emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 lis 2011, 09:35

czesc

Murchinson dzieki, wlasnie nad ta szczoteczka sie zastanawiam

Aniu na ulotce syropu jest napisane ze od 2 lat, ponadto w necie troche poczytalam o skutkach ubocznych
szaro, buro i mngliście za oknem
tak jak u nas, ale nianajgorzej, chyba 1 stopien
wiola85 napisał/a:
Dawid ma uczulenie na jakis składnik antybiotykum, ale nie wiem ktory :ico_noniewiem:

I mało prawdopodobne byś się dowiedziała w 100%.
Marcel tez ma uczulenie na antybiotyk, albo skladnik, chcielismy to zbadac, zrobic test ale zaden laboratorium do ktorego dzwonilam, nie wykonuje takiego badania (pani alergologa napisala nam jakie)
takze teraz po prostu mowie, ze jest uczulony na ten antybiotyk
a mial pokrzywke :ico_noniewiem:
Mi łepetynka pęka i jakoś kiepsko się czuję.
oj biedna , a bralas jakies leki na to?

Tosia wczoraj bardzo plakala po poludniu,z wlaszcza jak jej sie odbilo, pojechalismy do lekarza, zna ja i mowil, ze widac ze cos dolega, osluchal i ok, zbadal uszka, ale zalepione byly woskowina, skierowal do laryngologa, ta oczyscila uszka, zbadala i stwierdzila ze w jednym je\st zaalenia, mozna przekluc blonke, ale ja nie chcialam, bo tak bardzo plakala, pod koniec to juz prawie glos stracila :ico_placzek:
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: zreszta mowila, ze po lekach powinno przejsc
nie jest az tak zle wiec antybiotyku nie ma, tylko elofen i krople do nosa obkurczajace sluzowke, do tego nurofen
i od wczoraj jak jej podalam nurofen i czesc elofenu zasnela i spala dobrze, dzis tez jest juz ok i mam nadzieje ze sie nie owtorzy takie cos :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
w piatek do kontroli
mowila ze to od kataru, i dodatkowo te wymioty tez mogly sie przyczynic :ico_noniewiem:

ehhh kiedy sie to skonczy :ico_placzek:

milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 lis 2011, 09:42

Emilia :ico_pocieszyciel: buziaki dla Tosieńki. Nic nie brałąm jeszcze na ból głowy ale chyba zaraz sięgnę. Mateusz wymoitował jak miał katar i to mocno i też byliśmy u lekarza.
Wiola, Emilia możecie zadzwonić lub wysłac maila do producenta (w ulotce to podmiot odpowiedzialny, nie pomylić z wytórcą), opisac im sytuację i spytać co może być przyczyną uczulenia-substancja czynna(lecznicza) czy któraś z pomocniczych czy może lek wszedł w reakcję z innym(podac jeśli maluchy coś innego biorą) i to wywołało uczulenie.
Laboratoria takich badań nie robią.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 lis 2011, 10:40

witam

u nas nocka jakaś dziwna,mała co jakiś czas się budziła,ale głodna dopiero przed 4 wstała :ico_noniewiem: ja spać nie mogłam,nie wiem :ico_noniewiem:

Milena już pobudkę o 7.30 zrobiła,więc pewnie niedługo na drzemkę pójdzie,no i mówi "mama" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wiola85 fajnie,że przepisy udało się otworzyć :ico_brawa_01: Dawidka to pewnie wszędzie pełno będzie jak zacznie się sprawniej poruszać :-D
a w wannie ja muszę chociaż raz w tygodniu tak dłużej posiedzieć,wtedy A ma się zająć dziećmi a ja się zamykam w łazience żeby mi nikt nie przeszkadzał i niech się wali i pali ale ja nie wyjdę :-D

Murchinson ty to się masz z tą głową :ico_pocieszyciel:
Aniu na ulotce syropu jest napisane ze od 2 lat, ponadto w necie troche poczytalam o skutkach ubocznych
ale skoro lekarka ci to zaleciła to widać można podać wcześniej :ico_noniewiem: a skutki uboczne przy każdym leku są :ico_sorki:

emilia7895, biedna Tosia :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 lis 2011, 10:56

cześć

ale paskudna pogoda :ico_olaboga: jakiś lekki deszcz nawet pada :ico_olaboga: nienawidzę takiej pogody, a tu na zakupy trzeba iść :ico_sorki:

Emilia to się Tosinka biedna pochorowała :ico_sorki: niech szybko zdrowieje!

Wiola jakiś kask musisz Dawidkowi zorganizować :ico_oczko:

Moja teściowa ma różyczkę :ico_szoking: załapała od chłopca, którym się opiekuje, mam nadzieję, że Krzysia mi nie zaraziła, bo była u nas ostatnio :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 lis 2011, 11:25

Moja teściowa ma różyczkę :ico_szoking: załapała od chłopca, którym się opiekuje, mam nadzieję, że Krzysia mi nie zaraziła, bo była u nas ostatnio :ico_sorki:
oby nie zaraziła Krzysia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 lis 2011, 11:35

Jejciu u nas też taka paskudna pogoda, nie mogłam się z wyrka pozbierać, a Maksio wraz z K wstał o 6.45 :ico_olaboga:
Wstałam zjadłąm śniadanie i tak się bujam z konta w kąt bo nie mam siły żeby się zabrać za sprzątanie :ico_sorki: Chyba niskie ciśnienie jest :ico_sorki:

Murchinson, oby przeszedł ból głowy, to chyba przez tą pogodę, mnie głowa nie boli, ale też jestem nie do życia :ico_sorki:
Maksiula też dupsko w góre podnosi już od dłużeszgo czas, ale nie potrafi w tym samym czasie rączek wyprostować, choć już raz udało mu się stanąć na czworakach :ico_brawa_01: Za to z siedzeniem coraz lepiej sobie radzi- usiedzi już stabilnie dłuższą chwilę i nawet sięganie z tej pozycji po zabawki mu wychodzi :ico_sorki:

Emilia, biedna Tosieńka :ico_sorki: oby wyzdrowiała królewna szybciutko :ico_sorki:
no i mówi "mama" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No pięknie :ico_brawa_01: u nas na tapecie tata- nawija od rana, mówi też baba, dada , dziadzia mu wyjdzie jak się postara, ale mama nie :ico_sorki:

Wiola, to z Dawidka niezły akrobata :ico_haha_01: teraz da Ci wytchnąć troszkę, bo będzie zachwycony nowymi możliwościami :-)

[ Dodano: 16-11-2011, 10:36 ]
Moja teściowa ma różyczkę :ico_szoking: załapała od chłopca, którym się opiekuje, mam nadzieję, że Krzysia mi nie zaraziła, bo była u nas ostatnio :ico_sorki:
No to trzymamy kciuki, by Krzyś nic nie podłapał :ico_sorki: no i żeby teściowa bez powikłań ją przeszła :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 lis 2011, 11:56

Maksiula też dupsko w góre podnosi już od dłużeszgo czas, ale nie potrafi w tym samym czasie rączek wyprostować, choć już raz udało mu się stanąć na czworakach :ico_brawa_01: Za to z siedzeniem coraz lepiej sobie radzi- usiedzi już stabilnie dłuższą chwilę i nawet sięganie z tej pozycji po zabawki mu wychodzi :ico_sorki:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas pupa też do góry idzie,a na siedząco spokojnie sobie sięga po zabawki,jednak na razie tylko pełza po kilka cm
u nas na tapecie tata- nawija od rana, mówi też baba, dada , dziadzia mu wyjdzie jak się postara, ale mama nie :ico_sorki:
jeszcze powie :-)
u nas jeszcze dada wyjdzie,a babcia czeka na baba :-D no i czasami tak fajnie wyjdzie jej "nie" :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 lis 2011, 12:15

oby nie zaraziła Krzysia
mam nadzieję, że go nie zaraziła :ico_sorki:
nie mogłam się z wyrka pozbierać, a Maksio wraz z K wstał o 6.45
to wcześnie wstali :ico_sorki: Krzyś o 6 wstał tylko na mleczko i pospaliśmy jeszcze do 8.
Za to z siedzeniem coraz lepiej sobie radzi
jeszcze trochę i sam będzie siadał :-D
no i żeby teściowa bez powikłań ją przeszła
nią to akurat się nie przejmuje :ico_oczko:
mówi "mama"
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson jak głowa, lepiej już?

młody śpi już 1h15min a ja siedzę z dupskiem i nic mi się nie chce, wysuszyłam włosy, zmyłam naczynia i tyle :ico_haha_01: najchętniej położyłabym się spać :ico_spanko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 lis 2011, 12:24

markotka, trzeba było się położyć razem z Krzysiem :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 lis 2011, 12:41

młody śpi już 1h15min a ja siedzę z dupskiem i nic mi się nie chce, wysuszyłam włosy, zmyłam naczynia i tyle :ico_haha_01: najchętniej położyłabym się spać :ico_spanko:
Maksio spał 2 godziny :ico_szoking: już dawno mi tak w dzień nie pospał. a ja podobnie jak Ty bym się najchętniej położyła spać!
jeszcze trochę i sam będzie siadał :-D
Dlatego już mu łóżeczko obniżyliśmy :-) teraz ochroniacze ma powieszona ciut wyżej, że ma szparę między nimi, a materacem i nas podgląda przez szparkę hehe

[ Dodano: 16-11-2011, 11:42 ]
no i czasami tak fajnie wyjdzie jej "nie" :ico_haha_01:
U nas też :ico_haha_01: hehe

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość