Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 lip 2011, 22:20

oj tez bym sie wybrała ale mnie @ nawiedziła
a my dziś odwiedziliśmy moich rodziców i tak nam dzionek raz dwa zleciał

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

18 lip 2011, 11:26

ja dziś wolne mam i odpoczywam. ale niestety deszczowo, więc zero jakiegoś spaceru :ico_placzek:

NICOLA_1985

18 lip 2011, 12:52

hej
dzisiaj postaram sie wieczorkiem wpasc i foty powklejac :-D
oj tez bym sie wybrała ale mnie @ nawiedziła
współczuje ja @ nie miałam już od prawie dwuch lat 9 miesiecy ciązy i tyle ile Krystian jest na świecie :ico_oczko: nie licząc połogu... :ico_oczko:

my wczoraj caly dzien bylismy nad zalewem w Rybniku leżeliśmy na kocach i ławkach z rodzinką przy grilu, pływalismy na kajakach i rowerkach wodnych :-D :-D :-D
a dzisiaj taka byle jaka pogoda... :ico_noniewiem: szkoda

na 17.00 mamy hipoterapie z Karolą dawno nie jeździła na koniach zobaczymy jak zareaguje :ico_oczko:

[ Dodano: 18-07-2011, 23:01 ]
foty dla Was ze spóźnionego roczku : maa nadzieję że nowe zdjęcia kogoś tu przyciągną :ico_sorki: :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
z mamusią chrzestną:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

19 lip 2011, 10:39

Nicola, super zdjęcia, widać, że zabawa była świetna!


A my witamy zza kanału ;) z wysp.
Już tydzien minał, leci sobie czas powolutku mi między jednym deszczem a drugim :P
Dzisiaj wybieramy się na kolejny spacer po okolicy, codziennie gdzie indziej, żeby poznać rejony :D hehe

pozdrawiamy.

PS. Ffajnie że wątki połączone, bo cicho było u nas strasznie. Ja nie mam nic przeciwko :D
pozdrawiam i uciekam

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

19 lip 2011, 11:53

Witajcie :)
ja @ nie miałam już od prawie dwuch lat 9 miesiecy ciązy i
wow ale matka natura cie rozpieszcza :-D :-D :-D
ja mimo karmienia juz jakieś trzy miesiące mam @
Fotki rewelacyjne :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Fajna z was rodzinka
a roczek był huczny :ico_oczko: sporo gosci było
widać że fajnie sie bawiliście
Krystianek juz taki fajny oj rosna nam pociechy
>>>
Ciekawe jak tam Wisienka na wczasach mam nadzieje ze pogoda im dopisuje
a u nas nic ciekawego
chodzimy na spacerki i tak dzionek mija
Dzis idę z jula do okulisty bo mamy skierowanie od naszej lekarki bo na bilansie 4 lat
wyszło ze niby jedno oczko słabsze
no nic zobaczymy
PS. Ffajnie że wątki połączone, bo cicho było u nas strasznie. Ja nie mam nic przeciwko :D

ja tez sie ciesze że wątki połączono

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 lip 2011, 12:52

u nas spokojnie też dni mijają. chodzimy kiedy się da na spacerki, dopołudnia maluch chodzi z babcią na spacery, bo niestety my w pracy.

trochę szkód nam już porobił - pozbijal kilka kubkow itp. ale trzeba mu wybaczyc.

wasze maluchy, też są takie ciekawe zawartości waszych szafek kuchennych?
mój zaczyna się bawić pokrętłami od piekarnika :ico_olaboga:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

19 lip 2011, 13:57

Nicola, śliczne fotki z roczku! A rodzeństwo jak ładnie ubrane - w krateczkę :ico_brawa_01: Krystianek trochę się zmienił - przystojniacha :ico_oczko: Cudna z Was rodzinka :-)

Martalka, po cichu zazdroszę Wam tych spacerków w nowym miejscu - życzę odkrycia wielu fajnych miejsc :-)

gozdzik, powodzonka na tej kontroli lekarskiej i zdrowych oczy dla mojej imienniczki! :ico_sorki: :ico_oczko:

tibby, u nas też jest okres otwierania wszystkich szafek i dzrwiczek. Wszystko jest zabezpieczone i nieźle utrudnia nam życie :ico_oczko: , ale da się przyzwyczaić :-)

Ja też bardzo się cieszę z połączania wąteczków - w końcu coś się dzieje :-)

U nas pewnie następne ząbki idą bo Dawiś już drugi dzień ma gorączkę, która nie utrzymuje się przez cały dzień, lecz raz jest ok 38, a raz 36,6, płacze przez sen i uspokaja się jedynie po posmarowaniu dziąsełek znieczulającym żelem. Szkoda mi Maluszka - tak ciężko mu te ząbki idą, ale to większość dzieciaków znosi w ten sposób. Dzisiaj nocka cała nieprzespana, bo nosiliśmy i tuliliśmy go z Mężulkiem naprzemian.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 lip 2011, 17:52

julchik22, współczuję tej męczarni z zębami. u nas przeważnie też jest wtedy temperaturka, luźna kupka - taka wchłaniająca się w pampka i marudzenie.
aczkolwiek czwórki były dla nas jako takim zaskoczeniem.
teraz czekamy aż do końca wyjdą dolne dwójeczki. :ico_sorki:

[ Dodano: 19-07-2011, 17:54 ]
gozdzik, jak Jula z oczkami?

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

19 lip 2011, 20:17

Witajcie
jej wysiedziałam sie w przychodni :ico_olaboga: :ico_olaboga: niby tylko dzieci przyjmowali w ten dzień a pełno było emerytek ..............
ja nie mam nic do tych ludzi wiadomo ale czasu maja az natto
dni sa wyznaczone dla dzieci a dzieci jak na lekarstwo a w kolejce ponad 2 godz sie stoi w tym zaduchu
Julcia umęczona trzy razy zakraplali jej oczka
wyszło jej na automacie wada -0,68
25 mamy przyjść
Okulistka mówiła ze okulary niezbędne ja sie tak zastanawiam czy aby to dobre dla dziecka jak jej ubiorę te okulary to oko przestanie pracować
nie wiem czy czasem nie lepiej zostawić to tak jak jest a kontrolować co 6 mies czy nic sie nie dzieje czy wada sie nie pogłębia
sama nie wiem
...........
U nas tez 4 idą nocki sa nieciekawe co 30 min pobudka

NICOLA_1985

19 lip 2011, 20:50

hej
Gozdzik niestety z minusami to jest tak, że wada się pogłębia wiem bo mam minusy :ico_noniewiem: lepiej żeby Julcia nosiła okulary :ico_sorki: ja nie nosiłam bo sie wstydziłam jak byłam w podstawówce i wada pogorszyła mi się o kilka dioptri :ico_puknij: :ico_noniewiem:
co do emetytek.. to ja ogólnie nie mam nic do starszych ludzi ale działają mi na nerwy gdy wychodzą z założenia , że wszędzie i zawsze bez względu na wszystko mają pierwszeństro... nawet przed dziecmi i kobietami w ciąży... :ico_puknij: :ico_noniewiem:
no i współczuje pobudek, u nas na szczescie się polepszyło od kąd młody jest na modyfikowanym :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości