Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

11 wrz 2007, 16:52

Mój synek z kolei to towarzyski chłopak-śmieje się do każdego :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 wrz 2007, 17:01

KUlka widzisz...Twoje teorie poszły w las...Nie czytaj nas kobieto, bo zejdziesz na złą drogę w wychowaniu synków :-D

Anes bo zdjęcie musisz najpierw zmniejszyć a dopiero potem możesz robić dalej.

Patrycja.le no czołem! i pisz więcej! nam się możesz wyżalić, bo tu każdy ma jakieś problemy...buziaki!

Ladybird23 no ja takie podchody robię do tych siuśków, bo jak Hania miała chyba niecały tydzień, to w ten sposób łapaliśmy, bo w woreczek mówili, że jak na posiew to może być fałszywy wynik. I wtedy nam nieźle poszło, więc teraz znów próby. Ale Hania już za duża panna...i przed jedzeniem zła...a po jedzeniu ciężko ją tak trzymać...no i ona już niegłupia i nie sika w locie :-D więc ostatecznie mamy już woreczek i dziś będzie kolejne podejście.

Ja już wymiękam...Mam tantum werde na gardło...J wrócił z pracy, Hania na chwilę na powietrzu z babcią...Ja szybko składam pranie, może poprasuję i dziś chyba kładę się razem z Hanią. Tzn...dla śmiechu mówię do J, że dziś śpię w innym pokoju, zeby ich nie zarazić i on to łyknął... :-D to może się uda? hehehe...No to może mu jeszcze wmówię, że trzeba posprzątać, a ja sie tak źle czuję??? co myślicie???heheheh
Nie, to już by była przesada. Lecę poprasować, póki młoda się wietrzy. A potem znów cycuch...zabawa...kąpiel, jedzenie, spanie...
Ona w dzień to strzela sobie drzemki, ale różnie. Kiedyś zasypiała od razu po jedzeniu, teraz nie. Powiedzmy że wstajemy o 9, no to 3godziny do następnego jedzenia. Z 2godziny zabawy, potem ewentualnie sen, choć niekoniecznie. I tak cały dzień. Choć to zależy też od pogody i samopoczucia Hani, które czasem jest dla mnie tajemnicą, więc ciężko mi wszystko przewidzieć,
Wiem jedno...moje kochaniątko malusie się dziś tak uśmiecha...jestem taka szczęśliwa, że już jej nic nie jest i może tak beztrosko sobie leżeć i posyłać uśmieszki! no fakt, że ja się chu...czuję i to skakanie wokół niej mnie zaczyna irytować, ale ten uśmiech potrafi zdziałać cuda!
lecę, przyjdę się pożegnać po mjakm...

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

11 wrz 2007, 17:24

KUlka, widze ze Twoj maluszek ma baaaardzo rozbudowane menu! moja Kinia zjada okolo 100-120 ml samego mleczka co 3-4 godzinki, od zcasu do czasu dostaje soczek jablkowy, starte jabluszko, czy marchewke, ale generalnie raczej to wypluwa niz zjada...

A o co chodzi z tym zageszczaniem jakimis kleikami??? bo ja to taka niedoswiadczona w tym jestem

a co do jedzonka to bylam w szoku jak Kinia dzisiaj zjadla 120ml i zaczela plakac, dorobilam jej jeszcze i wciagnela 40ml czyli lacznie zjadla 160ml :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

11 wrz 2007, 17:28

ja już po próbnym makijażu. Zaraz zrzucę fotki i Wam się pokażę........

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

11 wrz 2007, 17:29

hej wróciłam od lekarza i wiecie co mały nic nie przytył... ostatnio byliśmy tydzień temu, kazała zrobić badania...no i pewnie będę łapała siuśki.
kurde martwię się ta jego wagą nie wiem co mam robić je niewiele... tak 100 c o3.5 godz, proszę poradźcie coś bo kota dostaję. Nie umiem dbać o własnego synka??

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

11 wrz 2007, 17:29

Ewcik, chwal sie swoim makijarzem, ja po probnym wygladalam okropnie dlatego zmienilam wizazystke :)

[ Dodano: 2007-09-11, 17:33 ]
kate_k82, jesli przez tydzien nie przytyl ani troche, to jeszcze nic nie znaczy. kiedy wczesniej go warzylas? i ile wtedy wazyl? mi polozna w szkole rodzenia mowila zeby nie wazyc dziecka zbyt czesto bo wtedy ma sie schizy ze dziecko za malo przybiera na wadze. raz w miesiacu styka i wtedy latwo okreslic ile srednio na tydzien przytylo dziecko.

nie lam - jestes najlepsza matka dla swojego malenstwa jaką może tylko Mateuszek mieć

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

11 wrz 2007, 17:46

przed
Obrazek

po
Obrazek

mamo to Ty??
Obrazek

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

11 wrz 2007, 18:14

jesjestem ...internet nie działał .. :ico_zly: ale napisałyscie :ico_olaboga: :-D
ja podałam na razie deserk jabłkowy - tylko na spróbowanie i jadł to jak je noge małpki :-D z maty - wszystko jedno ..a noga małki - jakas lepsiejsza chyba :-D wiec chyba za wczesnie - nie pluje - ładnie je z łyzeczki - ale czy mu to smakuje ??? niewiem
je mleko sztuczne - ok. 150 średnoio - zdaza sie 180 i 120 , na 2 przechodzimy jak skończymy 1 napoczete opakowanie i 2 hyhyhyh - 2 juz kupiona i czeka - co do kleików ..hmm..czy to tzreba podawac z tym specjalnym smoczkiem Y ??? i czy mozna podawac juz kasze???? bo ja tez głupia - a noc bym podała ..

[ Dodano: 2007-09-11, 18:18 ]
Ewcik - rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

11 wrz 2007, 18:24

CZyście oczadziały ??? Z tym pisaniem ??? Babyyyy !!!! No przecież ja nigdy tego nie przemielę.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Witam na raty... bo mam dzieci kwiaty.... :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

11 wrz 2007, 18:40

ewcik kochana strasznie lekki ten makijaż...wiem, że ślubny powinien być delikatny ale mogła ci chociaż bardziej oczka podkreślić. No chyba, że to na fotce tak wygląda :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość