Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 lip 2011, 11:02

gozdzik, jak to dobrze, że już ci się poprawiło :ico_sorki: a na co masz alergie, biedaczko?
Sudocrem grubo smarowany też nie pomaga?

u nas w porządeczku. ostatnie egzaminy za mną. teraz czekam tylko na wyniki. oby pozytywne :ico_sorki: no i od września ostatni rok studiów!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

U nas idą dolne dwójki :ico_noniewiem: na szczęście jakoś bezobjawowo. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 lip 2011, 11:35

niestety Sudokrem nie zdaje egzaminu :ico_noniewiem:
U nas idą dolne dwójki na szczęście jakoś bezobjawowo.
no proszę jak pięknie sie U Tobiaszka ruszyło
Co do mojego uczulenia to ni w ząb nie wiem po czym, :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

05 lip 2011, 11:47

gozdzik, na odparzenia najlepszy test tormentiol tylko trzeba uwazac bo brudzi a pozniej trudno schodzi.
narescie przestalo padac, poszlysmy na plac zabaw a teraz zuzka kima

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 lip 2011, 17:34

gozdzik, też się ciesze, ze zębole ruszyly. :ico_sorki: będzie mu lepiej jeśc.

powiedzcie mi, jak u waszych maluchów z jedzeniem? podajecie im na obiadki to co wy jecie, czy zupki nadal specjalne?
u nas mieszane menu: czasem chce podjeśc coś od nas, ale woli swoje zupki w większosci jeszcze miksowane, bo przez brak zęboli trudno mu było czymkolwiek dogodzic :ico_haha_01:
i zauważyliśmy, że Tobiś nie lubi makaronu :ico_haha_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

05 lip 2011, 17:54

tibby, zuzka ma 13 zebow ale juz jak miala 6 zebow to jej nie miksowalam. generalnie je z nami ale to zalezy co mamy na obiad. je golabki mielone schabowe i wszystystkie zupy z namil. teraz jedziemy nad morze i mamy z nockleg z jedzeniem kupie jej tylko z 3 sloiczki w razie czego ale bedzie z nami jadla

[ Dodano: 05-07-2011, 17:58 ]
aaa bylam z zuzka na placu zabaw az wstyd mi sie zrobilo wszyscy sie na nas patrzyli jak nie pozwolilam zuzi podchodzi do hustawek to zaczela krzyczec tak ze szok i to pare razy a jak ja wzielam na rece na zaczela sie wyrywac wiec na sile posadzilam ja do wozka i wrocilysmy do domu

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 lip 2011, 09:08

wisnia3006, naszemu tak strasznie nierównomiernie rosły zęby, że ciężko było mu gryźc.
teraz jak najmniej mu miksujemy. a obiadków ze słoiczka nie je :ico_nienie:

wspólczuję zajścia na placu zabaw. my pewnie niedługo też pójdziemy.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 lip 2011, 10:38

Witajcie
powiedzcie mi, jak u waszych maluchów z jedzeniem?
U nas Bartoszek je to co my oczywiście nie daje mu pikantnych rzeczy
ani zbyt tłustych ale ogólnie wszystko próbuje i je to co mu smakuje
Uwielbia zupe kalafiorowa rosołek pomidorową
Kotlety itp
a owoce to wręcz ubóstwia tka brzoskwinie czy nektarynkę zje bez mrugnięcia oka i jeszcze patrzy zeby mu dać :-D
Tak wiec z jedzeniem nie mam problemu
Fajnie juz zaczyna mówić
uwielbiam jak zapytany o ucho pokazuje
i powtarza uchoo ale z takim fajnym podźwiękiem :ico_haha_02:
na picie woła pipi i przynosi butelke
i jeszcze wiele różnych takich słówek
wisnia3006, co do zachowania Zuzi to patrzeniem bab sie nie przejmuj wszystkie dzieci przechodzą taki etap jedne wcześniej drugie później ale to normalne dziecko musi sie wszystkiego nauczyć
nie wszystko na tym etapie rozumie
Wiem u Nas w Polsce to gapie zawsze wyprowadza z równowagi
fajnie sie komentuje lub patrzy na innych a o sobie to zapomina
Strasznie mnie to wnerwia
tak Wiec olać innych a takie sytuacje nie jeden raz sie jeszcze powtórzą
ja tam nauczyłam sie olewać
kiedyś sie przejmowałam ale bez sensu moje dzieci moje zycie ................
i nikomu do tego a jak kto chce niech sie gapi ja mam go w d....................

..................
ech Bartoszek dalej mi sraczkuje martwię sie o niego moja bidula :-|
mój TŻ kupił tormetiol smaruje mu ta pupkę taka biedniusieńka jest czerwona oby tylko sie jakieś ranki nie porobiły
Teraz sobie spi a ja lece do kuchni cos podszykowac do obiadu dzis wymyśliłam sobie piersi kurczaka zawijane z szynka serem i papryką
ale przez ta chorobe Bartoszka tak jakoś weny do niczego nie mam i ta pogoda ciagle buro
:ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 lip 2011, 13:38

Teraz sobie spi a ja lece do kuchni cos podszykowac do obiadu dzis wymyśliłam sobie piersi kurczaka zawijane z szynka serem i papryką
pyszności! :-D

nasz wybrzydza jedzenie :ico_noniewiem: tadek niejadek z niego. słodkie, to tak, ale nasze jedzenie mu nie w głowie momentami. tylko kiwa głową na nie :ico_olaboga: dziś mu zrobiłam malenki makaronik gwiazdeczki z mięskiem z kurczaczka i sosikiem pomidorkowym, to jedną łyżkę aż zjadł. potem wypluwał resztę. poczekam aż zgłodnieje :ico_olaboga:
ogólnie czasem ma dni na niejedzenie. oczy chcą, a potem jak dostanie to wypluwa lub kiwa na nie. :ico_noniewiem:

co do mówienia, to nasz tylko "baba" i "tata". i nic poza tym. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 lip 2011, 19:14

nasz tez ma czasem takie dni ze wybrzydza i dobrze ze jest cycus bo to zawsze chce
niestety próby podsunięcia sztucznego mleka spełzły na niczym kaszki tez nie bardzo chce jeść :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ale takich dni ze nie chce jesc jest mało ..... odpukać
to nasz gada jak najety pi pi na guziczek w autku
mama tata ...piłeczka to bamba
daj i takie tam ale wiadomo każdy dzieciaczek jest inny
A nam chyba idą 4

[ Dodano: 07-07-2011, 12:33 ]
Wreszcie u Nas zaświeciło słoneczko :-)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 lip 2011, 13:00

witam!!!
gdzie wy sie dziewczyny podziewacie ze tu taka cisza?
ja przyszlam sie pozegnac bo dzis w nocy wyjezdzamy bede dopiero w pon za 2 tyg i mam nadzieje ze bede miala co czytac
buziaki i trzymajcie sie cieplutko

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość