ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

26 cze 2007, 23:06

hey moje kochane kobietki!!!!
Wpadam juz na TT juz drugi raz,ale pierwszy niestety nic nie zdazylam napisac,bo Vinee sie obudzila...tak wiec teraz powracam ze zdwojona sila..hihh
Kochane jestescie,ze czekacie na nas po 2 miesiacach nieobecnosci!!!
Stesknilysmy sie za Wami bardzo!!!
Musze stwierdzic,ze na naszym watku rodza sie przecudowne dzieciatka,tylko calowac takie pieknosci,zreszta co sie dziwic jak takie piekne mamuski je rodza!!!!Nie moge sie napatrzec na nasze nowe ukejowskie bobaski,przegladalam strony do tylu,bo musialam Was sprawdzic czy aby fotki byly wklejane..Lucy Twoj Oliverek to chyba do Ciebie podobny tak mi sie wydaje na pierwszy rzut oka..sliczny chlopczyk naprawde!!!!
Kasi.k Twoja Vikusia sliczniutka,piekne ma oczka takie wielkie,oj beda sie za nia ogladac tabuny!!!!
Jasnie Pani:) Twoja Lucja rownie sliczniutka,chyba chciala rzeczywiscie poczekac na moj powrot,ale dobrze,ze sie pospieszyla i dluzej nie meczyla mamusi!!!!
Swiezoupieczone mamuski wklejajta ile wlezie fotek,bo teraz Wy musicie nas zasypywac widokiem Waszych dzidziulek!!!!!
Teraz tylko czekac jak reszta brzuszkow sie rozdwoi,baloniki super macie nasze ciezarowki!!! madziorka super masz pilke,ciekawe co tam w srodku sie kryje.Martuchafrost a Ty widze,ze juz cwiczysz na pileczce :ico_brawa_01: a przy okazji witam i te nowe mamuski z brzuszkami u nas na Uk!!
Boze,tyle Wam chce napisac,ze az mysli mi sie plataja i jedna za druga leca.. :-D
Po pierwsze Delfinko spoznione,ale jak najbardziej gorace caluski dla Ciebie z okazji Twoich niedawnych urodzinek,a dla Mayci 100000 caluskow z okazji ukonczenia roczku!!!Oby Wam zdrowo i pieknie rosla jak do tej pory i z jej twarzy nigdy nie znikal usmiech!!. :ico_buziaczki_big: Dopatrzylam sie slicznych fotek Mayci pare stron dalej, z mamusia i tatusiem!!! :ico_brawa_01:
Kasiula dziekuje bardzo za informacje co tam na TT w czasie mojej nieobecnosci..super fotki z wesela,zdradzilas mnie gdzie Twoja oponka.. :ico_placzek: slicznie wygladacie z Lenka.Kuba ma niezle laski w domu.Lenka ma super fryzure,zreszta mama tez ma swietne hairy!!!!
Ela czytalam,ze szukasz pracy,mam nadzieje,ze wkrotce cos znajdziesz w swoim zawodzie!!!Kondzio jak zwykle przystojniak.. :ico_buziaczki_big:
Julie jak patrze na Twojego Nathanka to wlasnym oczom nie moge uwierzyc,po prostu szok....wielkie brawa dla niego za takie postepy.Zuch chlopak!!!!A jego ulubienica Lily sliczniutka!!!Ma Nathanek gust z dziewczynami!!!hihih..
Gosia jak tam budowa domku,mam nadzieje,ze wszystko na dobrej drodze..ale Ty bylas szczupla w 8 miesiacu ciazy to ja wygladalam jak hipopotam..caluski dla Tomeczka i prosimy o fotki,bo :ico_nienie: .
Emilka widze,ze Twoj Nathanek tez rosnie jak na drozdach,widzialam fotki z Alusia.Sliczna parececzka masz!!!
Felicity gratuluje nowej pracy,bardzo sie ciesze...Twoja Ola tez wyrosla jak nie wiem co.
Dziewczyny strasznie tez dzieciaki rosna,troche mnie nie bylo i niesamowita roznica...chyba po dzieciach najbardziej widac jak czas szybko plynie i jak codziennie nas czyms nowym zaskakuja..
U nas wszystko w porzadku,urlop sie udal,Bablu przylecial juz do nas po poltorej tygodnia na 3 dni,bo sie stesknil,a pozniej przylecial na tydzien i juz bylismy razem do konca.
Pogoda naprawde dopisala,Vinee zachwycona rodzinka i otoczeniem,uwielbia towarzystwo,szczegolnie meski niewazne,czy to ktos z rodziny czy przypadkowy przechodzien plci meskiej,oj wtedy biada leci ile sil w nogach!!!duzo juz mowi po swojemu i po naszemu..hihih i lata jak torpeda gdzie popadnie!! :-D
Chcialam wkleic pare fotek,ale cos nowe cuda mi sie pojawiaja na imageshack i nie wiem jak kurcze je wkleic.

[ Dodano: 2007-06-26, 23:14 ]
Kasi.k wlasnie teraz przeczytalam Twojego posta i strasznie mi przykro,ze Twoja slicznotke to spotkalo..nie martw sie kochana..moj brat tez mial skaze bialkowa w dziecinstwie..wiem,ze to pewnie zadne pocieszenie :ico_pocieszyciel: ....ucaluj Vikusie od nas goraco.. :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 cze 2007, 23:16

Kasik bardzo mi przukro ze Viki tak strasznie cierpi :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: miejmy nadzieje,ze bedzie lepiej i sie jej poprawi ...... myslisz ze nie warto tej masci ze sterydami spróbowac?????? ja tam sie nie znam, tyko pytam
Ilonka ja widze ze pasa trzeba na Ciebie szykowac :ico_zly: bo sie ociągasz ze zdjęciami :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
dziewczyny ja sie tak zastanawiałam jak moja siora tu przyleci z chrzesnicą to czy w razie czego mała ma zapewniona opieke medyczna, czy co trzeba zrobic??????

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

26 cze 2007, 23:26

Dziewczyny slicznie dziekuję za wsparcie :ico_sorki: jestescie wspaniałe... z pozytywnych rzeczy pochwale się wam, że moja mała jest juz tak "wyszkolona", że o 20 sama siedopomina o kąpiel a punktualnie 20:30 rozpoczyna sie krzyk za jedzeniem :-D a potem buziaczek w czólko i samodzielnie zasypia w łóżeczku :-D

Ilonka a może spóbuj wkleic zdjęcia prez to: http://www.holdthatpic.com/ nie trzeba się rejestrowac ani nic...

Martucha ja zanim tu przyleciałam to byłam w oddziale NFZ po taki druk ze jestem uprawniona do opieki lekarskiej... a do kapieli po wielu przejściach polecam goraco Oilatum... jest naprawde super...

[ Dodano: 2007-06-26, 23:34 ]
Marta jak do tej pory Vikusia miała już dwie masci ze sterydami :ico_olaboga: owszem, po 2 dniach stosowania wszystkie chrostki znikły, ale po jakims czasie powrociły i to czasem nawet ze zdwojoną siła :ico_olaboga: nie widzę więc sensu w "pakowaniu" w nia sterydów skoro efekt jest krótkotrwały...

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 cze 2007, 23:44

Kasik dzieki i melduj nam jak sie Viki trzyma

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

27 cze 2007, 00:45

kasik strasznie mi przykro :ico_placzek: ale twoja bidulka sie nacierpi :ico_placzek: takie malenstwo :ico_olaboga: ale mi jej zal :(
emilkawpadaj czesciej na tt :-D
ilonkamam nadzieje,ze uda ci sie fotki wkleic,bo ja jestem strasznie ciekawa jak Vinee wyglada :-D pewnie duza pannica
gosiaTomus jak urosl :ico_szoking: przystojniaczek sie zrobil :ico_brawa_01:
martaja mam wlasnie zel do kapieli i do mycia ciala simple i jest dobry .malemu nic sie po nim nie dzieje.mam jeszcze oliwke w zelu ,ale ja jej uzywam :-D martucha nie wiem czy ci8 pisalam,ale bardzo ladnie wygladasz :ico_brawa_01:
madziorka jejku juz niedlugo zostaniesz mamuska :ico_brawa_01:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

27 cze 2007, 01:12

Madziorka spojrzalam na ta strone i szczerze zaden aspirator nie jest dobry, koncowka musi sie zatrzymywac na samym poczatku noska, nie moze tam wchodzic, bo moze podraznic sluzowke, a wtedy bedzie tragedia, ja tak zrobilam Mayci na samym poczatku jak zachorowala :ico_olaboga: i katar utrzymywal sie dwa tyg :ico_szoking: , podraznilam jej wszystko w srodku, koszmar :ico_puknij: moja glupota a raczej brak wiedzy!!!
A i jak kiedykolwiek bedziesz cokolwiek wpuszczac do noska, to w pozycju polsiedzacej, nigdy lezacej, dziecko ma krotki przewod nosowy i z pozycji lezacej wszystko wedruje do przelyku, jest to niesympatyczne w odczuciu i nie przynosi efektu.
Kasik :ico_placzek: doskonale Cie rozumiem i sama w glowe zachodze jak pomoc, uzywalas moze kremu oilatum??? jest super nawilzajacy, a i jeszcze diprobase??? Wiesz nic nie wiem o skazie bialkowej, ale poczytam, moze cos wymyslimy tu na tt, zeby malej Ksiezniczce pomoc.
Ilonka KOCHANA NARESZCIE!!! WITAJ!!!! :ico_buziaczki_big: Wielkie dzieki za zyczenia i pamiec, jestes kochana!!! Wlasnie na suwaczku dostrzeglam wiek Wienne, Boze jak ten czas leci, ciekawa jestem jakie juz postepy zrobila i jak wyglada, dwa miesiace to duzo jesli chodzi o takie dzieciatko!!!
Gosia super zdjecia!!! No a to z mezem, pierwsza klasa, i fajniej wygladasz jak jestes grubsza, zupelnie inaczej na twarzy!!! Ale mamy laski na tt!!! Ale Tomusia zdjecie musisz wkleic, nowe!!! :ico_brawa_01: za rozlozenie stolika.
Martucha jak masz problemy z cisnieniem porod w wodzie nie jest dobrym rozwiazaniem, jest przeciwskazaniem!!! Co do planowania porodu, to wszystko wychodzi w praniu, ja w planie napisalam gaz nie, epidural nie, i co? gaz chcialam po 10h, a epidural po 13h, bo juz nie dawalam rady, ale i tak by mi zrobili, bo cc mialam.
Lucy kochana, blagam Cie daj szanse mezowi, nie pdpychaj go!!! On naprawde nie zrobi dziecku krzywdy!!! A jesli teraz mu nie pozwolisz pomagac, nie bedziesz go angazowac w zajmowanie sie dzieckiem , to nie badz zdiwiona jak pozniej nic nie bedzie z nim robil!!! Ogladalam ostatnio program o matkach, ktore mialy pretensje do mezow o to, ze nie pomagaja im przy dzieciach, i na co wyszlo, ze jak chcieli pomagac na poczatku, zostali wykluczeni z zycia dziecka a pozniej przestalo im zalezec!!! Kuba od poczatku kapie Maye-tylko On!!! Od poczatku ja przewija, teraz robi kaszke wieczorna, no bawi sie z nia itp, smial sie, ze gdyby mial piersi pelne mleka to mogl by siedziec w domu z Maya a ja bym mogla do pracy isc ha ha ha :ico_puknij: :ico_smiechbig:
Lucy naprawde daj mu szanse, na poczatku jest ciezko, ale pozniej bedzie jeszcze trudniej!!!
Ale sie rozpisalam ide spac pa pa

[ Dodano: 2007-06-27, 01:17 ]
Ilonka przepraszam, mozesz mnie nie lubic!!! Nie naucze sie poprawnej pisowni imienia Twojej Cory!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-06-27, 01:21 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-27, 01:22 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Ostatnio zmieniony 27 cze 2007, 01:43 przez DELFINA, łącznie zmieniany 1 raz.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

27 cze 2007, 01:23

hey dziewczyny!!!
Ja jeszcze na chwilke,Bablu poszedl sie kapac wiec mam chwilke na doczytanie.
Sprobuje z fotkami mam nadzieje,ze wyjdzie.
Obrazek
fotka z przedwczoraj :-D
Obrazek
ta z jakies 1,5 miesiaca temu
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek

lo matko,ale sie nawklejalam,az mnie reka boli od klikania..teraz juz zmykam spac,bo rano sie nie zwleke z lozka..
Ostatnio zmieniony 27 cze 2007, 02:12 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 21 razy.

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

27 cze 2007, 01:29

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-27, 01:30 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-27, 01:31 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-27, 01:32 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-27, 01:33 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-27, 01:39 ]
Ilonka wooow ale Ona duza Panna!!!!!!!!!!! Jaka slodka, a karnacja moje marzenie!!! Ijak przystalo na prawdziwa dame ma kolczyki, bransoletke i kapelusz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Sto buziakow dla Sloneczka!!!!
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

27 cze 2007, 02:15

hey Delfina!!!widac my nocne marki..hihih..Maycia slodziutka,jak wcina jedzonko,a tanczy bosko :ico_brawa_01: :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

27 cze 2007, 09:36

witam!
ilonka no nareszcie:) vinee coraz ladniejsza :-D i jaka duza faktycznie widac roznice najbardziej po dzieciach choc nie swoich mi sie wydaje

kasia ja umowe mam juz od lutego hihihih i to na stale wiec sie nie martwie a jak zaczne latac to zaczne i juz przedluzaja to wszystko bo nowe trasy otwieraja dopiero po wakacjach i wtedy im bedzie ludzi potrzeba ale placa mi to sie nie martwie :ico_oczko:

kasik a probowalas starego babcinego sposobu na ta skore? kisielu z maki ziemniaczanej??? gotuje sie toto a potem wlewa do kapieli rewelacja na sucha skorke otarcia odparzenia... 5 dni i wszystko mija naprawde rewelacja- stary domowy sposob ale dziala lepiej niz wszystkie sterydy

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość