Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

13 mar 2009, 20:18

taki plyn ktory ulatwia gojenie kurcze nie przypomne sobie
adka wiem że tantum rose sie rozrabia może to. Czytałam też że wyciąg z kory dębu pomaga ja mam taki płyn do higieny intymnej. Ale potem właśnie dobrze jest osuszyć ręcznikiem papierowym lepszej jakości ;)

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

13 mar 2009, 20:50

tantum rose
no wlasnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 mar 2009, 20:56

:ico_olaboga: :ico_olaboga: Boże jak to wszystko brzmi, chyba zaczynam się bać.

Co do objawów porodu to ja czytałam, że to różnie bywa, mojej znajomej brzuch opadl w 7 miesiącu ciąży :ico_olaboga: :ico_olaboga: a donosiła do końca , nawet 2 dni po terminie rodziła, niektórym czop odchodzi tydzień przed porodem innym godzine przed więc trzeba być czujnym ja skurcze mam od 27 tygodnia bardzo częte , ostatnio tylko ta no-spa pomaga i znacznie ich mniej, a np wymioty i mdlości od 2 tygodni


ja spakowana jestem w 2 torby, jedna dla mnie jedną dla Wiktorka, mężowi ciiągle powtarzam, żeby wody dużo mi dowozil, bo nie zapomne jak w grudniu byłam w szpitalu, pić mi sie strasznie chcialo poprosilam o wode a ta mi czajnik pokazala, zapytałam o kubeczek a ta powiedziała, że musze mieć swój - no ładnie tyle, że ja byłam w szpitalu od 20 minut i nie wiedziałam, że tamm zostane,a pić chciało mi sie straaaasznie


dzis przyszedł mi kremik na rozstępy - prawdopodobnie super działa - zobaczymy :-D

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

13 mar 2009, 21:05

ejustysia, jak dobrze pamietam to wspominalas ze chcesz mustelle kupic , ja uzywam go od momentu jak sie dowiedzialam sie ze jestem w ciazy , nieregularnie bo zapominam :ico_wstydzioch: ale zadnycch rozstepow nie mam :ico_brawa_01:

aha moge wam poradzic polozna radzila w szkole rodzenia
trzeba kupic oliwe z oliwek taka spozywcza tylko jakas lepsza a do tego witamine E w kropelkach w aptece , na kieliszek oliwy dodac 10-15 kroplel witaminy E i masowac raz dziennie brodawki i krocze to pomoze wtrakcie porodu a piersi sie przygotuja do karmienia

[ Dodano: 2009-03-13, 20:12 ]
Boże jak to wszystko brzmi, chyba zaczynam się bać.
no wlasnie ja tez myslam ze pojde urodze a jak teraz chodze do szkoly rodzenia to takie skaplikowane sie wydaje byc :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

13 mar 2009, 22:50

Hihihihihihihihi wiecie co dziewczyny ja jakoś nie mam obawów przed porodem jeszcze to do mnie nie dociera. Wiem że pod sercem noszę moje kochane dziecię, ale jakoś nie myślę o tym przyszłym bólu tylko o tym że już niedługo będę całować i tulić Boryska. Póki co jestem pozytywnie nakręcona na poród i mam nadzieję że tego do końca będę się trzymać.

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

14 mar 2009, 09:07

dzien dobry :-D
jak tam po nocy? :-D ja juz mam takie bole krocza ze w nocy nie moge sie przekrcic :ico_olaboga: cos mi Lenka chyba opada w dol bo mam juz straszny ucisk :ico_olaboga:
a ja dzisiaj lece na ciuchacze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: otowrzyli nowy u nas i sa fajne rzeczy :ico_brawa_01: ja wczoraj tez bylam i kupilam super rzeczy po 1 zł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-14, 08:09 ]
a Wy jakie macie plany na dzisaj?

bo ja musze sobie sama dzien zagospodarowac bo moj maz wczoraj miala 39 urodziny i dzisiaj leczy kaca :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

14 mar 2009, 11:33

Milutka- oddałam kolejny głos na Klaudie uśmiech ma rozbrajający :-D

Ania - za 38 tydzień :ico_prezent:

Dziewczyny, Ja sie porodu nie boje , bo strach tylko szkodzi a w niczym nie pomaga Asika Milutka Misiunia dały rade i miliony innych kobiet to i my damy rade. Zresztą nastawiam sie na znieczulenie a nawet jesli nie zadziała albo nie zdażą to czym jest dzień bóli w porównaniu z ta maleńką istotką która siedzi w naszych brzuszkach i czeka aż ją utulimy wycałujemy i kochać będziemy całe życie :-D :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-03-14, 10:37 ]
Coś widze że mojej Zosi sie spodobało i narazie nigdie sie nie wybiera.

Też mam parte bóle krocza czasem szczególnie jak siedze.
Ale na szczescie odkąd jem lekkie posiłki szczególnie kolacje zero smażonego i tłustego słodkiego przesypiam całe noce, zero bóli , jak tylko zjem cos ciężkiego budze sie w nocy boli brzuch , cóż widocznie Zocha woli lekką kuchnie :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

14 mar 2009, 12:09

hej dziewczyny, witam w sobotke :) dobrze, że już po tym piątku 13 bo dla mnie byl faktycznie pechowy :ico_olaboga: :ico_olaboga:

adka no ja już dzis 2 raz smaruje - kupilam mustele na istniejące już rozstepy takaą 75 ml, ciekawe na ile starczy - smaruje sie ją tylko na zmiany. Wiktorek rano mamunie obudzil, już myslalam, że mnie kopnąl u góry, ale niestety już wiem, że to znowu byl prawy sierpowy :) Teraz czekamy na ciasteczka , aż tatuś wróci ze sklepu bo mamy straszną ochotkę :)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

14 mar 2009, 12:41

A ja mam faze zieolnych grejfrutów, odkryłam dopiero teraz jakie są słodkie i pyszne , czerwone i żółte sam kaw a te zielone taka słodycz mniam i zjadam kilka dziennie , dziecku sie nie odmawia :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-03-14, 11:43 ]
Justynko - widze że mężus zmądrzał i sie stara to dobrze, facetów czasem można naprawić jak komputer hehe :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-14, 11:44 ]
mój skończył szay poukładał w nich rzeczy i urządzamy powoli pokój Zosi :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

14 mar 2009, 12:55

Milutka- oddałam kolejny głos na Klaudie uśmiech ma rozbrajający :-D
:-D :-D :-D

widze ze u was porodow nie bojcie sie stracha przy tym nie ma tylko bol jak sie rodzi nic wiecej ale to zalezy od kobiety bo fakt faktem boli ale najgorsze sa skurcze krzyzowe ja swoj porod opisalam na forum "porod i połog" jesli chcecie to zerknijcie i przeczytajcie zobaczycie co przezywalam :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość