Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 cze 2008, 23:02

Ja się zaraz kładę spać, ale siedzę do oporu z Kubą-On teraz tylko w pracy wiecznie :ico_olaboga: aż do wyjazdu ciągle pracuję, a później się nie będziemy tyle czasu widzieć...

we Wrocławiu od kilku godzin pada deszcz-przynajmniej powietrze lepsze...

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

28 cze 2008, 23:10

hej :ico_oczko:
ja przed chwila przyjechalam do domku..caly dzien w objazdach..jestem wykonczona :ico_noniewiem: a jeszcze musze o 2-3 w nocy jechac po meza do pracy 60 km :ico_olaboga:

nie mam sil nadrobic wybaczcie :ico_placzek:

wstawie tylko wam zdj pare i do jutra.. :ico_spanko: ja w nowej fryzurce :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

29 cze 2008, 00:00

A ja własnie skonczyłam ogldac 4 serie Chirurgów i ide spac. Serduszko bardzo ładnie wyglądasz i taka młodziutka jestes, tylko pozazdrościć :ico_oczko:

Dzięki za pocieszenie jesli chodzi o Patryczka, ja tez licze na to ze bedzie dobrze. Biedny przeziebiony jest i dostał na noc gorączki. Zasnął na stojąco tzn podpierał sie o kanape ale stał.
Martynka tez spi od 21, ciekawe o której obudzi sie na cyca.

Dobranoc, do jutra :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 cze 2008, 09:55

Cześć :-)
Nocka spokojna, jedno karmienie, wstałyśmy o 8. Teraz Ulek leży obok mnie i marudzi, jest śpiąca, więc myślę, że zaraz zaśnie.
Serduszko89, ładna fryzurka, kim jest ten chłopczyk na zdjęciach?

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

29 cze 2008, 09:58

pinkoto moj brat :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 cze 2008, 10:05

Młody wujaszek dla Maksia :-)

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

29 cze 2008, 10:31

Cześć Kochane :-)
Oj jak tam u Was dzisiaj? U nas pochmurno...Stawiam kawusię :ico_kawa:
Gosiu jak udały się Wam chrzciny?Czekamy na relację :ico_haha_02:
Madzia no jak tu za Tobą nie tęsknić? No nie da się nie tęsknić :-D
Marcia cieszę się, że Krzysiowi lepiej. No ale Ty się przejęłaś bardzo, bo tak długo nad nim czuwałaś. Ale jesteś kochająca i troskliwa mamusia :-)
Ewelina śliczne te foteczki. To już tam jest ta nowa fryzurka? Bardzo ładna :-) W ogóle jesteś stworzona do czarnych włosków. Nie wyobrażam sobie Ciebie jako blondaska.
Misiu jak tam to oczko u Dawidka? Ja też używam soli fizjologicznej i do oczu i do noska. Jak na razie jest ok.
Mariola spóźnione życzenia urodzinowe dla mężusia :-) :ico_brawa_01:
Dziewczynki dzięki za milutkie komentarze na NK :-D
Wczoraj cały dzień byliśmy na wyprawach. Najpierw u mojej babci, a potem u teściów. U babci Karolkowi strasznie spodobał się pies. Nie mógł oderwać od niego oczu i chciał się z nim pobawić :ico_haha_01: A u teściów strasznie chciał jeść ze mną wafelki. Musiałam mu dać chociaż polizać, bo nie dawał mi spokoju. Chyba z niego słodki chłopczyk będzie. :-)
Znikam na razie.papa!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 cze 2008, 10:52

Witam i ja,
tauś teraz bawi synka. w nocy nie spałam półtora godziny bo się mój mężczyzna wierciła i chociaż go wzięłam do siebie do łóżka to i tak wywiercić się swoje musiał choć zjadł.
serduszko super wyglądasz :ico_brawa_01:
madziu no ja też tęskniłam :-) i myślę tak samo jak reszta że z czasem się przyzwyczai, przecież to nowość dla niego

U nas pogoda taka se, niby słońce ale wiatr :/
uciekam może uda mi się męża namówić na wyjazd do Sandomierza

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

29 cze 2008, 11:15

Czesc a my wstalysmy dzisiaj dopiero o 10 a Julka o 10 40.Gotuje szybko obiad bo maz idzie na 14.Cos mnie brzuch boli.Serduszko89, ładnie wyglądasz w nowej fryzurce kogos mi przypominasz ale nie wiem kogo.Naprawde super taka mloda mamusia z wujkiem to na dziewczyny bedzie mogl chodzic :-D :-D :-D :-D .Zmykam zagladne pozniej

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 cze 2008, 14:18

A ja zostałam oddelegowana przez teścia do gotowania obiadu dla gości, których na dzisiaj zaprosił... właśnie dlatego nie lubie do Poznania przyjeżdżać, zawsze wymyśla mi jakieś zajęcia.... ostatnim razem jak byłam ubzdurał sobie, że powinnam plewić jego ogródek, zamiast z dzieckiem nad jezioro jechać.... masakra :ico_zly:
Ula zasnęła sobie chwilkę temu i na razie śpi :-)
Pogoda taka sobie, niby zimno nie jest i nawet czasem słonko wyglądnie, ale wiatr wieje, na szczęście nie pada :-)
Misu, Marcia jak Wasze dzieciaczki się dzisiaj czują?
U babci Karolkowi strasznie spodobał się pies. Nie mógł oderwać od niego oczu i chciał się z nim pobawić
Ulek tak wodzi oczkami za naszymi kotami i jak je widzi, to aż podskakuje na moich rękach, buzie szeroko otwiera, uśmiecha się i takie fajne odgłosy wydaje :-) Słodkie to jest, a jak któryś jest w pobliżu, to wyciąga do nich swoje małe rączki i chce dotknąć ich sierści, koty zazwyczaj uciekają, ale czasem dają się jej "pogłaskać".... jest wtedy taka skupiona... hehehe
Uciekam kończyć obiadek.....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości