Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

17 paź 2013, 09:32

najgorsze to czekanie :ico_sorki: :ico_sorki: u nas juz niezla nerwowka..

Do tego maz mnie wkurza bo lezy mi pranie do prasowania kazdy mi mowi zostaw nie ucieknie bedzie lepiej jeszcze poprasujesza jak nie to mama zrobi.. a ten przychodzi po robocie i nie poprasowalas ile bedzie to lezec?? Ja pier... no jakbym miala zyczenie jedno to bym chyba zazyczyla sobie zamiany z nim choc na 3 dni.. ciekawe ;-)

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

17 paź 2013, 12:32

kamilka - ach ci faceci , ja czasami to mam ochote swojego udusić.
Chyba wybiorę się na maraton po sklepach może w końcu coś się u mnie ruszy .
szkieletorku - gdzie jesteś

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

17 paź 2013, 12:58

Z Adamem juz mi tak strasznie isc do przedszkola
A bardzo daleko musisz iść do tego przedszkola?
Mnie spacerki się podobają ale co z tego jak noga-żylaki nie pozwalają.
ten przychodzi po robocie i nie poprasowalas ile bedzie to lezec??
Nigdy mi mąż nie powiedział niczego w tym stylu.
Choć też mamy gorsze dni.Bo od soboty gdy mąż coś wypił nie gadamy.Odzywamy się tylko tyle co musimy przy córce.Bo nie chce by ona cokolwiek odczuła.Ale na niego mam nerw cholerną. W tym tygodniu ma 2 zmiany więc wcześnie rano wychodzi gdy ja leżę i jedzie do taty pracować w polu, potem wpada koło 12 szybko je obiad i do pracy idzie.Wraca po 21 więc wiele się nie widzimy w tym tygodniu.

U mnie nocka nie za bardzo. Wstawałam 5 razy chyba do tego Lilcia coś 2 razy się przebudziła z płaczem .
Teraz mała śpi.Obiad zrobiłam ,zjadłam i też się położę. Mam zamiar umyć dziś te okna a potem mam prawie 400 zdjęć do posegregowania i ułożenia w albumie więc nudów nie będzie.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

17 paź 2013, 13:09

Hejka

Jak sie macie??

U nas ok, Maja dzisiaj slicznie mi w nocy spala :ico_sorki: jak sie polozylismy po 22ej to obudzila sie na cyca po 4ej, pozniej przez poltorej godziny bylo cycowanie, zmiana pampka, patrzenie w sufit, na koniec doprawila cycem i usnela no i spala do 9 :ico_oczko:
Teraz znowu od godziny spi, my juz obiad zjedlismy, chate ogarnelam i z synusiem sie tulimy :ico_oczko:
Aha i dzisiaj malej pepek odpadl :ico_brawa_01: :ico_haha_01: ale roznica, jej po 6 dniach a Marcelowi 5 tyg sie trzymal :ico_haha_01:


Jestem ciekawa jak tam spinka, pewnie nie bedzie miala zbytnio czasu zeby zajrzec

Trzymajcie sie laski :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

17 paź 2013, 14:36

dzisiaj malej pepek odpadl :ico_brawa_01: :ico_haha_01: ale roznica, jej po 6 dniach a Marcelowi 5 tyg sie trzymal :ico_haha_01:
No to spora różnica ale widać w każdym przypadku jest inaczej.
U Lilci mojej też się trzymał strasznie długo . Pewno koło miesiąca było ale dokładnie nie wiem bo nie zapisałam sobie a szkoda.
Pamiętam że mnie to martwiło bo większość osób mówiło że u nich po max tyg odpada .Ale położna środowiskowa i lekarz mnie uspokoił.
Maja dzisiaj slicznie mi w nocy spala
To w końcu będzie Maja czy Rozalia bo w suwaczku jest inne imię ?
A nocek oczywiście życzę takich codziennie a nawet lepszych . Ale zorganizowanie widzę że masz opanowane do perfekcji. Chciałabym tez tak szybko się odnaleźć.

Mała strasznie krótko spała więc nie zdążałam zasnąć nawet. Poleżałam tylko. Zaraz bierzemy się za te okna .

No myślę że Spinka po takich długim czasie w szpitalu będzie mieć co robić i ogarnąć jak wróci.Ale może choć na moment wpadnie i napisze jak się czują.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

17 paź 2013, 14:48

w suwaczku jest Maja Rozalia ;-)

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

17 paź 2013, 16:26

leona super że pępuszek odpad nie trzeba będzie już na niego uważać.
Mój maraton po sklepach się nie udał, Byłam w 3 sklepach , kupiłam tylko tusz do rzęs , cienie i takie tam . Ledwo co wruciłam tak mnie w pochwie zaczeło boleć,wziełam prysznic w razie czego i leżę sobie. Pochwa nadal boli. :

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

17 paź 2013, 17:57

Nie no opisalam sie cala litanie i cofnelam strone no ku.waaaaa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Dzisiaj mialam sporo energi wiec wzielam sie za sprzatanie ... i prasowanie ale po 2 miskach prania wymiekam... Adasiek dzis zajety bo mu baterie w pilocie od Wii wymienilam wiec ja moglam spokojnie nadgonic...

Maz mnie wkurza bo mnie zagaduje ze moglabym urodzic bo on urlop chce :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: no rozumiem go troche bo caly rok ciagiem bez urlopu ale zle to odczulam jakby bardziej mu zalezalo na urlopie niz na nas :ico_noniewiem: :ico_placzek:

lala hmm moze to juz daj znac ... no mnie jak w pochwie boli to zwykle cos z szyjka sie dzieje najpierw mi sie obnizala a teraz sie otwiera wiec kto wie :-D :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Leona my z pepkiem u Adama tez dflugo sie babralismy bo uzywalam jakis badziewi oscaniseptow czy co... wkoncu wzielam zwyklym fioletem i odpadl po 3 dniach :ico_urodzinki: :-D takze fajnie ze juz macie go z glowy:) a i nie moge sie napatrzec na twoje maluszki:)

Betina a jak u Ciebie??

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

17 paź 2013, 20:14

:ico_kawa:

u nas kikut w pępku odpadł w jakimś 10 dniu :-)

i kurcze jestem happy,byłam w mopsie załatwić to becikowe i okazało się ,że drugie 1000 złoty dostaniemy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i przez mc rodzinne 154zł ,trafiłam jeszcze na stary okres rozliczeniowy i liczyli dochód za 2011 a wtedy nie pracowałam więc nam przyznali czyli do mc na konto wpłynie 2154,00 aaaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a nie 1000
na rodzinne w nowym okresie szans nie mamy,ale ja nie liczyłam na nic prócz becikowego a tu proszę :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

17 paź 2013, 23:00

w suwaczku jest Maja Rozalia ;-)
Rany i znów dałam plamę. Ja nie wiem czy ja ślepa czy jak . Sorki za niedopatrzenie .
my z pepkiem u Adama tez dflugo sie babralismy bo uzywalam jakis badziewi oscaniseptow czy co
Gdy ja rodziłam to mówili że niczym nie odkażać. Tylko myc i wycierać do sucha .
Nie no opisalam sie cala litanie i cofnelam strone no ku.waaaaa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Znam to uczucie aż za dobrze.
jestem happy
No to rewelacja.Każdy grosz się przyda wiadome.

A ja umyłam te okna ale tylko w sypialni bo w salonie już mi się nie chciało.Potem wzięłam się za moje wywołanie prawie 400 zdjęć i dopiero niedawno skończyłam choć tak naprawdę nie skończyłam bo mi albumu brakło.
Teraz zjadam cieplutkiego pączka bo mam zrobiła i zaraz idę spać.
A propos mojego obżarstwa jakie mi od kilku dni towarzyszy .Jak u was z wagą ?
Ja mam jakoś 14-15 na plusie od początku i kurka powinnam troszku przystopować ale nie umiem sie powstrzymać.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość