Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 lis 2011, 16:47

a inne czerwone rzeczy jadł czy tylko warzywa go kuły???
Też nie jadł.
A Igorek to nie tylko ssie ale dłubie w nosku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 lis 2011, 17:04

hej

Już po lekarzu :ico_sorki: , dzis było zawalenie w przychodni 25 dzieci przed nami :ico_sorki: , odwiozłam Liwię i wróciłam tylko z Polą :ico_sorki: jest poprawa, ale ten tydzień jeszcze w domku ma zostać.
Liwii troszkę jeszcze w nosku furczy, ale jest lepiej więc bez lekarza się obejdzie.

murchinson dzieci to mają wyobraźnie, dobrze, ze siostrzeńcowi przeszło "uczulenie" na czerwone, no i na żółtko, oby u Mateigo szybko przeszło :ico_sorki:
Nam pani dr kazała jeszcze złótkiem poczekać, za to rybkę mozemy wprowadzać :ico_oczko:

Biedny Filipek, duuuuużo zdrówka dla niego :ico_sorki:

ania wiesz, nie mogę otworzyć tych przepisów od Ciebie :ico_sorki: co do @ ja mam juz plamienia od ponad 2 tyg. do tego bol brzucha, trochę długo to trwa, :ico_olaboga: , jutro ide do gina po kolejną receptę więc popytam, bo to coś za dlugo trwa

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

14 lis 2011, 17:17

Murchinson zaradny jest :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 lis 2011, 18:11

Mariola_Larose, zdolna besta z Igorka :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ania wiesz, nie mogę otworzyć tych przepisów od Ciebie
wiola też nie mogła :ico_sorki: zaraz ci na pw wszystko wyślę a ty sobie skopiujesz :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 lis 2011, 18:27

Krzysiu śpi a ja mam chwilkę dla siebie, czeka na mnie góra prasowania, ale to już jak na noc pójdzie spać.

Ania,NOWA ja też jestem lepiej zorganizowana jak mojego męża nie ma :ico_oczko:

Murchinson świetne zdjęcia :ico_brawa_01: w tej czapce bym nie poznała Mateuszka :-D fatalnie z tym uczuleniem na żółtko :ico_sorki:

Ania dzięki za wieści od Patrycji :ico_sorki: oby Filipkowi szybko przeszło :ico_sorki:

NOWA dużo dzieci w przychodni :ico_szoking: ale taki sezon na choroby teraz. Dobrze, że udaje się nakarmić Liwię na śpiocha, Krzysia próbowałam kiedyś i nie było szans.

Emilia ale jak Marcel był malutki to normalnie mleko pił? Z tym azs to jest faktycznie ciężka sprawa :ico_olaboga:

Koroneczka udanych zakupów :-D

Mariola super zdjęcie :ico_brawa_01:

Krzysiu też uwielbia telefon i pilota, ale mojego telefonu już nie dostaje, bo rzucił nim kilka razy tak, że rozpadł się na części i teraz szwankuje, ale ma swoją komórę z odgłosami zwierząt :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 lis 2011, 18:32

tosia ma dzis mocny kaszel :ico_noniewiem:
nasz pediatra wyjechal, osrodkowy ma mnostwo ludzi dzis nie ma miejsc kazal dac sinecod i przyjsc jutro
dalam 5 kropelek, zwymiotowala chyba sniadanie...
potem dalam marcheweczke, troche wody lyzeczka i na lyzeczke 1 kropelke leku, tez wymiotowala :ico_placzek:
kiedys nasz pediatra na silny kaszel w nocy mowil zeby podac diphergan, P pojechal wykupic, dam i mam nadzieje ze nie wymiotuje, bo nie wiem co bede robic z malutka - a tak sie meczy bidulka :ico_placzek:
Emilia ale jak Marcel był malutki to normalnie mleko pił? Z tym azs to jest faktycznie ciężka sprawa :ico_olaboga:
on pil tylko piers

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 lis 2011, 18:58

NOWA dostałaś kilka pw ode mnie,musiałam na raty wysyłać bo cała się nie zmieściła :ico_sorki:

emilia7895, jeju biedna Tosia,zdrówka dla niej :ico_sorki:
Krzysiu też uwielbia telefon i pilota, ale mojego telefonu już nie dostaje, bo rzucił nim kilka razy tak, że rozpadł się na części i teraz szwankuje, ale ma swoją komórę z odgłosami zwierząt
masz nauczkę teraz :-D

[ Dodano: 14-11-2011, 18:03 ]
mała właśnie dorwała butelkę z sokiem i sama sobie trzyma i pije z niej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: musze na dniach jej kupić niekapek i z niego przyzwyczajać pić żeby butla poszła w odstawkę :ico_oczko:
musiałaby teraz zasnąć,bo po filmie ją wykąpię to przecież nie wytrzyma,a jeszcze kolacja ją czeka i może by się zdrzemnęła te pół godzinki :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 lis 2011, 20:18

...w tej czapce bym nie poznała Mateuszka :-D
No to chłopak bogaty będzie :ico_haha_01:
Za jakiś czas spróbuję znowu podac mu żółtko i zobaczę jak zareaguje, teraz jakoś specjalnie mnie to nie martwi.
Aniu, ja daję wodę z niekapka ale ma większą dziurę więc Matuesz jak mocniej pociągnie to się ksztusi.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 lis 2011, 21:21

tak sie meczy bidulka
to jest najgorsze, jak taki maluszek cierpi i nie wiadomo jak pomóc :ico_pocieszyciel:
on pil tylko piers
a miał wtedy wysypkę, problemy z powiekami, czy dopiero niedawno coś się zaczęło dziać?
masz nauczkę teraz
no mam :-D zostało mi jeszcze tylko jedno doładowanie i zmieniam telefon :ico_oczko:
mała właśnie dorwała butelkę z sokiem i sama sobie trzyma i pije z niej
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Krzysiu jakiś czas temu szarpał się ze mną, bo to on musiał trzymać butelkę-smoczkiem trafiał do oka, ale szybko mu przeszło i póki co, to ja rządzę :ico_haha_01:
No to chłopak bogaty będzie
oczywiście tego mu życzę :ico_brawa_01: jaki ładny avatarek :ico_brawa_01:

Młody śpi, mnie czeka góra prasowania, ale coś się do niej nie rwę :ico_haha_01: Dzwoniłam dzisiaj do tej lekarki z Kalisza czy jak będzie w Koninie w czwartek to czy przyjmie nas prywatnie no i niestety :ico_noniewiem: zaraz po niej do gabinetu wchodzi inny lekarz i nie miałaby nas gdzie przyjąć. Zadzwonię jeszcze jutro do przychodni i zapytam czy może przypadkiem miejsce na fundusz się zwolniło, a jak nie, to muszę czekać na męża jak z Wrocławia wróci, a będzie to może w połowie przyszłego tygodnia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 lis 2011, 21:41

dzieci już wykąpane i po kolacji,ja też zrelaksowana po kąpieli aż lżej się czuję :-D

teraz mała w łóżeczku i sobie gada do misia :ico_haha_01:
zostało mi jeszcze tylko jedno doładowanie i zmieniam telefon
jaki bierzesz?
Krzysiu jakiś czas temu szarpał się ze mną, bo to on musiał trzymać butelkę-smoczkiem trafiał do oka, ale szybko mu przeszło i póki co, to ja rządzę :ico_haha_01:
nie dajesz za wygraną :-D szybko się chłopak uczy bo jak nie wychodzi mu to odpuszcza :ico_haha_01:
jaki ładny avatarek
zgadzam się :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mnie czeka góra prasowania, ale coś się do niej nie rwę
to się nie rwij :ico_oczko:

a do lekarki po co macie iść bo zapomniałam :ico_wstydzioch:
Aniu, ja daję wodę z niekapka ale ma większą dziurę więc Matuesz jak mocniej pociągnie to się ksztusi.
ja jeszcze nie mam,trzeba zakupić i uczyć :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość