Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 kwie 2007, 15:44

Maggie tak mala lubi ten berecik ale nie powiem czasami jak ja wkurzy berecik albo ma go juz dosc to sobie go sama sciaga hehe Ale tak to go lubi i pasuje jej w nim
Mama_Kingi ja wiem ze trzeba uwazac i wiem co przezylas jak twoja mala sie tym biszkoptem zakrztusila ja tez to przezylam tylko ze moja Nicole podczas picia herbatki sie tak zachlysnela ze myslalam ze niewiem co sie stanie ale na szczescie tak ja przekrecalam az w koncu zlapala oddech oj az niechce o tym wspominac :ico_nienie:
Na szczescie przy jedzeniu biszkoptow sie mala nie zakrztusa i nie polyka wiekszych czesci no ale ja wiem ze wszystko sie moze zdarzyc jak to u malych dzieci
Teraz malutka spi a ja moge pogadac mala ma katarek niewiem czemu ale juz jej przechodzi dalam jej kropelki i jest lepiej
Justyna zycze powodzenia i trzymam kciuki za adusie Wracaj do zdrowia mala :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-04-18 ]
A moja mala to sie do chodzenia zabiera ostro.. Juz stoi na calych nozkach i jeszcze moze z miesiac i zacznie chodzic bo ja normalnie ja biore pod paszki a ona zasuwa sobie po calym pokoju jak maly samochodzik i przebiera tymi nozkami ze az jestem w szoku :ico_szoking: ze to tak szybko u niej idzie.. No i powiedziala juz tez mama z czego sie ciesze niezmiernie :-D :ico_brawa_01: Oj widze ze was niema no trudno..

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

18 kwie 2007, 15:56

Kourosh wazy tylko 9.300 :ico_olaboga: :ico_placzek:
dokladnie 2 miesiace temu wazyl 8.980kg ...

ten cholerny remont, brak kuchni przez ponad 20 dni, zabkowanie i brak apetytu, wreszcie moje chorobsko ... :ico_zly: wszystko to odbilo sie na moim Misiu, ale to do mnie nie dociera ( chociaz sama o tym pisze) ...
mam wrazenie,ze go zaniedbalam, ze jestem wyrodna, ze z czyms sobie nie poradzilam ... plakac mi sie chce dziewczyny :ico_placzek:

a HV na to,ze wszystkojest ok tylko dziecko ma jesc, a Kourosh nic ... jak wrobelek dziobie i tylko cyca chce
wiec od dzis rezim;
jedzonko na tysiace sposobow az wkoncu cos polubi ...
kuchnie od kilku dni mam wiec zaczniemy w niej urzedowac ... trzymajcie kochane kciuki, a ja ide zadzwonic do mamy i wyplakac sie jej ... :ico_placzek:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 kwie 2007, 16:23

diem, nie rozpaczaj tak kochana...bzdury jakieś piszesz...TY WYRODNa????????????!!!??!!!!!!!!!!! :ico_nerwusek: bo na Ciebie nakrzyczymy i się skończy....Jeseteś SUPER MAMUSIA, a to że był remont u WAS, przecież trza było zrobić, prawda??? Jak nie teraz to pozniej wię c sprawa jest jakby jasmna!!!
Najwazniejsze że Kourosh nie schudł, a na przytycie ma jeszcze czas!!! Je owocki i jogurciki z tego co pisałaś...to BARDZO DOBRZE! Teraz kiedy juz macie kuchnie i wszystko jest Oki to bedzie jadł za dwóch , zobaczysz.
No...proszę Kouroshowi dać całuski od Cioci Madzi i kumpla Antosia i już sie nie rozklejać :ico_nienie: :ico_oczko: :588: :588: :588:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

18 kwie 2007, 17:41

diem, a co to ma byc????? spokój
przeciez przybiera na wadze...a im starsze dziecko tym mniej bedzie przybierac.......
najwazniejsze ze chce cycusia
przeciez Mateusz wcale nie jadl nic kompletnie..tylko mleko..zero deserków..obiadków....a od ponad miesiaca je wszystko i to jakie porcje....a wazy 9800....a urodzil sie prawie 4
a twoj Kourosh byl mniejszy .....naprawde nie masz sie czym martwic ...jestes kochana..kochającą matką!!!!!!!!!!


wisniowamama, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Igorka za nowe postępy

[ Dodano: 2007-04-18 ]
kurcze dziewczyny..ja tez jakas rozbita jestem...Matuś jest taki niegrzeczny.....czasmi juz sobie nie daję rady......nie potrafi sam sie zająć zabawą....caly czas chce na recee..ale po chwili tez mu zle.....i sie wyrywa...dzis nie wytrzymalabym w domu..poszlismy po poludniu na spacer..choc wieje strasznie.....i do mojej mamy...zeby odreagowac
i moja mama nas odprowadzala..mówi papa ..a matuś jej macha.....jakie to bylo cudne..pierwszy raz zrobil papa....az mialam łzy w oczach.....kochany mój niegrzeczny szkrabek!!!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 kwie 2007, 19:04

:ico_brawa_01: dla Igorka za nowe umiejętnosci :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: dla Matusia za pierwsze "papa" :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Ja tez juz dzisiaj padam, ale ciesze sie bo nie mam zaległosci w prasowaniu, bo robie teraz wszystko na bierzaco :ico_oczko:
Antoś dzis mało spał w dzień wiec licze z noc bedzie ok.
Zaraz kapiemy ksieciunia i usypiamy.
Dziewczyny czy Wasze maluchy jeszcze maja smoczusie???

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

18 kwie 2007, 19:58

hej baboski po pierwsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla maluszkow za nastepne postepy...one nas codziennie czyms zaskakuja to naprawde niesamowiet jak one sie ucza i lapia o co chodzi .....mi tez sie zcasmi plakac chce ze maly tak wszystko rozumie
po drugie :wpale: :wpale: :wpale: dla diem co ty piszesz i jak mozesz tak myslec !!!!! iza ma racje dzieci w pierwszym polroczu tak duzo przybieraja na wadze a pozniej juz mniej takze wyluzuj i nie jestes niczemu winna :ico_nerwusek: i prosze przestac
maggie to maly dostaje jeszce ale naprawde rzadko npb tylko ja mu sie mleko skonczy w butli bo wtedy czasami jest pomocny a tak to nawet jak zasnie to mu wyciagam smoka ....ale nigdy nie bylo takz e dostawal smoka ot tak sobie albo jak marudzi raczej typowo do zasypiania ....chociaz ostatnio na spacerach sprawdzaja sie chrupki juz pare razy zasnal z chrupka w rece:)
i ma tylko jednego ..mam znajoma jej synek ma poltora roku i chyba z 5 smokusiow ....nie rozumiem tego bo on nawet jak jest spokojny i sie grzecznie bawi to czasami ma :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_puknij:
no i ostatna wiadomosc ktora mnie bardzo zaskoczyla ......luli ma 7 zeba :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: uwierzcie mi ze nie mam pojecia kiedy wyszedl bo w paszcze mu zagladam pare razy dziennie :-D a on juz jest naprawde spory :ico_szoking:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 kwie 2007, 20:39

iwonap pisze:ostatnio na spacerach sprawdzaja sie chrupki juz pare razy zasnal z chrupka w rece:)

Mój Antos tak samo, zasypia z chrupką :-D
iwonap pisze:no i ostatna wiadomosc ktora mnie bardzo zaskoczyla ......luli ma 7 zeba

Gratulacjony ogromniaste dla Luliego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ANTONIU jak zwykle po kąpieli małą awanturkę odstawił, no i stwierdzilismy ze mu kupimy na lato basenik taki dmuchany, a mój B powiedział, ze jak mu już kupimy to musimy się przygotować że będziemy mu musieli w nim ścielić do snu :ico_haha_01:
Antos kocha wodę!!! Wogóle nie boi się wody ani mycia głowy no i uwielbia myć ząbki (to sie pewnie jeszcze gdzieś po drodze zmieni ale narazie cieszymy sie bardzo!) :ico_haha_02:

No to i ja sie pochwalę, nie wiem czy już pisałam ale Tosiek ma w swoim 11 miesięcznym słowniczku nowe słówko a mianowicie "bip bip" co oznacza samochód :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

18 kwie 2007, 21:21

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Piotrusia!!!!!


:ico_brawa: :ico_brawa: dla Antosia!!!!!! słodziutki!!!!!!

Matuś cmoka smoczka dosc często......do spania .....na spacerkach tez raczej.....i jak jest marudny......niestety.......ale dzieki niemu jest spokojniejszy.....
wiem ze nie powinien bo bedzie coraz gorzej z oduczeniem go ....ale boję się ze bez smoczka bedzie jeszcze bardziej nerwowy!!!!!
maggie jak tam z odcyckowaniem sobie radzicie???

ja uciekam spac......do juterka!!!!!
na koniec jeszcze baleronki mojego Matusia!!! foteczka specjalnie dla iwony bo chciała mi schrupac syneczka..wiec jej pokazuje co ją czeka:


Obrazek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

18 kwie 2007, 21:37

Iza a tak dokladnie toskad jestes?? ze szczecina?? bo jak tak to moze jak bedziesz kiedys miala gorszy humorek to mozemy sie razem wybrac na spacerk, poznamy sie, pogadamy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 kwie 2007, 21:48

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich SZkrabów ... za nowe słow a , nowe ząbki , nowe umiejętności ....

całuski dla Matusia za te fałdki ... nie ma się czym chwalić ale Malwina ma większe ... he he ...ale to po mamusi :ico_wstydzioch:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość