Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 paź 2012, 10:17

Nostromo Borys też się uśmiecha jak dzieci widzi :) uwielbia jak odprowadzamy Emi do przedszkola bo tam pelno dzieciaków, a ostatnio puscilam mu na YouTube filmiki ze smiejacymi się dziećmi. Hehe śmiał się jak głupi :)
A katar to może efekt kolejnych zębów ?? A nawet jeżeli nie to się nie obwinjaj bo Tak jak Gabi pisze teraz wszędzie pełno zarazków.
Mad jak wycieczka pociągiem? Podobało się Martynie?

Bylam na ciuchach bo chciałam kupić pajace Borysiowi. Pajacow co prawda nie było ale z pustymi rękami nie wyszłam :)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 paź 2012, 10:23

Dzwoneczek Wow gratuluje zabkow :) u nas nadal dwa na stanie :)
A co do spania małego to Tak mi przyszło na myśl... może ma lozeczko na żyłach wodnych postawione? A lekarz nic wam nie przepisał? Koleżanka miała podobnie z corka I dostawala mała hydroksyzine. No albo poprostu Patryk potrzebuje twojej bliskości I tyle :) ale swoją.droga żyły wodne sobie sprawdźcie :)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 paź 2012, 21:12

Dziewczyny jeszcze tydzień muszę wytrzymać bez mojej małej. Jeżdżę codziennie do pracy i się uczę. Wracam, odbieram małą od mamy chwile powygłupiamy się i idzie do spania. A tęskni mi się za nią za dnia strasznie.

U nas coraz mniej drzemek. Rano około 10, a potem koło 15 lub 17, a czasem wcale.
Je 5 posiłków dziennie, pomimo braku zębów fajnie wcina bananka.
Dalej robi masę kupek :ico_olaboga: i walczymy z odparzeniem. Furczy dalej w nosku. To na zębiska. Mama moja wypatrzyła na dole zęba że krótka drga przed nim by ujrzał światło dzienne ;-)

W niedzielę bylismy u tesciowej pociagiem i Martynce sie mega bardzo podobalo. Najlepsze byly lampy i bujanie. A potem ludziei dzieci. Sprzedawala usmiechy i czestowala chrupkiem nadgryzionym :D Naprawde spisala sie na medal w jedna i druga strone. Nawet dala rade zasnac pomimo halasu i wstrzasow. A tutaj dokumentacja z powyzszego :ico_haha_02:
Obrazek
Obrazek

Aga26 do mieszkania bezproblemowo sie przyzwyczailismy. Walcze z tym by glowa nie uderzac o okap i to jedyny mankament :-D A o jakim to wyjezdzie mowa ? Bo chyba nie doczytalam...
dzwoneczku fajnie ze jestes :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 paź 2012, 21:24

Docelowo mialam zajmowac sie mailowa informacja o promocjach etc... a w efekcie koncowym bede przedstawicielem handlowym w branzy nagrobkowej :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 paź 2012, 21:28

. może ma lozeczko na żyłach wodnych postawione?
a jak to sprawdzić?
A lekarz nic wam nie przepisał? Koleżanka miała podobnie z corka I dostawala mała hydroksyzine.
nic...a ten lek mam, bo Dawidkowi w tamtym roku podawałam....ale nic nie zdziałał...ale spytam sie czy moge podać Patryczkowi...bo za tydz idziemy na kontrol...bo aktualnie jesteśmy od dzisiaj na antybiotyku
Dziewczyny jeszcze tydzień muszę wytrzymać bez mojej małej. Jeżdżę codziennie do pracy i się uczę. Wracam, odbieram małą od mamy chwile powygłupiamy się i idzie do spania. A tęskni mi się za nią za dnia strasznie.
a co to za praca? Chyba tą wiadomość ominęłam...rano przy Patryczku próbowałam was doczytać...teraz moge spokojnie to zrobić :-D
super mała podróżniczka :-)
...oi własnie widzę twoją wiadomośc...no super...nietypowa praca ci sie trafiła :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 paź 2012, 21:38

Moj maz pracuje w tej branzy stad mam taka mozliwosc ;-) To hurtownia nagrobkow.
A praca Gabi tylko w domu. Z tym ze teraz musze sie podszkolic wiec jezdze tam na cale dnie.

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 paź 2012, 22:55

witajcie!
Nie wiem czy ktos mnie jeszcze pamięta, to ja agasioc :ico_oczko: - zapracowna na maksa, ale dziś znalazłam chwilke, zeby wpaśc, poczytać i napisac co u nas.
Na poczatku to ogromne gratulacje dla Waszych maluszków za ich postępy. ciekawe kto pierwszy postawi samodzielne kroczki. Chyba Amelka przoduje:)
Widze, ze i u mamusiek nieco sie zmieniło- - Nowe mieszkanka, prace itp. super cieszę sie i gratuluję.
Co u mnie, jeśli to kogoś interesuje :ico_oczko: a wiec pracuję pełna parą, w wekendy uczę sie a wieczorami pisze moja prace magisterska;( koszmar. jest ciezko, ale Ola rekompensuje trudne chwile. Rosnie jak na drożdżach, w ubiegłym tygodniu zaczeła raczkować;) a wtym wstawać i chodzic za rączki:) poza tym jest przesłodka, daje buziaki, robi brawo i papa, poddryguje w rytm melodii.Jedynie zęby sie na razie nie pokazują;(
Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz, Nie myślcie o zamykaniu wątka, obiecuję wpadac jak najczesciej. Pozdrowienia i buzaiczki dla wszystkich!!!

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

23 paź 2012, 10:12

Witajcie

Pogoda się u nas popsula buuuu

Agasio wielki szacun dla Ciebie ze jesteś w stanie wszystko pogodzić, I brawa dla Oli za postępy :)
Mad fajnie ze będziesz mogła w domu pracować a branża jak każda inna, ważne ze praca jest :)
Dzwoneczku na sprawdzenie żył wodnych jest stara metoda z obraczka I biała nitką. Jak nie znajdziesz nigdzie na necie to daj znac to ci na pw napisze :)
Beatka jak Hania?

Ciekawe jak Lenka od Jadzi I Kuba Eski...

Borys znowu poplakuje w nocy I śpi dość niespokojnie. Ciekawe czy to znowu zęby czy coś innego.
Aaa i wczoraj na drugie śniadanie Borys pierwszy raz jadł szyneczke z buleczka :)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

23 paź 2012, 16:37

hej

witaj agasio...pamiętamy o was i podziwiamy :ico_haha_02: i widzę ze oleńka pedzi z rozwojem...brawa dla dzielnej dziewczynki :ico_brawa_01:
Dzwoneczku na sprawdzenie żył wodnych jest stara metoda z obraczka I biała nitką. Jak nie znajdziesz nigdzie na necie to daj znac to ci na pw napisze :)
ok...poszukam :ico_haha_02:
Ciekawe jak Lenka od Jadzi I Kuba Eski...
....no własnie... :-)
Borys pierwszy raz jadł szyneczke z buleczka :)
super...ja już swemu daję kanapki z miodem :ico_wstydzioch: ...a zresztą zrobił mi sie mały niejadek...jak zje kaszkę o 6.30 rano...to az do 13 nie ma ochoty na nic :-| ...a zupki zje z łaską kilka łyżeczek...nie wiem co sie dzieje...teraz mogę zwalić na chorobę..ale wczesniej...??? ...na zęby????

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

23 paź 2012, 19:01

Dzwoneczku może Patrys ma teraz okres niejedzenia poprostu. Emilia jak miala rok to tez tak miala. Jedyna rzecza jaka jadla byly parowki :)

Powyciagalam dzisiaj i popralam zimowe kurtki i czapki, powyciagalam cieplejsze buty takze przygotowani jestesmy na nadejscie zimy :)
Chociaz na poczatku ciezko bedzie sie przestawic. Brrrr dzisiaj rano tak okropnie bylo.nie dosc ze zimno to jeszcze mokro i mgliscie... ech byle do wiosny :)
Moje mlodsze dziecie spalo do 17i ani mysli teraz isc spac a ja z checia wlazlabym juz pod kolderke :D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość