Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

27 cze 2008, 22:11

Cześć Kobietki!!!
No dzięki za słowa otuchy, ale jeszcze dzisiaj na samą myśl mi się robi słabo i mam wyrzuty sumienia, że choć rozum mówił nie wychodź z pokoju to ja polazłam :ico_olaboga:
Co do picia to Karol wypija ok 150 ml soku, czy herbatki no i jeszcze cycuś do tego. Wodę mu próbuję dawać, ale nie jest zbytnio zachwycony, pije tylko w ogromne upały jak już naprawdę jest mocno spragniony.
Co do chodzików zgadzam się z Martą i Justyną że to chore urządzenie i nie mam zamiaru kupować. Ten pchacz jest w sumie nie głupi, ale raczej go nie kupię.
Marcia jak tam Krzysio? Lepiej sie czuje?
Jola super te filmiki :-D
Justyna przekaż gratulacje dla Gabcia od ciotki z okazji ząbka :ico_brawa_01:
wczoraj był we Wrocławiu jakiś festiwal reggae, firma Kuby obsługiwała imprezę i choć On sam był gdzieś indziej to mojej przyjaciółce załatwił takie opaski dzięki któeym nie musiała kupować biletu i mało tego mogła wejść dosłownie wszędzie, bo nawet za scenę, więc dzisiaj się chwali zdjęciem z synem Boba Marleya
ooo Ziggy Marley był we Wrocku? Czy jakiś inny syn? :ico_oczko: Ale Wam fajnie :-)
Miłej nocki! pa!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 cze 2008, 22:53

czesc ja po pracy padam maz dzisiaj usmiechniety i juz zwolnic mi sie nie kazal.Amortyzatory w aucie nam padly a w tamtym roku byly wymienione takie beznadziejne.Wiec znowu kasa a zbieramy na wczasy do Iwony wiec .....Maz ma jutro urodzinki musze cos mu kupic rano.Amelka dzisiaj kochana wypija 120 soku 120 herbatki i czasamiwode.Wszystkiego najlepszego dla MAKSIA :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 cze 2008, 00:00

My dojechaliśmy przed chwilą do Poznania, Ula już śpi, ja też zaraz zmykam.
Niestety, jak wczoraj się cieszyłam, że nie mam @, tak dzisiaj dostałam :ico_placzek: bez żadnych bóli.... więc jestem trochę nieszczxęśliwa z tego powodu, a taki miałam spokój :ico_noniewiem:
Kuba mnie molestuje z chodzikiem-powiedziałam, że nie i nie ma dyskusji, ale co jakiś czas do tego wraca-na szczęście zawsze ustępuje... Gabriel się jeszcze w życiu nachodzi, a to nie wyścigi, żeby się znajomym chwalić, że dziesięcio-miesięczne dziecko już chodzi-
Też nie zamierzam kupować chodzika, od wielu lekarzy słyszałam, że lepiej dla dzieci jeśli nie zaczynają chodzić za szybko, na pchacza raczej też się nie skuszę, bo z kasą trochę gorzej :-)
Jola fajne filmiki, słodkie masz te maluchy :-)
podrapała mnie w palec lewa jedyneczka :ico_brawa_01:
brawooooooo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Marcia, dobrze jest mieć znajomą osobę, która postawi na nogi, bo ma większą wiedzę na temat maluszków, jestem otwarta na wszystkie Twoje rady i instrukcje :-)
W końcu to zdrowie naszych maluszków jest najważniejsze, a nie jakieś nasze widzimisie.
mariola, dobrze, że z mężem już wszystko OKI.
Dobra laseczki, uciekam, bo padam ze zmęczenia...
Do juterka....

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

28 cze 2008, 03:25

heh natchnienia dostałam się troche rozpisałam!

siedze na kompie i gram w jakąś prymitywną gierke z kulkami co si eukłada.
nie moge zasnąć bo sie martwie o Krzysia.
pilnuje go!!!
budzi sie biedaczek co jakis czas i nie może przez nosek oddychac bo zatkany odciągam mu gruszką ale tego jest dużo i geste :ico_olaboga:
biedny sie tak morduje!
a mielismy jechac jutro na wycieczke do Norwich i kupic troche ciuchów dla nas wszystkich.

sama nie wiem co to jest w koncu - czy sie pochorował czy to zmiana klimatu.
w sumie poza katarem to nic bo ani gorączki ani marudny. nawet teraz jak sie obudzi bo mu nosek zatkało i meczy sie z oddychaniem jak mu czyszcze nosek to sie śmieje!!!
i nie wiem czy ubrac go cieplutko i wziąć jutro czy siedziec w domku!

u mnie już 2:24 - kurcze może jednak pójde sie położyć?
jakies pół godziny juz mały spi bez wiercenia i nie słysze żeby charczało mu w nosku! moze sie przespie

ide sie położyc a czy zasne to tez nie wiadomo!!! papa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 cze 2008, 08:04

dzień dobry!

Marta nie ma NIC lepszego do odciągania katarku niż "frida" polecam zakup-u nas się sprawdziła przy katarku i gilki codzienne też nią wyciągam,

nie popisze bo Gabika mam na kolanach... później zajrzę

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

28 cze 2008, 08:40

czesc my tylko sie witamy i zmykamy na zakupy .Czestuje was z okazji meza urodzin :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 cze 2008, 09:43

My się witamy z Poznania....
Marta nie ma NIC lepszego do odciągania katarku niż "frida" polecam zakup-u nas się sprawdziła przy katarku i gilki codzienne też nią wyciągam,
Dokładnie, też używam i jestem bardzo zadowolona :-)
Marcia napisz jak się dzisiaj Krzyś czuje i jedźcie z mężem na wycieczkę do Hampton Court (jak już Krzyś wydobrzeje). Tam jest piękny zamek i przepiękne ogrody i labirynt. Przepiękne miejsce, bardzo Wam polecam.
Zmykam położyć Ulę na łóżko, bo zasnęła mi na kolanach.

[ Dodano: 2008-06-28, 09:46 ]
mariola, wszystkiego najlepszego dla mężusia z okazji urodzinek :-) :ico_urodzinki: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

28 cze 2008, 09:57

dziewczyny moj bąbel ma zaropiale oczko i mu lzawi, jak mu pomoc, czym przemyc??

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 cze 2008, 10:03

[ Dodano: 2008-06-28, 10:04 ]
Misiu, na szkole rodzenia polecali nam zwykłą sól fizjologiczną do przemywania oczek (ja ją od początku stosuję i pomaga) i kazali nam myć od skroni do noska, a nie odwrotnie!!! Możesz też użyć rumianku, ale może on uczulić Twojego Bąbla :-)
Ostatnio zmieniony 28 cze 2008, 10:09 przez pinko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

28 cze 2008, 10:07

a ta sol kupie w aptece??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości