :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość