Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

15 paź 2013, 15:59

Hej - a co tu taka cisza
Kamilka- co u ciebie
szkieletorku jak dziś samopoczucie
U mnie dziś kiepsko tzn ; chyba złapałam jakąś infekcje pochwy, w nocy mnie strasznie swędziała a teraz przy siusianiu troche bolało. Kurcze teraz tak myśle że może dlatego miałam te upławy wcześniej. Jutro jade do szpitala na ktg więc pewnie znów mnie będzie badał gin to się go poradze co mam robić.. Obawiam sie że przez to cholerstwo będe miała cesarke[ gdzieś tak czytałam ] aby nie zarazić dziecka przy porodzie. :ico_zly: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

15 paź 2013, 16:44

Hej

Ja po dzisiejszej ie nie moge sie ogarnac:P jestem happy bo u mnie pomalu do przodyu.. mam chodzic i czekac :-D rozwacie mam na 1 cm :ico_haha_01:

Juz moge robic wszystko :) wiec zobaczymy co bedzie :ico_noniewiem: :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

15 paź 2013, 17:32

No Kamilka, Lala juz niedlugo wy bedziecie mialy swoje maluszki przy sobie :ico_brawa_01: :-) trzymajcie sie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

U nas w miare ok, chociaz nie powiem ze nie przydala by mi sie chociaz godzin dzemki :ico_haha_01: :ico_noniewiem:
Maja spi dzisiaj caly dzien, za to Marcel szaleje i nie ma szans zeby pospac

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

15 paź 2013, 21:17

U nas w miare ok, chociaz nie powiem ze nie przydala by mi sie chociaz godzin dzemki
A męża masz w domku ?Czy pracuje ? Może on by zabrał synka na dłuższy spacer z ty byś się zdrzemnęła i odpoczęła gdy mała śpi.
rozwacie mam na 1 cm :ico_haha_01:
Fajnie i oby ruszyło choć ja z Lilą miałam długo rozwarcie na 1,5 palca i nie ruszało przez długi czas.
Obawiam sie że przez to cholerstwo będe miała cesarke
Ojjj oby było dobrze .Choć nie wiem jak ty wolisz rodzić .

U mnie jakoś tak dzień zleciał że nie miałam czasu wpaść.
Na obiad stałam ponad godzinę i smażyłam naleśniki,potem zawijałam krokiety.
Umyłam okna w łazience ,ganku i klatce schodowej.
Gdy mała wstała z drzemki zjadła obiad i poszłyśmy znów na długi spacer.Lilcia się tak ciszy jak chodzimy sobie, niestety moje żylaki,moja noga bardzo boli. Denerwuje mnie to ale zmuszam się bo widzę że ona jest szczęśliwa.
Potem kawa u cioci i był już wieczór.
Jutro po śniadaniu posprzątam na górze i na 11 jedziemy zrobić Lilci bilans dwulatka. Chce to odbębnić nim urodzę.

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

Re: Jesień mamy wita 2013

16 paź 2013, 11:11

Hej
Leonka Majunia jest słodka, śliczna dziewczynka, ale Marcel na zdjęciu, coś zachwycony nie jest takim prezentem :ico_oczko:
Spieszę do Was z pozdrowieniami od Spinki i z wiadomością, że JUTRO WYCHODZĄ :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

16 paź 2013, 11:56

spinka suuuper nareszcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kamilka u wieloródek takie zazwyczaj rozwarcie jest w :ico_ciezarowka: ja z takim przenosiłam ,ale mam nadzieję,że u Ciebie pójdzie szybko :-D

laladobrze,że pojechałaś zbadali cię bynajmniej dokładnie,a wiadomo co z tą infekcją??

szkieletorek nie masz ciekawie z tymi żylakami :ico_pocieszyciel:
i przypomniałaś mi my mamy zaległy bilans 4 latka

leona dlatego my posłaliśmy Tomka do przedszkola jak K do pracy poszedł bym mogła wypocząć razem z Madzią


u nas ok , teraz jestem myślami głównie przy chrzcie Madzi,w tym tyg jeszcze resztę papierów muszę do mops-u dowieść o becikowe-tyle teraz tego :ico_noniewiem:
zapisałam się do stylisty fryzjera na 30 pażdziernika bo dopiero wtedy będę miała z kim Madzie zostawić,mama moja na 3 tyg wraca do Pl ,nakarmię ją i ona będzie blisko spacerować w pogotowiu gdyby jednak się mała obudziła ,choć zazwyczaj śpi po 2-4 godz :-) z Tomusia dumna jestem,rzytula rano sam od siebie siostre,głaszczę,pociesza jak płacze,przynosi swoje zabawki :ico_brawa_01: a tak się bałam jego reakcji :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

16 paź 2013, 14:55

U mnie nadla nic. Na ktg nie pokazało żadnych skurczy.Rozwarcie nadal 1 palec lużno.A jeśli chodzi o to swędzenie to lekarz stwierdził że to jakieś podrażnienie.Co prawda dziś nie piecze i już mniej mnie swędzi ,ale jakoś nie jestem przekonanana że to tylko podrażnienie.W piątek jade na kolejne ktg.Kurcze już bym chciała urodzić

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

16 paź 2013, 16:35

Spieszę do Was z pozdrowieniami od Spinki i z wiadomością, że JUTRO WYCHODZĄ :-D :-D :-D :-D
No nareszcie .
A ja się tak zastanawiam czy to że z małą jakieś problemy są nie było przez te wody które się jej sączyły a lekarz zbagatelizował to ?
w tym tyg jeszcze resztę papierów muszę do mops-u dowieść o becikowe-tyle teraz tego
Ojj jest sporo.
Ja nie zajmowałam się papierami od początku tylko mąż.Ale jak widziałam ilość papierzysk które przyniósł wtedy to głowa mała.
z Tomusia dumna jestem
Brawa :ico_brawa_01: dla braciszka że taki duży i dzielny.
zapisałam się do stylisty fryzjera na 30 pażdziernika
Ja też chciałbym iść do fryzjera na kolor przed porodem ale kurka w tym miesiącu tyle wydatków mieliśmy że mąż mówi iż kiepsko to wyglądać może.
Kurcze już bym chciała urodzić
Nie dziwię się. Życzę z całego serca by ruszyło .

Byliśmy na bilansie .Z małą powiedziała że wszystko ok .Tylko do tego jej siusiania się lekko doczepiła,ale mówiłam jej że ją cały czas sadzam tłumacze i mówiła że ok by tak dalej robić i z czasem będzie dobrze .
Teraz mała poszła na krótki spacerek z babcią .Ja nie jestem w stanie, boli mnie noga i biodro.
Pogoda deszczowa , miałam umyć dziś okna w salonie ale kurka taka śpiąca jestem że nie wiem czy będę w stanie się zmobilizować.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

17 paź 2013, 08:40

Hej dziewczyny

Lala melduj sie co z toba?? :ico_sorki:

Ja przespałam noc nawet spokojnie.. dobrze ze jest mleko to moja zgaga została okielznana...
Teraz czekam na kolezanke mam nadzieje ze przyjdzie bo lac zaczelo jak nie wiem... Z Adamem juz mi tak strasznie isc do przedszkola ze naprawde zaplacilabym chyba komus zeby go prowadzal no ale takich osob brak :ico_noniewiem: za tydzien przyjezdza mama i ja chce zeby mala juz sie pojawila :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Szkieletorek a ty jak po nocce ;-) ;-)

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

17 paź 2013, 09:04

hej
U mnie nadl nic .Jutro znowu jadę na ktg. Już mnie denerwuje to czekanie .Ostatnio nawet się zastanawiam czy nie wypędzać maleństwa przez uprawianie sexu .Na który od dawna nie mam ochoty.Zaprowadziłam młodego do szkoły , dziś ma tylko do 10;30 lekcje bo pani jest chora. Na jutro muszę załatwić mu świetlice bo w tym szpitalu zawsze długo się schodzi i pewnie nie zdąże go odebrać .
Kamilka Wydaje mi się że urodzisz pierwsza odemnie.
Jutro mija termin z mojego pierwszego usg

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość