Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

30 sie 2008, 16:56

Kurcze normalnie poce sie jak dzik---chyba to hormony.MAm stracha,bo kolezanka pocila sie tak pare dni przed porodem i to w obu ciazach brrr.


A co do nosidelka,to pocieszylyscie mnie.Jesli od 3miesiaca to mam jeszcze troszke czasu na zakup.


Ide lyknac nospe bo znow mi twardnieje brzuch. :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 sie 2008, 17:00

ja bym jednak takiego noworodka nie wkładała kosteczki sa jeszcze miekie kregosłup musi sie troche usztywnic mozna dziecku spora krzywde zrobic przez takie wczesn wkadanie do takiego nosidełka :ico_noniewiem: taka jest moja opinie lekarzem nie jestem to nie wiem czy faktycznie takie nosidełka sa przystosowane dla maluszków od chwili narodzin ale patrząc jak moja cora sie rozwijała to jednak bym jej nie wsadzila tak wczesnie do zadnego nosidełka nawet z recenzja lekarza

[ Dodano: 2008-08-30, 17:01 ]
sarenka, a jesz magnez tez jest dobry na skurcze

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 sie 2008, 17:03

Hello

ale u nas fajna pogoda, ciepelko, az za cieplo :-D ale przyjemnie tak, wole to niz deszcze :ico_brawa_01: wlasnie wrocilismy przed chwilka z tego festynu pochodzilismy troche i musialam usiac bo tam mi sie brzuch spial ze isc nie moglam, a krzyz myslalam, ze mi odpadnie :-D ledwo do auta doszlam, juz sie rozsypuje :-D

mmarta
fajne te nosidelko, tez myslalam, zeby cos takiego kupic, ale jeszcze nie teraz, bo malego bym do tego nie wlozyla, tak dopiero od 3 miesiaca, bo kregoslupik i glowka malucha jest jeszcze slaba

miszka no piekne sukienusie, a te buciki cudenka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 sie 2008, 17:10

ja bym jednak takiego noworodka nie wkładała kosteczki sa jeszcze miekie kregosłup musi sie troche usztywnic mozna dziecku spora krzywde
dokladnie-na sam widok takiego noworodka w nosidelku z opadjaca glowa robi sie slabo-ja bym sie bala ze sobie skreci cos :ico_noniewiem:
Moja kumpela zaczela nosic troszke po skonczeniu 2 miesiaca ale jej synek urodzil sie 4300 i byl b.silny szybko trzymal glowe-mysle ze to tez sprawa indywidualna dziecka i tego jakie jest.
Moj moz sie bardzo upominal o to nosidelko stwierdzil ze wolalby tak chodzic na spacery :ico_noniewiem: no nic zobaczymy czy sie w tym dopnie z dzieckiem :-)

[ Dodano: 2008-08-30, 17:12 ]
Kurcze normalnie poce sie jak dzik---chyba to hormony.MAm stracha,bo kolezanka pocila sie tak pare dni przed porodem i to w obu ciazach brrr.
:ico_szoking: ja tez dzisisj ale u nas dzisisj cieplo :ico_noniewiem: to dlatego pewnie...jutro burze a od przyszlego tygodnia deszcze :-D nie ma to jak UK :ico_oczko:
wlasnie wrocilismy przed chwilka z tego festynu pochodzilismy troche i musialam usiac bo tam mi sie brzuch spial ze isc nie moglam, a krzyz myslalam, ze mi odpadnie ledwo do auta doszlam, juz sie rozsypuje
no i nastepna z objawami nadchodzacego porodu...chyba ide pobiegac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 sie 2008, 17:13

no i nastepna z objawami nadchodzacego porodu...chyba ide pobiegac :ico_oczko:
kochana a juz tam, zobacz ile ja juz czasu mam te bole i nic sie nie dzieje i sie nie zanosi na razie

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 sie 2008, 17:18

kochana a juz tam, zobacz ile ja juz czasu mam te bole i nic sie nie dzieje i sie nie zanosi na razie
:ico_noniewiem: ...ale przynajmniej mozesz sobie robic nadzieje...a ja ...
eee poczekam jeszcze ...dzisisj mama mi powiedziala ze sie niedziwi ze mala wogole nie chce wychodzic bo gdzie na tym swiecie bedzie jej tak dobrze jak tam w brzuszku :ico_noniewiem: -niby tak ale o mnie to juz nikt nie mysli :ico_placzek:
Pati a do Ciebie ktos po porodzie przyjezdza zeby pomoc...?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 sie 2008, 17:25

Pati a do Ciebie ktos po porodzie przyjezdza zeby pomoc...?
no tu stoi znak zapytania, mama moja nie moze bo ma tylko w lato urlop, mial tata przyjechac ale tez nie wiadomo czy przyjedzie wiec bede zdana na siebie, ale na razie sie tym nie martwie bo moja polozna bedzie u mnie codziennie wiec licze na jej pomoc. Ma przyjechac do mnie siostra z IRlandii na poczatku pazdziernika wiec troche bedzie mi razniej :-)

A do Ciebie sie ktos wybiera???

[ Dodano: 2008-08-30, 17:26 ]
Ja na razie musze leciec bede rozmawiala teraz z rodzicami na skajpie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 sie 2008, 17:29

A do Ciebie sie ktos wybiera???
wybierac to tak tesciowa i siora (ale ta z ktora mam ciagle spjecia) wjec im powiedzialam zeby sie nie wybieraly :-D
i bede sama-moja mama sama nie przyleci bo sie boi -no ale tez polozna do mnie bedzie przychodzic i jak co to moge z sioatra(ta fajna :ico_oczko: )codziennie przez skype rozmawiac wiec tez mysle ze dam rade...
no i jeszcze Wy bedziecie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-30, 17:29 ]
Ja na razie musze leciec bede rozmawiala teraz z rodzicami na skajpie
:ico_haha_02: do potem papap

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 sie 2008, 18:29

czesc wam dziewczynki, ja mialam kolejna noc do nonono :ico_szoking: Piote tak chrapał ze zawinełam bety i idac do salonu po ciemku potknelam sie o jego pieprzone klapki :ico_zly: i wpadlam na szafke :ico_zly: :ico_zly:
pojechalismy na zakupy wiec lodowka pełana :ico_brawa_01: i obiadek sie pichci :-D , mialam w planie jeszcze inne zkupy ale tak lało ze bylismy tylo w markecie ,a pod koniec bylam juz tak wykończona i maly tez ze zaczol sie rozpychac i kopac.
Miszka sukienki piekne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 sie 2008, 18:33

potknelam sie o jego pieprzone klapki i wpadlam na szafke
:ico_sorki: jeju to dobrze ze sie nie przewrocilas :ico_sorki: uwazaj na siebie :ico_nienie:
ja sie tak boje w wanie teraz podnosic i wstawac ze sie poslizgne :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość