Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 cze 2008, 10:15

tak, w aptece... ja mam zawsze w domu, zwłaszcza od narodzin Gabriela i Pinko dobrze mówi, od zewnątrz do wewnatrz przemywać

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

28 cze 2008, 10:28

Justyna , pinko dzięki, juz napisalam do meza zeby kupil jak bedzie wracal z pracy :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

28 cze 2008, 12:04

Witamy i my rano,
dzisiaj nocka wiercąca i spał wkońcu ze mną na łózku po północy w poprzek.

serduszkp tak wygląda ten śliniak http://www.allegro.pl/item383924382_tom ... zonka.html ja kupowałam u nas w sklepie ale tak samo wygląda (tylko jest niebieski :ico_oczko: )

marta no to mi się ładnie oberwało :ico_oczko: już nie chcę chodzika choć siostrzenica ma już 6 lat i nic z kręgosłupem na szczęście nie ma. Ale nie każdy jest taki sam i nad pchaczem się teraz też zaczynam zastanawiać, ale może wysarczy nam jeździk (samochodzik) który mamy w domu.

misia no i nam na początku jescze masaże kanalików pomagały bo się tam zatkać mogły, tylko to delikatnie trzeba łukiem brwiowym do noska i pod oczkiem też do noska.

mariola wszystkiego najlepszego mężusiowi :ico_tort: wiesz co tam u Iwony? jak tam podłączanie jej internetu?

uciekam bo Marcin dzisiaj w domu i już tu grał a ja chciałam tylko pocztę sprawdzić, do narazie

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

28 cze 2008, 16:14

ale tu dzisiaj pustki :ico_olaboga:
dziewczyny a ile razy dziennie mozna przemywac oczko ta sola???

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

28 cze 2008, 16:33

misia85, wydaje mi się że nie ma ograniczenia, jak zaropieje to przemyj, ta sól jest naturalna więc nie powinna zaszkodzić.

No i pustki fakt, dziewczyny sprzątają na niedzielę :ico_oczko: ja właśnie obiadek ugotowałam i lecę szamnąć :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

28 cze 2008, 16:55

hey.

Krzys dzis lepiej. tzn w nocy nie było fajnie poszłam spać o 4:30 naszego czasu czyli o 5:30 Waszego. wstałam o 9:00 i wziełam sie za sprzatanko i pojechalismy tylko do Lidla na zakupy i siedzimy dzis w domku. pogoda niepewna i nie chciałam brac Krzysia może jutro pojedziemy.

niestety ale tym razem na żadną wycieczke nie pojedziemy bo nie mamy auta a włóczyc sie z rzyskiem autobusem czy pociągiem to mi sie nie chce. pojedziemy w którys dzien do tego Norwich bo tam mamy juz rozeznane gdzie fajne sklepy i są dwie wielkie galerie chce Krzyskowi troszke ciuchów kupic takich juz na zime bo tu są tansze i lepszych firm- lepsze gatunkowo.


Misia solą fizjologiczną możesz przemywać do woli a możesz też kupic takie kropelki Sulfacetamid aaaa i jak to bedzie wracało cały dzien dzisiaj to idz z nim do lekarza bo może miec zapalenie spojówki a wtedy go bedzie bolec!


lece3 bo robimy dzis grilla musze wszystko przygotowac pa pa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 cze 2008, 17:15

My już po obiadku, pogoda kiepska, pochmurno i pada.
Misie, nie ma za co dziękować :-) zawsze chętnie pomogę, jeśli tylko będę wiedziała jak, a sól fizjologiczną możesz używać tyle razy ilę będzie potrzeba, nie zaszkodzi.
niestety ale tym razem na żadną wycieczke nie pojedziemy bo nie mamy auta a włóczyc sie z rzyskiem autobusem czy pociągiem to mi sie nie chce.
Bez auta też by mi się nie chciało :-)
Uciekam, bo Jarek woła mnie na jakiś filmik....

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 cze 2008, 18:15

Cześć dziewczyny.

Tęskniłyście troszkę???

Mieliśmy problemy z komputerem i trzeba było od nowa instalować Windowsa. Teraz śmiga trochę lepiej a od wtorku będziemy mieli o prawie dwa razy szybszy Internet.
Doczytałam Was mimo ze sporo tego było. :ico_olaboga:
U nas w porządku. Patryk jest troszke przeziębiony, od rana ciągnie nosem, mam nadzieje ze skonczy się tylko na katarze. Byliśmy dwa dni w przedszkolu, w pierwszym dniu widziałam jakis entuzjazm u niego za to drugiego dnia w ogóle nie był zainteresowany dziećmi i zabawami. Wziął sobie samochody i cały czas bawił się nimi sam. Troszkę się tym zmartwiłam tym bardziej ze nie dał sobie zabrac zadnej zabawki, krzyczał, płakał, nawet dwa razy rzucił się na podłogę. Mam nadzieję ze będzie dobrze. :ico_noniewiem:
Martynka tak przyzwyczaiła się do smoka ze ciężko jej juz zasnąć bez niego ale zasypia sama :ico_sorki: Ja jej daje czasami herbatke ale za bardzo nie przepada za nią, na spacerze chętnie pije a w domu jak chce pić daje jej pierś.
U nas tez kiepska pogoda, nie jest zimno ale co chwile sie chmurzy i pada a wczoraj cały czas były przelotne burze.

Na razie uciekam, mam nadzieje ze uda mi się zajrzec wieczorkiem to odpisze Wam na spokojnie :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

28 cze 2008, 22:18

czesc dziekuje w imieniu meza za zyczonka ja juz po pracy a maz w pracy na noc.Jutro idzie popoludniu wiec my same.Amelka dzisiaj mu plakala ze nawet kolacji nie zjadl ale za to julke wziela o dziwo babcia z dziadkiem do cioci na grila wiec mial tylko Amelka.Pytacie co u Iwony nic nie wiem bo intrernetu nie ma jeszcze a dzwonic nie ma jak bo jak ona w domu to ja w pracy. :ico_szoking: madziarka81, wydaje mi sie ze Patryk jak juz bedzie chodzil to zachowa sie inaczej najgorsze sa poczatki ale pamietaj ze nie mozesz popuscic chociaz to ciezkie bo samemu sie chce plakac ale jak raz go zostawisz w domu to juz koniec...Zmykam sie kapac i spac.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 cze 2008, 22:31

Pusto tu dzisiaj...
Tęskniłyście troszkę???
Bardzo... bardzo...bardzo.... :-)
Też mi się wydaje, że się przyzwyczai do przedszkola, potrzebuje trochę czasu, tam są i zabawki i inne dzieci.

My już po kąpieli, Ula śpi, ja też uciekam pod prysznic i lulu.... spać mi się chce.
Zrobiłam jej dzisiaj kaszkę na wieczór, ale wyszła trochę za gęsta i Ula się denerwowała, że jej nie leci przez smoczka, więc zaczęłam jej dawać łyżeczką, to się zaczęła denerwować, że tak mało, a była bardzo głodna, więc zrezygnowałam z tej kaszki. W końcu i tak wystygła i była zimna....
Zmykam, spokojnej nocki.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość