Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

10 gru 2007, 11:12

Hej Kobietki!!!!
Ciekawe jak tam Monia. Ja też czuję takie kłucia jak mówicie, Gosia mam dokładnie to samo...muszę stanąć i aż mnie czasami prostuje tak mnie zakłuje.
Gratulacje z okazji ostatniego miesiączka!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Marcia mam nadzieję, ze te Twoje nóżki to tylko tak puchną, a nie ma to jakiegoś wpływu na zdrowie....Moja mama mi mówiła, że jej pod koniec bardzo puchły nogi i po porodzie wszystko wróciło do normy. A z brzuszkiem to mi moja gine powiedziała, że niektórym kobietkom to wcale nie opada, albo tak minimalnie że wcale nie widać.
Dziś coś się czuję średniawo. I wiecie co? Ja to w zasadzie to nie wiem jak te skurcze czuć, bo czuję coś zazwyczaj jak mój Miś się kręci. Kiedyś w nocy miałam chyba skurcze...ale to chyba po tabletkach czosnkowych mnie żołądek bolał, bo mnie kłuło tak jakoś wysoko.
Kończę na razie. Buziaki!

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

10 gru 2007, 11:18

Marcia mam nadzieję, ze te Twoje nóżki to tylko tak puchną, a nie ma to jakiegoś wpływu na zdrowie....Moja mama mi mówiła, że jej pod koniec bardzo puchły nogi i po porodzie wszystko wróciło do normy.


mam nadzieje ze wróci do normy!!! nie chce takich potworów stóp bleee :ico_placzek:

mz74 pisze:Ale czy Ty wogole mozesz chodzic??


jeszcze narazie tak chociaz delikatnie czuc takie rozpieranie jakby mi miało braknąć skóry i chciała popękac, ale trudno sie dziwic jak sa takie olbrzymie!!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 gru 2007, 11:39

Goonia pisze:Gratulacje z okazji ostatniego miesiączka!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


WY to juz na calego w 9 miesiaczku.... :ico_brawa_01:

Goonia pisze:Moja mama mi mówiła, że jej pod koniec bardzo puchły nogi i po porodzie wszystko wróciło do normy


Moja tez miala tak samo i musiala lezec przez to w lozku nawet pod koniec..... takze Marcia nie przejmuj sie napewno minie po ciazy!! :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

10 gru 2007, 11:40

Ja po zakupach juz w domu. Ostatnio idąc z moim dzieckiem sama jestem tak potwornie zmęczona ze az mi sie wszystkiego odechciewa. :ico_placzek:
Jak on potrafi wymęczyc :ico_olaboga: Dzisiaj tylko kilka razy udało mu sie wyprowadzic mnie z równowagi. Jest niedobry i w ogóle na dworzu sie nie słucha :ico_zly:
Nawet nie chce myslec jak ja bede wychodzić z dwójką :ico_olaboga:

Marcia ale te nogi naprawde masz opuchnięte :ico_szoking: Jeu dobrze ze to juz ostatni miesiąc. Gratuluję Tobie równiez dziewiątego miesiąca!!!!!!!!!

Ja wiem o jakim kłuciu mówicie ale jakos nie mam tego. Moze zdarzyło sie raz czy dwa :ico_noniewiem: Ciekawa jestem co powie lekarz.

Goonia pisze:Kiedyś w nocy miałam chyba skurcze...ale to chyba po tabletkach czosnkowych mnie żołądek bolał, bo mnie kłuło tak jakoś wysoko

oj ja tak często mam jak sie objem :ico_oczko:

Napisałam smsa do Moni, jak sie odezwie to dam znac chyba ze napisze cos na tt :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 gru 2007, 12:29

Dziewczyny a ja dzisiaj strasznie senna jestem i cos mi serce strasznie bile co jakis czas mam takie kolatania.Az mi głupio sie przyznac ale mnie jakos nic nie ciagnie do przygotowania sie do porodu wogole nie mysle o tym ze trzeba jeszcze tyle rzeczy kupic.Narazie dla mnie mam tylko podpaski pizame i szlafrok no i recznik.Jak bylam z Julka w ciąży to juz dwa miesiace wczesniej torba spakowana stala.Ja jeszcze nawet wszystkich rzeczy nie popralam ale dzisiaj wlaczylam juz pralke z jedna seria.Musze jeszcze baldachim wyprac i kocyk. :ico_ciezarowka: madziarka81, powiem ci ze moja Julka na dworze w miare grzeczna jest tylko z niej straszny uparciuch i jak cos sobie ubzdora to musze to zrobic bo inaczej koniec placz panika.....Dzisiaj wymyslila sobie ze idzie w bluzce na ramiaczkach do przedszkola i w spodniach swiecacych co za duze ma no i musialam jej to ubrac bo inaczej bylby placz w przedszkolu a teraz wole sie nie denerwowac.Ale jak urodze i bede miec wiecej sily to musze sie wziasc za nia (o ile nie jest za pozno) :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-12-10, 11:31 ]
Ja to mam pecha zawsze jak pisze to tu pustki sa.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

10 gru 2007, 13:35

Hej!
Dziewczyny czuję się dziś jak "dyniozaur", ledwo chodzę :ico_olaboga: Posmarowałam nogi żelem chłodzącym bo też mi coś nawalają, zrobiłam kawę bo bez tego ani rusz dzisiaj i mam kawałek ciasta ... może mnie pobudzi...przy okazji :ico_tort: dla Was też:)
Mariola i Madzia macie z tymi swoimi urwiskami. Ale i tak Wam fajnie, bo wy już bedziecie miały parkę, a my nie :ico_oczko: .
Nadal nie wiadomo co z Monią ? Reni też coś dzisiaj nie widzę... :ico_olaboga:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

10 gru 2007, 13:42

Monia odpisała ze wszystko u niej w porządku.
Miała skurcze dość silne ale przeszły.Postara sie odezwac wieczorkiem :-)

Goonia pisze:Dziewczyny czuję się dziś jak "dyniozaur", ledwo chodzę
oj ja tez juz odczuwam, szczególnie plecy mnie nawalają :ico_olaboga:
Goonia pisze:Mariola i Madzia macie z tymi swoimi urwiskami. Ale i tak Wam fajnie, bo wy już bedziecie miały parkę, a my nie
wszystko przed Wami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 gru 2007, 13:50

Dobrze, ze u Moni wszystko w porzadku! :-)

Ja wlasnie wrocilam z przerwy obiadowej.... zupka pomidorowa byla! :ico_haha_01:

Ja sie czuje jak slon w skladzie porcelany........ :ico_oczko:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

10 gru 2007, 13:51

Witam :-)
Rzadko piszę ale z czytaniem na bieżąco jestem :-D. Czytam o tym jak się czujecie, jak przechodzicie ostatni czas ciąży i widzę, że dolegliwości, które mi towarzyszą nie są odosobnionym przypadkiem.. To dobrze, bo mi dowiedzieć się konkretów od lekarzy jest znacznie trudniej niż Wam.. zwłaszcza, że w moim przypadku żaden ginekolog nie sprawdza czy u mnie wszystko jest w porządku :ico_zly:.
Przynajmniej wiem, że kłucia w kroczu to normalne, ból pleców mam także, często jak się ubieram i stanę na jednej nodze to aż mnie złamie w okolicy bioder. Brzuch pobolewa jak przy miesiączce coraz częściej.

mariola pisze:Az mi głupio sie przyznac ale mnie jakos nic nie ciagnie do przygotowania sie do porodu wogole nie mysle o tym ze trzeba jeszcze tyle rzeczy kupic.

Ja mam tak samo.. Tyle rzeczy kupić, tyle rzeczy zrobić.. A czasem to aż w panikę wpadam bo wszystko dla mojego synka jak na razie leży mi na stercie w pokoju i nie mogę ani poprać, poprasować, poukładać bo czekam na komodę.. i szlag mnie trafia bo zamówiliśmy ją ponad 2tyg temu, w ciągu tych 2 tyg miała być dostawa a przysyłają mi list, że do 11 stycznia się odezwą odnośnie terminu dostawy... a ja nie mogę czekać do 11 stycznia bo termin mam na 5 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Idę teraz zrobić kotlety mielone do obiadku a na 1.50 mam usg :ico_brawa_01: Ciekawa jestem ile mój maluszek waży i czy ułożył się już główką w dół :ico_haha_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 gru 2007, 13:51

No moja Julka z przedszkola przyszła z płaczem ponieważ znów wymysliła sobie ze chce iśc do Basi (sąsiadki)się bawic ja niestety nie pozwoliłam no i chyba wszyscy sąsiedzi słyszeli jak wraca tak wrzeszczała.Teraz jej przeszło ale naprawde trzeba miec stalowe nerwy. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-12-10, 14:48 ]
dziewczyny gdzie jestescie ja dzisiaj jakos sie nudze i caly czas wlanczam forum zamiast cos w domu porobic na swieta.

[ Dodano: 2007-12-10, 14:54 ]
[img][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/139/139001e328y008hp.gif[/img][/img]

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość