Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 kwie 2007, 09:41

Witajcie, u nas jedna pobudka była plus cycowanie poranne, musze to jak najszybciej zakończyć bo cwaniak znowu sie domaga cycusia nad ranem juz się łobvuz nauczył :-D

iza, kochana :ico_pocieszyciel: jakby Cię rozumiem, ja tez chyba mam jakiś z mężem kryzys...nie wiem Jemu się chyba wydaje ze ja Go nie kocham, co jest bzdurą, wieczorami poadam , normalnie zasypiam na dole wystarczy że przyłoże ucho do poduszki i juz śpię.........
Nie wiem, chciałabym mieć siłę za dwie babeczki ale nie da rady :ico_olaboga:
Dobra nie marudzę...!!!!
iza trzym sie jakoś :588:

[ Dodano: 2007-04-19 ]
Justynka trzymaj się dzielnie, wiem co to choroba dziecka, koszmar.... :ico_pocieszyciel:
Całuski dla Adusi!!!
Iwonka ponowne gratulacjony dla Luliego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Super z Niego facet....ju z ma wsparcie :ico_haha_01: i to w (a raczej "na" ) kobiecie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 kwie 2007, 16:42

My juz po wizycie u lekarza.Adusia ma przepisany antybiotyk bo ma brzytkie jedno uszko buuuu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

na dodatek pediatra mnie wystraszyła bo wysłuchała szmery nad serduszkiem buuuuuu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: .Jak wyzdrowieje Adusia to do kontroli z serduchem.Jestem cała przerażona a jak to coś powarznego buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

19 kwie 2007, 17:35

witam cieplo :ico_haha_02:

dziewczyny jestescie kochane :ico_sorki: dziekuje za slowa wsparcia, a szturchaniec jakis mi sie nalezy ... wczoraj wpadlam w jakas paranoje chyba :ico_puknij:
nie widzialam sie z '' moja'' Health Visitor tylko z jakas inna :ico_noniewiem: dodam,ze Kourosh zaczal plakac na jej widok ( na szczescie bylam z D wiece go szybko zabral, a ja gadalam, a raczej sluchalam ) ...

Misiu jakby wiedzial o co chodzi wczoraj zjadl cale 2 ziemniaki z maselkiem i troche marchewki, a dzis juz jogurt z owocem na sniadanie ( i z odrobina platkow) :ico_oczko:
:one: oby tak dalej

buziaki dla wszystkich dzieciaczkow i mam :ico_buziaczki_big:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 kwie 2007, 17:52

justyna, idz jeszcze do innego lekarza...Ci lekarze to potrafią tylko straszyć ... :ico_olaboga:
Poza tym wkurzające jest to że nie wie do końca a już straszy ze jakieś szmery usłyszała....matko kochana...Justynka trzymaj sie , napewno wszystko bedzie dobrze....Adusia ma młodych rodziców i chyba zadne z WAS nie miało żadnych sercowych problemów...???
Kuruj malutką i nie denerwuj się :ico_pocieszyciel:
diem, no widzisz nie taki diabeł straszny, :ico_brawa_01: dla Kourosha za apetycik!!!
...my ostatnio też mielismy inną hv i nie podabała mi się, dzisiaj lecimy na ważenie, więc zaraz jak wrócimy to dane podamy...ale kto wpisze jak kaolci nie ma :ico_noniewiem:
Dwa tygodnie temu Antoś ważył 9.740...

dziewczyny co myślicie o tej \reklamie szczepionki pneumokoków....
Przeczytajcie tu http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=1298
Zgadzacie się z tym?

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 kwie 2007, 17:59

Maggie dzięki kochana :ico_buziaczki_big:
adusia przed chwilą zjadła obiadek:jabłuszko z piersią z kurczaka i kleikem ryżowym ale jej smakowalo :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 kwie 2007, 18:03

to dobrze że ma apetyt :523: :523: :523:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

19 kwie 2007, 18:24

iza z reka na sercu, ja to chyba sie kloce z moim D codziennie ... docieramy sie bolesnie :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-04-19 ]
justyna duuuuzo zdrowka dla Adusi :ico_buziaczki_big: :ico_pocieszyciel: nie martw sie... wszystko bedzie dobrze !!!

u dzieci nawet najdrobniejsze niepokoje nalezy sprawdzac, a pozniej okazuje sie,ze to nic powaznego :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

19 kwie 2007, 18:30

babsoki kochane..zal mi was opuscic...ale za godzinke wyjezdzamy i bedziemy dopiero w poniedzialek!!! bede tesknic
jestem nie do zycia...od tego płaczu głowa tak mnie nawala ze szok
diem, trzymaj sie!!!!!Maggie, papatki
justyna25, maggie na racje..idz do innego lekarza..oni gadaja co im slina na jezyk przyniesie.....zdróweczka dla Adusi!!!!

papappaa..wszystkicm baboskom......

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

19 kwie 2007, 18:30

Maggie ... doczytam art. gdy znajde chwile spokju ... poki co maly lobuziak jest wszedzie
brawa dla Antosia za nowe slowko :ico_brawa_01: i dla Luliego za zabka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-19 ]
buziaki iza trzymaj sie kobito i wracaj do nas szybko
ja tez zmyka bo kourosh juz na kolanachxsiedzi i nie daje mi klikac papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 kwie 2007, 19:09

iza, kochana nie płacz już :ico_pocieszyciel:
Jedzcie do dziadków, odpocznijcie troszkę...
My zaraz wychodzimy, takze papatki :ico_papa: :ico_papa:

[ Dodano: 2007-04-19 ]
Witajcie dziewczynki, ale tu dzisiaj pusto...gdzie jesteście...oprócz Izy, bo Ona u dziadków :ico_olaboga:
Az się wstyd przyznać ale nie bylam dzisiaj z Antosiem na ważeniu, ale za tydzień to juz obowiązkowo idziemy :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość