Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

14 mar 2009, 13:32

Milutka- przeczytam, ale powiedz mi szczerze ból bólem ale zapomina sie i można przeżyć ?

[ Dodano: 2009-03-14, 12:34 ]
gdzie dokładnie to opisałas na poród i połóg?

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

14 mar 2009, 14:11

Ania - za 38 tydzień :ico_prezent:
Dzięki Dorotko :-)

milutka ja też przeczytałam no i rzeczywiście lekko nie miałaś :ico_sorki:
ale dałaś rady :ico_brawa_01:

Ja teraz mam dużą ochotę na jogurty, bo wcześniej w ciąży mi nie smakowały, ale tak w ogóle to lubię ;) Zrobiłam już dzis prani ei obiad teraz jeszcze poodkurzam i poumywam podłogi a potem już odpoczywam.
Od czasu do czasu mam skurcze i dzidzia też już spokojniejsza sie robi ale jak na wieczór się rusza to wówczas ja ruszyć się nie mogę bo boli :ico_olaboga:

Na szczęście jak dotykam brzucha albo mówię do maleństwa to raz mocniej raz delikatniej ale odpowiada jakimś ruchem :-D

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

14 mar 2009, 14:13

Wyślijcie mi linka z tym opisem porodu Milutki bo ja znaleźć nie moge :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

14 mar 2009, 15:36

hej Mamusie :-D
ja juz po szalenstwach w ciuchaczu o ile mozna to nazwac szalenstwem nie dosc ze drogo to jeszcze nic nie bylo :ico_zly:
wrocilam , przespalam sie bo padnieta bylam a teraz zbieram sily zeby sprzatac ale cos mi sie wydaje ze nie zbiore tych sil :-D , sypialnie posparzatal Adam bo na kaca najlepsza praca :-D i ulozyl plytki na podlodze w malym przedpokoju , jak on ma byc taki pracowity na kacu to niech pije codziennie :-D :-D
ja powinnam zrobic generalny porzadek w pokoju Lenki - biurze ale okropnie mi sie nie chce :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: narazie mamy tu taki maly skladzik :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

14 mar 2009, 15:59

Milutka- przeczytam, ale powiedz mi szczerze ból bólem ale zapomina sie i można przeżyć ?
tak tak da sie przezyc ale sa takie momenty ze myslisz ze umierasz ze nie dasz rady itd, ale wszystko mija naprawde tylko jeszcze chodzi sie tydzien czasu jak kaczka po na cieciu i to wlanie potem najgorzej boli!

Dora, http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... &start=290

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

14 mar 2009, 17:20

Oglądałam właśnie film " Zajście awaryjne" o kobiecie, która dowiedziała się, że w wieku 33 zostało jej już tylko jedno jajeczko i ma ostatnią szanse na zapłodnienie bo jak nie to nie będzie mogła mieć dzieci, a ona bardzo tego pragnęła. Na domiar złego rozstała się z facetem. Trochę się wzruszyłam choć film ogólnie jest zabawny. Na szczęście dobrze się kończy ;)
jak on ma byc taki pracowity na kacu to niech pije codziennie :-D :-D
adka uważaj z wypowiadaniem życzeń :-D ale dobrze, że sam umie ułożyć płytki ;) mój mąz też się tego nauczył i sam układał w kuchni i na korytarzu ;)

[ Dodano: 2009-03-15, 10:33 ]
Hey dziewczyny!
Widzę, że odpoczywacie :)
Ja też dziś jednak będzie relax czynny, bo świeci tak pięknie słonko, że mam ochotę na spacer :-D

Pozdrawiam niedzielnie :-)

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

15 mar 2009, 11:57

Ja melduję się jeszcze w dwupaku, ale po nocnej akcji myślałam, że to już. Przez 3 godz. miałam skurcze co 8 min., ale w końcu usnęłam i przeszło. Dzisiaj jestem cała obolała.

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

15 mar 2009, 13:42

dzien dobry :-D
Przez 3 godz. miałam skurcze co 8 min
to dobrze ze minely jeszcze chociaz z tydzien i juz dzidzia bedzie bezpieczna

oj cos tez nasz watek pusciutki , mamusie juz sie solidnie przygotowuja do maciezynstwa :-D :-D

a ja wlasnie robie obiad dla 6 osob :-D i w sklepie bylam na piechotke wiec mam dzisiaj pracowity dzien a na 16 lece do znajomych :-D :-D
wszyscy mi wroza ze do terminu nie wytrzymam :ico_olaboga: , 18 ide do gin i zobaczymy co on powie :-D

ma juz 18 kg na plusie :ico_zly: chyba za szybko cos na wadze przybieram takl mi sie wydaje bo przez miesiac przybylo mi 4 kg a prawidlowo kest 0,5 na tydzien ci daje 2 kg na miesiac :ico_olaboga: a ja juz ma 4 na miesiac a przciez jescze miesiac przedemna :ico_szoking: cos mi sie wydaje ze na 20 sie nie skonczy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

15 mar 2009, 13:45

misiunia_29, bo to na Ciebie niedługo przyjdzie pora kochana :)

milutka :ico_olaboga: :ico_olaboga: jak tak czytam to w sumie ciesze się, że Wiktorek leży pośladkowo i chyba wole żeby sie nie odbrócił :-D śniło mi sie w nocy, że sama go obracałam i kopnąl mnie tak, że zrobiła sie dziura w brzuszku i taka śliczna mała nówżka wystawała

dziewczyny jak nie oglądałyście "to nie tak jak myślisz kotku" to zobaczcie koniecznie - ja sie mało nie posiusiałam taka komedia

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

15 mar 2009, 14:45

"to nie tak jak myślisz kotku"
ja oglądałam, też mi się podobało :ico_haha_01:

misiunia to rzeczywiście coś Twoja dzidzia rwie się na świat :ico_oczko:

My byliśmy juz na spacerze i jest tak pięknie, że mogłabym rozłożyć koc i leżeć sobie na trawce, gdyby to nie był jeszcze marzec :-D Czuję się super jak jest taka pogoda :509:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość