Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 mar 2009, 09:20

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dorcia kochana gratulacje, ale jestem szczęśliwa, aż sie popłakałam ze szczęścia, cudownie, że malutka jest zdrowa i, że wszystko jest dobrze. Cudowna wiadomość na poczatek tygodnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzisiejszego dnia to już mi nawet mąż nie popsuje

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

16 mar 2009, 11:59

Stawiam soczek za 37 tydz :564: :564: :564:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

16 mar 2009, 12:14

misiunia gratuluje jeszcze z tydzień i też możesz rodzić ;) :ico_oczko:

Wczoraj na wieczór jak przeczytam o Dorotce, że urodziła to potem śniła mi się w nocy i nie tylko ona ale w ogóle dużo matek z dziećmi, chyba już coraz bardziej to przeżywam. Ale nadal jestem pozytywnie nastawiona do porodu :-)

Wczoraj było tak pięknie a dziś aż za okno nie chce się spoglądać :ico_zly: więc już wolę patrzeć się w monitor :-D

Jak wasze dzisiejsze samopoczucie dziewczynki?

Mnie strasznie swędzi skóra na brzuch ale tylko na brzuchu więc chyba to normalne ale za to takie nieprzyjemne :ico_olaboga: Poza tym noc była spokojna choć dzidzia troche się wierciła.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 mar 2009, 13:37

Mnie strasznie swędzi skóra na brzuch ale tylko na brzuchu więc chyba to normalne ale za to takie nieprzyjemne :ico_olaboga:
brzusio ci sie jeszcze rozpycha jak swedzi :)

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

16 mar 2009, 14:50

Witajcie!!
Dora :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: jestem w szoku że już urodziła. SUPER. GRATULUJĘ. Jak to przeczytałam to ciary przez całe ciało mi przeszły i łza się zakręciła w oku. Fajnie ma już za sobą poród i maleńką Zosię przy sobie. Wydaje mi się że najlepiej rodzić niespodziewanie jeszcze przed terminem, bo jak kobieta jest po terminie to myśli tyko o tym co będzie ją czekało i się martwi.
Fioletowa Ania masz rację nie wiadomo która z nas będzie następna ale ja stawiam na Ciebie :-D
U mnie dziś pogoda taka sobie nie pada ale też nie ma słoneczka, mimo że nijako za oknem to zrobiłam kolejne pranie ciuchów Boryska. Teraz wiszą na balkonie i się suszą, jutro będę miała co robić (prasowanie).
W nocy spać nie mogłam. Coś mnie kości bolą jak śpię na bokach a na plecach też spać nie mogę bo żołądek wtedy mnie boli. Coraz gorzej ze mną. :ico_noniewiem:
Byłam dziś w ciucholandii ale nie było nic ciekawego kupiłam tylko 2 pajacyki.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

16 mar 2009, 14:54

kurcze ale wieści
Dora ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-16, 14:00 ]
milutka no przeczytałam opis twojego porodu i do najlżejszych nie należał ale za to nie był długi
misiunia dobrze że skurcze minęły
adka obiad na 6 osób :ico_szoking: Ja planuję zacząć powoli gotować takie dania które mogłabym zamrozić.I po przyjściu ze szpitala nie musiałabym przynajmniej gotować.ale na razie tylko planuję a zobaczymy czy będzie mi się chciało
My wczoraj byliśmy u brata po łóżeczko.I kurcze tyle wydalismy na nie kasy jak chrześniak się urodził a oni tak je zapuścili że :ico_szoking: połamane szczebelki i stelaż i do tego przez ponad pół roku stało w piwnicy niczym nie osłonięte.Mam nadzieję ze uda nam się doprowadzić go do stanu użyteczności :ico_zly:
w końcu remont ma się ku końcowi więc od jutra zaczynam powoli prać rzeczy dla synka. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

16 mar 2009, 15:32

Fioletowa Ania masz rację nie wiadomo która z nas będzie następna ale ja stawiam na Ciebie :-D
Taa oby bo ja już bym już chciała urodzić :ico_sorki: ciąża mnie już męczy i nie mogę się doczekać porodu i widoku dzieciątka na moich rękach :ico_brawa_01:


Agnieszka u nas też było łóżeczko na strychu ale my kupiliśmy nowe bo jakoś nie jestem przekonana do takiego co stoi 16 lat nie używane :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

16 mar 2009, 15:51

nie to te łóżeczko na szczęście aż tyle nie stało tylko pół roku

[ Dodano: 2009-03-16, 15:33 ]
ja zmykam do babci

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

16 mar 2009, 19:13

hej Mamusie :-D

ja tez mam lozeczka uzywane , pierwsze mam od kolezanki ale ona je dobrze zabezpieczyla wiec wyglada jak nowe , a drugie mam od siostry takie turystyczne materialowe wiec adam wypral i schowal, wiec tez jak nowe :-D :-D

mialyscie moze jakies wiadomosci od Dory? ja mam nr tel ale nei chce jej glowy zawracac :ico_nienie: :ico_nienie: ale z Zosia wszytko ok czy do inkubatora ja wlozyli?? przypuszczam ze nie bo ciaza juz donoszona byla bo 37 tydz.

mam pytanie czy wy tez jestescie takie rozdraznione?? mnie normalnie wszytkoz rownowagi wyprowadza , jestem caly czas zla, wszytko mnie wk... ,
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 mar 2009, 19:46

adka, ja od soboty tak mam, wszystko mnue denerwuje, nawet męża wygoniłam, nie mam na nic ovhoty i jestem zmęczona już tą ciążą, jakiś kryzys ciążowy chyba, jeszcze to krocze i całe wargi sromowe mi spuchły, boli jak cholera mam wrażenie, że mi zaraz skóra popęka.


dorcia rano pisała, że jak patrzy na Zosię to o wszystkich bólach zapomina. a zosia to zdrowa rybka skoro 10 pkt dostala więc najwyraźniej była jaj pora :-D a do inkubatora to dzidzie poniżej 2 kg wsadzają , na szczęście Zosia donoszoina i zdrowiutka. ja to rano, aż sie popłakałam, strasznie mnie zaskoczyła ta wiadomość

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość