Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 kwie 2007, 22:02

A mój sam sie oduczył smoka ... teraz juz wogóle nie chce, zasypia bez smoka i jest Ok.
iza pisze:maggie jak tam z odcyckowaniem sobie radzicie???

A dziękujemy coraz lepiej, coprawda jeszcze nad ranem jest cycowanie, ale juz chciałabym to zakończyc bo trochę mni e to meczy...poza tym przeczytałam gdzieś że jak się daje cyca lub jakiekolwiek picie w nocy to dziecko sobie to koduje i budzi sie dokładnie w tych samych porach....ja juz to u Antosia zaobserwowałam.

iza, Antos też ma takie baleroniki :-D

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

19 kwie 2007, 07:59

Natashka, dzeki za propozycje.. chetnie bym sie z toba wybrala na spacerek..ale mieszkam w policach.....i w szczecinie jestem rzadko......sliczny twój Oskarek!!!! casłuski

a ja sie chyba sypię...nie radze juz sobie..wymiękam....mam taki kryzys z meżem jak jeszcze nigdy....nie wiem co robic..do tego mati taki nieznosny. ząbki mu idą chyba i non stop chce na rękach,..placze.....a poza tym wyczuwa na pewno moje nastroje i tez jest taki dziwny
a mielismy dzis jechac do moich pradziadkow na 50-tą rocznice sluby.....jakies 500 km...i chyba nie jedziemy..bez sensu

[ Dodano: 2007-04-19 ]
przepraszam ze tak was znowu tym zdjeciem rozciagnelam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

19 kwie 2007, 08:08

czesc baboski
iza dzieki ale lulus ma wieksze wiec schrupie mojego :ico_smiechbig: no chyba ze bede matusia miala pod reka to tez sie za niego wezme
dzieki za gratulacje baboski
u nas narazie sloneczko no ale przeciez o 8 nie pojde z nim na spacer :ico_olaboga: zobaczymy co z pogoda bo wczoraj strasznie wiallo
maly doslownie chwyta sie wszyskiego by wstac ...wczoraj probowal wstac na swojej malej sasiadce w jego wieku ale bardziej drobniejszej :ico_olaboga: i jednemu i drugiemu sie to podobalo a ja juz mialam wizje jak on spada i przygniata ta kruszynke :ico_olaboga:
musz sie jeszcze pochwalic z wczoraj sam stal chyba przez pol minuty.....codziennie cos nowego wymysla a ja biedna nerwy przechodze....chyba musze wyluzowac o osiwieje ... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 kwie 2007, 08:38

witam :ico_haha_01:
Moja Adusia sie rozchorowała na dobre :ico_placzek: :ico_placzek: .
Kaszle jak nie wiem z noska jej sie leje :ico_olaboga:
Już dzwoniłam doprzychodni na godz.11 idziemy na wizyte do lekarza zobaczymy co powie :ico_noniewiem:
U nas tez na razie słonecznie oby tak dalej :ico_noniewiem: .Jak wracałam o 6 z pracy to nawet było dość ciepło.

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

19 kwie 2007, 08:58

biedna ty justynko niedosyc ze po nocce to jeszcze po lekarzach musisz latac....usciskaj adusie od nas ...bedzie dobrze zobaczysz ....a to wszystko przez ta pogode wczoraj pizzdzilo a w poniedzialek bylo tak goraco jak latem ...moj lulik nawet na spacerku bez skarpetek a dzis nie wiem jak go ubrac ...
justynko trzymaj sie

iza bedzie dobrze zobaczysz kazda znas ma ciezkie dni i jest wymeczona ale musimy sobie pomagac chocby dobrym slowem by nie oszalec ...ja wczoraj juz bylam tak zmeczona ze jak maly dostawal butle przed spaniem to sie poryczalam .........i zaraz mi ulzylo ....
dziewuchy musimy byc silne dla naszych maluszkow bo kto jak nie my sie nimi tak zajmie? i tak je kocha? damy rade pomimo wszystko :597: :597: :597: :597:

Awatar użytkownika
dagusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 15 kwie 2007, 17:43

19 kwie 2007, 09:05

witam. :ico_buziaczki_big: dlaAdusi i szybkiego powrotu do zdrowia Moj babel tez od wczoraj jakis marudny niechce spac -w nocy co chwile pobudki-chyba te zabki mu juz wkoncu wyjda :-) wczoraj dostal ostatnia szczepianke -synagis-i caly dzien noszenie na rekach :( milego dnia

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 kwie 2007, 09:15

zdjecia Adusi

próbuje dorwac głośniczek :-D
Obrazek

słodkie lenistwo :ico_haha_01:
Obrazek

odkryła nową pozycje :ico_haha_01:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
dagusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 15 kwie 2007, 17:43

19 kwie 2007, 09:31

justyna25 swietne zdjecia :-D :-D

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

19 kwie 2007, 09:33

slodzinka z adusi mniam mniam .....justynka nie macie obnizonego lozeczka ? :ico_szoking: boze ja bym umarla z nerwow :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

19 kwie 2007, 09:37

justyna25, super foteczki!!!
duzo zdrowka dla ADUSI!!!!!!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość