Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 mar 2008, 20:05

NOWA, nie wiem czy będę miała jeszcze usg, może zrobią mi jak nie będą pewni jak dzidzi się ułożyła.
Z Milanem w ciąży 14 kg przytyłam od razu po porodzie 7 kg mi spadło ( a Milano 3,5 ważył)
A jeszcze 10 kg mi spadło gdzieś do pól roku po porodzie, jak się karmi piersią to bardzo szybko waga spada, bo potem ważyłam mniej niż przed ciążą, ale jak odstawiłam Milana od piersi to znów mi się przytyło no i praktycznie od razu ciąża druga wiec moja waga ostatnio bardzo skacze.
Zaraz pokażę fotek kilka jak wyglądałam zaraz po porodzie, potem 3 miesiące po porodzie a potem pol roku :ico_oczko: , a i przed pierwszą ciąża pokaże

spinka, ja zmywarkę kupię jak urodzę dzidzię, za kaskę z porodu, no chyba że uda sie jakoś teraz bo ostsnio trochę pokombinowałam z podatkami za 2005 rok wiec moze przyjść jakis zwrot :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-05, 19:37 ]
kurde zdjęcia mi wcieło, ale jestem zła, wkleje innym razem :ico_zly:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

06 mar 2008, 10:39

Hej :ico_ciezarowka: widzę, że dzisiaj ja pierwsza :-)

U mnie piękny dzień się zapowiada, niebo bezchmurne i tak zapowiadają cały dzionek, super, choc jak dla mnie mogłoby byc trochę cieplej :-)
Nocka minęła spokojnie, tylko jeden raz wstawałam na sikanko :ico_oczko: Wstałam o 7.30 m. trochę niepocieszony, pyta, kto mu sniadanko zrobi :ico_szoking: :-D (przez dwa dni odkąd mam zwolnienie wstawałam z nim i mu śniadanie robiłam-chłopak chyba myśl, że juz tak będzie :ico_haha_01: )
Dzidzia właśnie koziołki fika więc chyba ma się dobrze, zapodaję jej trochę słoneczka przez okno :-)

A co tam u Was, piszcie :-)

[ Dodano: 2008-03-06, 09:51 ]
No już jestem z :ico_kawusia:

Powoli pewnie bedę zabierac się do zamawiania łózeczka (wybór ostateczny), materacyka, pościeli i przewijaka. Chcę te zakupy jakoś rozłożyc w czasie.
Właściewie to jeszcze nie jestem pewna co do łózeczka-kojca, czy któras ma już kupione, albo upatrzone?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

06 mar 2008, 12:26

Rybki złote jestem juz po USG :-D
dzidzia urosła niesamowicie przez ostatnie tygodnie, z główki i nogi wychodzi już 25tc5d :ico_szoking: waga ok. 500 g , lekarz powiedział że duza dzidzia ale nie swiadczy to nic a nic o tym jaka bedzie przy porodzie. No ale juz mam wizje tej wielkiej głowy :ico_olaboga: :ico_szoking:
a teraz to co was najbardziej interesuje, nie? A wiec tak: mały łobuziak wsadził ręke między nogi i zacisnął :-D ale lekarz uparcie zagladał ,zagladał i stwierdził że "tak jakby cos tam dyndało" z tym że nie okreslił się, tzn. skłania się ku faetowi ale kazał nie nastawiać sie bo nie jest w stanie stwierdzić na pewno.
dzwonie do taty a on mi mówi że on czuje ze to będzie facet, zobaczymy :ico_oczko:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

06 mar 2008, 12:28

Cześć!!
NOWA, łóżeczko turystyczne już wybrałam

http://allegro.pl/item304166351_lozeczk ... esign.html

Moje szwagierki takie mają i są naprawdę fajne.

Mam już trzeci dzień ból w dole brzucha (taki jak przed miesiączką) :ico_noniewiem: Biorę No-spę, zastanawiam się czy Wy też tak macie???

Mój Ł. się rozchorował. A pogoda u nas piękna i myślałam, że wybierzemy się gdzieś na weekend. No ale może chociaż na kolejne oglądanie wózków go zabiorę??

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

06 mar 2008, 12:30

lulu_, mnie czasem tak pobolewa to od razu łykam nospe. ale to tak sporadycznie mam

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

06 mar 2008, 12:30

Marta26, niezły agent z Twojego dzidziusia :ico_oczko:
No i :ico_brawa_01: dla dzidzi za ładne przybieranie na wadze!!!

[ Dodano: 2008-03-06, 11:33 ]
Marta26, ja wcześniej nic podobnego nie miałam. dlatego zastanawiam się czy to normalne. Nie czuję żadnych bólów miednicy, krzyża itd. tylko jak przed @. A po No-spie rzeczywiście lepiej. Mam nadzieję, że szybko przejdzie!!!!!!

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

06 mar 2008, 12:38

lulu_, chyba najważniejsze wtedy sie położyc. a brzuch Ci twardnieje wtedy też?
A nasze dzidzi to agent niezły naprawde- miał taka czkawke że przez 5 minut nie dalo sie brzuszka zmierzyć, potem poszedł spac z reka miedzy nogami i w ogóle skopał ta "sondę" że lekarz był w szoku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

06 mar 2008, 12:46

Hej Marta super, ze z dzidzią wszystko w porządku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i zdrowo rośnie. Oj przekorne te nasze dzieciaczki :ico_oczko:
A co wagi to ja patrzę, ze w 23 tc (skończonym) na USG moja dzidzia ważyła 602 g :ico_szoking: , ale mnie gin nic nie mówiła, ze za duże :ico_noniewiem: Jejku ja też nie chcę rodzic wielkoluda :ico_olaboga:

Lulu_ super to łózeczko, też o takim myslę (kolor czerwony) lub jeszcze cos takiego, (ze względu na żółty kolor, który mi sie podoba)bardzo podobne :-)
http://allegro.pl/item319581927_lozeczk ... onus_.html

Współczuję choroby męża, faktycznie żal takiej pieknej pogody.
A co do bółów @ to zdarzają mi się, ale rzadko

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

06 mar 2008, 12:53

Marta26, ma już chłopak? charakterek :ico_oczko:
Mój synek był bardzo grzeczny - nawet lekarz go pochwalił. Ciekawe jak to będzie jak wyjdą z brzuszków???
Moja siostra w ciąży mówiła, że ma małego rozrabiakę. Potwierdziło się - Mikołaj od urodzenia jest bardzo ruchliwy. Od 5 miesiąca pełzał po całej podłodze :-D Teraz ma 9 i już nie można go dogonić.

Brzuch to mi raczej się nie napina. Tylko w niedzielę w nocy miałam silny skurcz, bo wybudziłam się ze snu. I od tego czasu zaczęły się pobolewania.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

06 mar 2008, 12:53

A ja juz dziewczynki wybrałam łóżeczko drewniane, materacyk i komplet pościeli. Jestem z siebie dumna, teraz to juz tylko zamówic i czekac :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość